Eşsiz Kır Düğünü; Park Saray Düğün & Davet

Park Saray Düğün & Davet, sizlere Ankara / Çubuk ilçesinde muhteşem bir alanda kır düğünü konsepti sunuyor. Manzarası, fiyatları ve hizmetleri ile bölgenin gözde mekanlarından olan Park Saray Düğün & Davet, hayalini kurduğunuz düğünün mekanı olabilir. Ankara / Çubuk bölgesindeki muhteşem doğa manzarası, öncellikli tercih sebebi olabiliyor. Geniş açık alanı, ferah bir kır düğünü imkanı veriyor. Hayallerinizi süsleyen bir düğün için düşünebilirsiniz. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu doğal bir manzara sunan mekan, huzur veriyor. İster nişan, ister sünnet, ister kına gecesi… Her tür organizasyon için Park Saray hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yemeklerinize ağaçlar eşlik ediyor. Eğlence müziğine rüzgar nakarat veriyor. Bir düğünde başka ne istenebilir?

Neden Park Saray Düğün & Davet?

Aslında çok sebebi var! Park Saray, Ankara / Çubuk ilçesindeki konumu ile hem orman hem doğa manzarasında kır düğünü arayan çiftlerin tercihleri arasında bulunuyor. Eşine az rastlanır düğün bahçesi olan Park Saray Düğün & Davet, doğal güzellikleri ve egzotik lezzetleriyle davetlilerin seyrine ve damak zevkine hitap ediyor. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı düğün menüsü, sürprizlerle dolu. Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Çubuk’ta kır düğünü planlarında öncelikli tercihler arasında bulunan mekan, davetlilere eşsiz deneyimler yaşatıyor. Kış restoranı yaklaşık 300-400 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Yaz aylarında kullanılan terasta nişan ve kına gecesi gibi yaklaşık 300 kişilik mütevazı davetler planlanabiliyor. Yazlık bahçesi de 750-1000 kişilik kapasiteye sahip. Kır düğünü dışında mezuniyet, sünnet törenleri ve bayi toplantısı için de elverişli alanları ve gözde hizmetleri var.

Kokteyl gibi programlar için de özellikle yaz bahçesi tercih ediliyor. Kokteyllerde yaklaşık bin kişi ağırlanabiliyor. Park Saray Düğün & Davet, dünya yemeklerinden oluşan menüsü ile alakart veya fiks menüler sunabiliyor. Catering hizmetleri ve menüde değişiklik gibi imkanlar da veriliyor. Yaklaşık 150-200 araçlık otoparkı ve vale hizmeti bulunan mekanda, ışık, ses, sahne hizmetlerinden organizasyon sorumlusuna kadar birçok imkan yer alıyor. Yemyeşil bir çim alanda boğaz manzaralı bir organizasyon planlayabilirsiniz. Pikniklerden resepsiyonlara, açılışlardan baby showerlara kadar çok sayıda organizasyon düzenleyebilirsiniz. Mekanın kına paketi fiyatları çiftlere özel seçeneklerle sunuluyor.

Paket dahilinde kına tahtı da bulunuyor. Düğün paketi fiyatları da yemekli veya yemeksiz organizasyon türlerine göre farklı hizmetler içeriyor. Park Saray Düğün & Davet, özellikle yaz aylarında düğün sezonundaki davetlere özel indirimler ve kampanyalar düzenliyor. Bu dönemlerde kır düğünü fiyatları daha uygun olabiliyor. Peki, Park Saray Düğün & Davet kır düğünü imkanlarından faydalanmak için mekana nasıl gidilir? Adres / nasıl gidilir bilgilerini hemen paylaşalım! Açık adres: Ankara Blu Kazım Karabekir Cad. Esenboğa Yolu/ Çubuk/ Ankara

Ayrıcalıklı Düğünler İçin

Park Saray, hem yaz hem de kış aylarındaki organizasyon türleri için ideal alanlar içeriyor. Park Saray Düğün & Davet kır düğünü fiyatları ve hizmetleri için Düğün Buketi’nin pratik sayfalarından bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Park Saray fiyatları hakkında Düğün Buketi’nin deneyimli ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. Park Saray Düğün & Davet kır düğünü hizmetleri ve fiyatları konusundaki deneyimlerinizi yorum yaparak paylaşın. Ayrıcalıklı bir manzarada ayrıcalıklı bir düğün mü istiyorsunuz? Park Saray Düğün & Davet ile tanışmanız için daha çok sebebiniz var! Mutluluklar…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ankara Çubuk ilçesinin kır düğünü arayan çiftleirnin tercihi.biz de burayı tercih ettik. Bildiğimiz bir yerdi.güzel bir kır düğünü organizasyonu ile mutlu bir gün geçirdik.bize bu keyfi yaşatan herkese tesekkurker.

Yorum yaz