Paşa Konağı Düğün Davet

Kusursuz bir davet için olması gereken en temel unsur planlı çalışmak ve doğru parçaları bir araya getirmektir. Bu iki temel unsuru bir araya getiren Paşa Konağı Düğün Davet aşkınıza boyut kazandırırken modern çizgiler üzerinde olmanızı sağlayacak! Düğülerin herkes için önemi oldukça büyüktür fakat kişilik özelliği olarak herkes farklı davet tipi benimseyeceği için Paşa Konağı her çiftin isteğine hitap edecek her organizasyonda farklı konsept sağlayacak bir salon ortamı tasarlamıştır.

Düğün hazırlıkları yapılırken davetiyesi ayakkabısı, abiyesi takısı derken listenin uzayıp gittiğini biliyoruz. Bu sebepten Paşa Konağı Düğün Davet olarak fiyat konusunda bütçenize dost bir politika izleyip en uygun fiyata yüksek kaliteyle buluşmanızı sağlıyoruz. Mutluluk ağacınızda fotoğraflarınız yıllar geçtikçe birikirken mutlu karelerinizde payımız olması bizi çok gururlandıracaktır.

Paşa Konağı Düğün Davet Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

300 kişilik hizmet kapasitesi bulunan salonumuz tam da ailem ve en sevdiğim dostlarımla düğünümü doya doya yaşamak istiyorum diyenler için! Eşsiz Adalar manzarası ve mavinin bin bir tonunun camdan içeri süzüldüğü mekânımızda her şey tam istediğiniz ve düşündüğünüz gibi olacak. Konuk masaları manzarayı ve sahneyi rahatça görecek şekilde yerleştirilecek bütünlük sağlandığında dekorasyon için organizasyon ekibimiz devreye girecek. Düğün öncesinde belirlediğiniz konsept rengine uygun suplalar teker teker masalarda yerini alırken çiçeklerde gecenizi süslemek üzere sahneye çıkmayı bekleyecek. Masaların ortasında bulunan geniş ve çevresinde kolon olmayan pistimizde danslarınızı ederken yıldızları gecenize misafir edecek kadar yakın olacaksınız.

Her davetin olmazsa olmazı olan orkestramız gecenizin en renkli anlarını sizlere armağan edecek. Romantik danslarla iyi ki deyip gözlerinizin içine bakıp sarıldığınız anları ve uzun halay zinciri içinde kendinizi kaybedeceğiniz dakikaları içinde barındıracak. Gece sonuna doğru bile güler yüzlü ekibimizin hizmetleri sayesinde enerjiniz o kadar yüksek olacak ki müziğin sonlanmasını asla istemeyeceksiniz.

Kına organizasyonu yapacak konuklarımız içinse kocaman bir kına gazebosu kurulacak ve bu sayede belki de hayatınızın en güzel karelerinde başkahraman olacaksınız. Kına dans ekibimizin sahne şovları, masalara özel kına ve kuruyemiş servisi gibi birçok hizmet gecenizde sizi mutlu eden güzellikler arasında olacak.

Paşa Konağı Düğün Davet Nerededir? Paşa Konağı Düğün Davet’e Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kartal’a bağlı Yakacık semtinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için İnönü ve Atatürk caddelerini kullanmanız kısa süre ve kolay bir şekilde salonumuza ulaşmanızı sağlayacaktır. Toplu taşıma kullanacak konuklarımızsa Göztepe’den kalkan 14ŞB numaralı otobüse binip oradan 18V yi kullanarak en son Kartal-Viaport dolmuşlarına bindiklerinde salonumuza ulaşacaklardır. Tabii toplu taşıma konusunda başka alternatifler de yok değil. Avrupa yakasından gelecek konuklarımız Marmaray ve metrobüsle Asya yakasına geçip oradan Kartal veya Göztepe’ye ulaştıklarında salonumuza gelmek çok daha kolay olacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Harika bir kına merasimi oldu. Lokum ve şerbet ikramı olsun organizasyon ekibi olsun çok memnun kaldık. Gözüm kapalı tavsiye ederim 🙂

  2. Puan

    Paşa Konağında organizasyon yapmak isteyenlere kesinlikle terası öneriyorum muazzam bir manzarası var seyrine doyum olmaz standartlarında üstünde bir hizmet çok memnun kaldık çok

  3. Puan

    İÇerisi çok şık terası ayrı şık şirin mi şirin güzel mi güzel bir mekan. Süslemeleri ve dekorasyonlarıda çok özenerek hazırlanmış teşekkür ederiz

Yorum yaz