Park Polatlı Düğün Salonları

Aşkınızı tüm sevenlerinize yaşatmak için sizleri kusursuzluğa davet ediyoruz! Park Polatlı Düğün Salonları olarak bünyemizde sayısız eşi benzeri olmayan davete imzalarını atmış bulunmaktalar. Yıllardır misafirlerinden gelen olumlu dönüşler ise doğru yolda olduklarını ve işlerini kusursuz yaptıklarını kanıtlayan nitelikten.

Çevrenin en büyük davet alanı olmalarının dışında modern organizasyon çizgileri ile farkını ortaya koyuyor. Bu modernliğe cazip fiyatlar da eklenince geriye sadece keyifli bir gece için takvim tutmak kalıyor. Dostlarınız ve özellikle aileleriniz sizi defalarca beyaz gelinlikler içinde hayal etmiş sevdiğiniz ise yıllarca bu hayal ile uyumuştur. İşte bu gecede o hayaller gerçekleşirken kusursuz bir ambiyansın içerisinde olacaksınız.

Park Polatlı Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kapalı alan ve havuzlu bahçe seçenekleri olması dâhilinde salonda 3000 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabiliyorsunuz. Bu kadar geniş bir davet için de profesyonel ve her alanda uzman ekip sizlerin hizmetinde olacak. Hiçbir kargaşaya mahal vermeden siz sevdikleriniz ile yılların hayalini gerçekleştirecek, Park Polatlı da organizasyon akışında hazırlanan tablo doğrultusunda çalışmaya devam edecek. Düğün öncesinde yapılacak olan giriş provasında olduğu gibi düğün alanına giriş yapacaksınız ve her yere yerleştirilen balonlar ve konfetilerde size eşlik edecek. Aşkın dansını uçsuz bucaksız bir mavi ve asla solmayacak yeşiller arasında yapacak, yüzünüzdeki huzur sevenlerinize de yansıyacak. Yemekli bir organizasyon tercih edecek konuklarımız için özel düğün menüleri takdim edilecek ve menü tadımından sonra menüler kesinleşecek. Dört dörtlük bir organizasyonda her detayın provası önceden yapılacak ve siz her detaydan haberdar olacaksınız.

Yemeklere de karar verildikten sonra masalar dilediğiniz konsept renginde süslenecek ve tüm gece canlı performans sergileyecek orkestra da kulakları mest edecek. Sanatçı da orkestraya eşlik edecek. Bu kadar geniş bir ekip ve düğün alanında sadece düğün değil, nişan veya kına gibi aşka giden diğer yolları da aydınlatıyor. Nişanda kapalı mekân tercih edecek konuklar geniş bir pist ve sıkışık salonların aksine havadar ve ferah bir hava ile karşılaşacaklar. Nişan çiçeği ve nişan tepsisi de çalışan ekip tarafından hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulacak.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Polatlı bölgesinde Ayaş yolu üzerinde bulunan Park Polatlı Düğün Salonları 'na ulaşmak için Dumlupınar Bulvarı üzerinden özel aracınız ile rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklar ise merkez sayılacak noktalardan örneğin Opera’dan hareket edecek 481-1 numaralı otobüsleri kullanıp oradan M2 metro hattını kullanarak ve son olarak 528 numaralı otobüsler ile salonumuza ulaşabileceksiniz. Operadan 481 numaralı otobüs yerine 105-2 numaralı otobüsleri de tercih edebileceksiniz. Adliyeden hareket edecek 522 numaralı otobüse binip sonrasında 507 ve 528 numaralı otobüslere binerek de kendinize alternatifler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaramızdan bizlere de ulaşabilir farklı yol tarifleri alabilirsiniz. Mekana özel aracı ile gelecek olan misafirler için ise açık adres: Mehmet Akif Mah. Ayaş yolu üzeri 1. km , 06900 Polatlı, Ankara.

Sırala

  1. Avatar
    Saba & Uygar
    Puan

    Çok büyük bir salon kapalı alanı ve havuzlu açık alanı var.1000 kişiye yakı davetlimiz vardı.bize uygun bir düğün menüsü seçtik.yani çok fazla çeşit istemedik,çünkü davetlilerimiz fazla olduğu için bütçemizi aşabilrdi.güzel bir düğün organize ettiler.personelinden müdürüne kadar sanatçısından valesine kadar herkse çok tesekkurler.

Yorum yaz