Paşa Düğün Salonu

Düğün gecenizi benzersiz ve kusursuz bir şekilde tasarlayacak olan Paşa Düğün Salonu ’nda sizler için onlarca konsept ve alternatif seçenek var! Birbirinden farklı ve özel masa süslemelerinden menülere, eğlence seçeneklerinden diğer hizmetlerimize kadar her türlü avantajımızdan faydalanmak için Paşa Düğün Salonu’na davetlimizsiniz!

Kaç Kişilik Davetliye Hizmet Verilebiliyor?

Eğitimli ve uzman organizasyon kadromuz ile salonumuzda düğününüzde eğlenceli dakikalar geçirmek sizlerin de hakkı! Kapalı olan Paşa Düğün Salonumuz sizlere İstanbul manzarasını ayaklarınızın altına serecek!

850 kişilik kapasitemiz ile birlikte sizlere Paşa Düğün Salonu olarak her zaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Çeşitli organizasyonlarınızı 850 kişilik kapasitemiz ile birlikte yemekli, yemeksiz, alkollü ve alkolsüz olarak gerçekleştirebilir, ya da sadece ikramlı seçeneğimizi tercih edebilirsiniz.

Düğün Fiyatlarını Biz Belirlemiyoruz!

Şehrin merkezinde bulunan düğün Paşa Düğün Salonu sizlere pek çok hizmeti uygun fiyatlarda sunacak! Çünkü, fiyatlarımız İstanbul'daki diğer düğün salonlarına kıyasla oldukça uygundur. Bu nedenle, düğün salonumuzda düğün fiyatları sizleri şaşırtmaktan ziyade memnun edecek!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Paşa Düğün Salonu, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunması sebebiyle trafik sorunundan uzak bir şekilde kısa sürede varabilirsiniz. Ulaşım açısından oldukça rahat düğün salonuna ulaşım süreniz tercih ettiğiniz ulaşım aracına ve bulunduğunuz güzergaha göre değişebilir. Çevre illerden de ulaşımı oldukça kolay olan Küçükçekmece ilçesine sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Paşa Düğün Salonu’na direkt olarak 132K, 131C, 522B, 76D, 98I ve 129T numaraları İETT otobüslerini kullanarak gidebilirsiniz. Düğün salonunun bulunduğu durakta inerek yürüme mesafesinde olan salonumuza ulaşabilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Yılardan beri hizmet verdiğimiz bu sektörde ev sahipliği yaptığımız organizasyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Seminerler
 • Bilimsel Toplantılar
 • Nişan Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Mezuniyet Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Seminerler
 • Paneller gibi çeşitli organizasyonlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz!

Siz Her Şeyin En Mükemmeline Layıksınız!

En özel gününüzde her şeyin eksiksiz, kusursuz ve mükemmel olmasını istemek artık hayal değil! Bizler Paşa Düğün Salonu olarak sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için varız! Bunun için yapmanız gereken tek şey kısa süre içerisinde Paşa Düğün Salonu ile iletişime geçmek ve uygun fiyatlardaki hizmetlerimizden yararlanmak! Düğün fiyatlarımız hakkında konuşmak üzere sizleri ayrıca Küçükçekmece’deki salonumuza bekliyoruz!

Hayallerinizi Suya Düşürmüyoruz, Sizleri Karlı Çıkartıyoruz!

Salonumuzda bulunan HD güvenlik kameraları ile artık güvenliğinizden endişe etmeden evlenebilirsiniz! Sizlerin en mutlu gününde gölge düşürebilecek hiçbir olaya izin vermiyoruz!

En özel günlerinizde her ayrıntıyı belirginleştiriyoruz. Hayallerinizin suya düşmemesi için gelin düğününüzü falan Paşa Düğün Salonu ’nda planlayalım, hem mutlu hem de karlı çıkacağınıza emin olabilirsiniz!

Yıllardır içerisinde bulunduğumuz bu sektörde, müşterilerimize her zaman memnuniyet garantili hizmet veriyoruz! Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu sebeple bizi tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Sizler için hiçbir konuda sınır tanımayan düğün salonumuzla tanışmak ister misiniz? Eğer, cevabınız “Evet” ise sizleri en kısa süre içerisinde İstanbul'da bulunan Paşa Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Biz hem aşırıya kaçmadan hem de bir düğün organizasyonunda ne olması gerekiyorsa hepsine sahip olacağımız bir düğün istiyorduk. Düğünümüz tam da bu isteklerimize göre inanılmaz muhteşem geçti ve her şey mükemmeldi.

 2. Puan

  Düğünümüzü Paşa Düğün Salonu’nda yaptık. Çok memnun kaldık. Gerek süslemeler gerek menü ve hizmet açısından kaliteliydi. Organizasyon ekibi profesyoneldi. Sıkıntısız bir düğün oldu. Hepinize tekrar teşekkür ederiz.

Yorum yaz