Unutulmaz Anlarınız İçin Vazgeçilmez Bir Mekân: Patica Park

Yeni bir hayata başlarken en özel günlerini İstanbul’da doğa ile iç içe bir mekânda gerçekleştirmek isteyen çiftler için dört mevsim tercih edebilecekleri bir mekân önerimiz var. İstanbul Anadolu Yakası’nın doğayı kucaklayan semti Beykoz’da yemyeşil bir bahçe ile Patica Park, en özel günlerinize ev sahipliği yapmaya hazır. Düğün, organizasyon, kına, doğum günü, kokteyl gibi özel etkinliklerinizde konuklarınız için doğa ile iç içe ve huzurlu bir konaklama imkânı sunan Patica , tüm ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak dizayn edilmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Beykoz’da bulunan Patica Park, 800 kişilik misafir kapasitesi ile yemyeşil bir bahçeye ev sahipliği yapmaktadır. Yılın 4 mevsiminde de açık ve kapalı olarak kullanabilen organizasyon alanlarında düğün, nişan, kokteyl, açık büfe gibi küçük ve büyük çaplı etkinlikler kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Geniş ve huzurlu ortamı ile Patica Park hem gündüz hem de akşam organizasyonları için son derece idealdir. Şehrin kaosundan kaçarak doğa ile iç içe bir organizasyonla, cebinize uygun bir gün geçirebilirsiniz.

Profesyonel Ekibi ile Kusursuz Hizmet

Hayatını birleştirmek isteyen bir çiftin yolun başında adım attıkları söz, nişan, kına gecesi ya da en özel ve unutulmaz günleri olan düğünleri; kusursuz bir mezuniyet gecesi, çocuklarınızın, dostunuzun, değer verdiğiniz insanların doğum günleri, çocuklarınızın sünnet düğünü gibi birçok önemli ve özel organizasyonları için Patica her zaman yanınızda. Otoparkı ve vale hizmeti, seçkin ve zengin menü servisi ile birlikte profesyonel bir ekiple çalışılmaktadır. Hayal ettiğiniz kusursuz organizasyonlara Patica Park farkı ile imza atabilirsiniz.

Hem bireysel hem de büyük çaplı organizasyonlara ev sahipliği yapan Beykoz Patica aynı zamanda uygun menü fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Profesyonel, kaliteli ve lezzetli menüleri ile 15 liradan başlayan paket fırsatları ile hayalinizde planladığınız organizasyonu gerçeğe dönüştürüyor.

Patica Park Otel’de sadece açık hava organizasyonları değil aynı zamanda konaklama ihtiyacı duyulan organizasyonlarda da hizmet vermesi, farklı bir deneyim sunuyor. Patica Park Otel’de konuklarınız için bulunan odaların özel banyolu ve klimalı olması misafirleriniz için kusursuz bir deneyim sağlarken, odalarda bulunan çay – kahve makinesi, televizyon, eşya dolapları da tüm standart odalarda bulunan özelliklere sahiptir.

Patica Park’a Nasıl Gidilir?

Anadolu Yakası’nda bulunan Patica Park Otel, Beykoz semtinde doğa ile iç içe yemyeşil bir manzaraya sahip. Hem özel aracınız hem de toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabileceğiniz bir noktada. Patica Park Otel’in açık adresi ise; Dereseki Mahallesi Tuna Caddesi No: 4 Pk: 34820 Patica Park Beykoz/İstanbul

Neden Patica Park’ı Seçmelisiniz?

Etrafı orman ile çevrili Patica 800 kişilik kapasiteye ve geniş bir otoparka sahip. Hayal ettiğiniz tüm organizasyonları gerçekleştirmeniz için en ideal mekân olarak sizleri bekliyor. İster düğün ister nişan, isterseniz doğum günü gibi özel günleriniz için vale ve konaklama hizmetis sunuyor. Uygun ve seçenekli menü paketleri ile dilediğiniz konseptleri hayata geçiriyor. Patica Park aynı zamanda çocuk parkı ile de organizasyonda yer alan çocuklu ailelerin daha iyi vakit geçirmesini sağlıyor.

Patica Park fiyat teklifi için Düğünbuketi.com’da yer alan ücretsiz teklif al seçeneğinden bilgi alabilirsiniz.

Patica Park Özellikleri

Semt: Anadolu Yakası Beykoz

Misafir Kapasitesi: 500- 800 Kişi

Organizasyon Yemek Servisi: Var

Alkol Servisi: Yok

Sigara İçimi: Serbest

Vale Hizmeti: Var

Otopark Kapasitesi: 150-250

Kapalı Mekân: Bulunmuyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    SAFİNAZ & OKAN
    Puan

    Düğün paketleri fiyatları gayet makul bir yer. Dışarıdan organizasyon firması ile çalışmamıza izin vermeleri de çok iyi oldu bizim için. Böylece düğün düzenlemelerini tam hayallerimdeki gibi ayarlatabildim. Mekan çalışanları güleryüzlü.

Yorum yaz