Pastacı Kız Catering & Yemek Atölyesi Hakkında

Pastacı Kız Catering & Yemek Atölyesi pasta ve kekler, butik kurabiye ve kurabiye çeşitleri, aperatif lezzetler, meze çeşitleri, özel davet yemekleri üretimi yapılmaktadır.

Düğün, kına, nişan ve diğer tüm özel davetlerinizde catering hizmetimizden faydalanmak için Fiyat Teklif Formu'nu doldurabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi isteyip, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Pastacı Kız Catering Özellikleri

 • Kişi Başı Min. Yemek Fiyatı: 30 - 40 TL
 • Kişi Başı Min. Kokteyl Fiyatı: 20 - 25 TL
 • Sipariş Kapasitesi: 750 - 1.000 Kişi
 • Catering Hizmeti Verilen Organizasyonlar: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çokkk ama çokkk güzeldi her şey o kadar lezzetliydi ki her şey insanın yedikçe yiyesi geliyordu . Kesinlikle düğün pastamızıda burada hazıırlanmasını istiyoruz 🙂 Ellerinize sağlık

 2. Puan

  Kızımın mevlidi için terch etmiştim zamanında şimdi ise kuzenimin düğün pastasını yaptı. Her zaman özenli ve temiz çalışan kocaman bir ekibi var. Biz memnunuz ve asla başaksıyla çalışmayı düşünmüyoruz . Çok teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Yedikçe yiyesim geldiği için 1 kilo aldığım bir nişandı. Düğünümde gelinliğin içine nasıl gireceğimi düşünüyorum ama her şeye rağmen düğün pastamı da buradan özel olarak yaptırıcam 5 kiloya da razıyım yeter ki çok lezetti olsun.

Yorum yaz