İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Patron Orkestrası Hakkında

İstanbul Ataşehir konumunda yer alan Patron Orkestrası memnuniyet dolu hizmetleriyle artık bir marka haline geliyor. İstanbul dışında da pek çok organizasyon çeşidine yanıt veren bu ekip sizlerin de düğünlerini eğlenceyle süslemek için hazırda bekliyor. Uzun zamandır hayallerinizi süsleyen düğün gününüze düğün orkestrası ve Dj ekibi yanında şov ekipleri ile görsel şölen de katarak unutulamayacak anlar yaşatıyor. Fiyatları ise sadece 3.000TL’den başlıyor.

Orkestranın Özellikleri

Patron Orkestrası profesyonel dinamik ekibi ile düğün yapacak olan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 11 yılı aşkın süredir bu alanda verdikleri memnuniyet garantili hizmetleri görmeye değer oluyor. Genç, yaşlı, çoluk çocuk herkese hitap eden eğlence tarzlarıyla mükemmel bir düğün sizi bekliyor! Ekipmanlarını ve sahne hizmetlerini kusursuzca kurup, düğün öncesinde yaptıkları provalarla en önemli gününüzde hatasız bir hizmet sunmaya özen gösteriyorlar.

Açık hava performansları bir yana seçtiğiniz mekâna göre her ortamda sahne kurulumu gerçekleştirilerek eşsiz bir müzik şovu gerçekleştiriliyor. İnteraktif sahne performansları, siz çiftlere özel olarak sunulan müzikler ve besteler, düğün konseptinize uygun olarak kostümler ve tabi ki dans grupları düğününüz için farklılık oluşturuyor.

Patron Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Patron Orkestrası ile yaptığınız anlaşma sonucu aldığınız hizmet türü ve verilen hizmetin süresine bağlı olarak fiyat farklılığı yaşanabiliyor. Standart düğün paketinin içinde düğün orkestrası ve Dj ekibi bulunuyor. Bu paketin fiyatı ise 3.000TL den başlayarak 5.000TL arasında değişebiliyor.

Sizler de hizmet fiyatlarını daha ayrıntılı öğrenebilmek ve size özel sunulan avantajlı fiyatlardan haberdar olabilmek için DüğünBuketi destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Patron Orkestrası için sadece düğün orkestrası demek az kalıyor! İçinde Dj ekibi, bando ve davul şovlar, kostüm uygunluğu, çocuklarınız için özel eğlence alanı hizmeti, dans gösterileri ve şovlarla dolu bir hizmeti kapsıyor. Her ayrıntının düşünüldüğü bu ekipte karşılama hizmeti de dahil oluyor. Bu sayede düğün telaşınızı bir kenara kaldırıp sadece eğlencenize odaklanabilmeniz mümkün oluyor.

Kapsamlı repertuarı içinde pop, cazz, arabesk, klasik, latin, rock, her yöreye ait oyun havaları, roman havaları, nostaljik şarkılar, karadeniz şarkıları ve daha pek çok müzik çeşidi bulunuyor. Üstelik repertuar dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca olmak üzere zengin bir içerikle size sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yıllardır İstanbul Ataşehir mevkiinde yer alan Patron Orkestrası, şehir dışı hizmeti ile dilediğiniz her yere gelerek hizmet verebiliyor. Sizlerde bu memnuniyet garantili ekipten düğününüz için düğün orkestrası ve Dj hizmeti almak isterseniz adresiniz aşağıda yer alıyor!

Yeni hal yolu Cad. No:37 Metal İş Merkezi Kat:8 D:76 Ataşehir/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul başta olmak üzere her şehirde hizmet bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, düğün, söz ve nişan törenleri, mezuniyetler, toplantılar, partiler, doğum günleri, açılışlar ve her çeşit organizasyona hizmet verebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında da hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası ve Dj imkanı dışında kişiye özel hazırlanan müzik listesi, karşılama ekibi, düğün öncesi planlama bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans ekibi, davul şov, bando, çocuklar için özel eğlence alanı, konsept giyim, interaktif sahne performansı, sahne ekibi çoğaltma imkanı sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 saat performans sergileniyor.

Patron Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Patron Orkestrası düğün fiyatları Patron Orkestrası düğün fiyatları Patron Orkestrası organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Patron Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Patron Orkestrası

Yorum yaz