Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
125 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
2000
Max

Park of İstanbul Poi Wedding Hakkında

Park of İstanbul Poi Wedding, İstanbul Avrupa Yakası Çekmeköy konumunda bulunuyor. Kır bahçesi ve kapalı alanıyla hizmet sunan mekan, nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde öne çıkıyor. Sunduğu hizmetlerle beğeni uyandıran mekanın fiyatları 80 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için DüğünBuketi danışma hattını arayarak ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Park of İstanbul, gösterişli giriş kapısından adım attığınız andan itibaren sizleri bambaşka bir ambiyansın içerisine dahil ediyor. Çeşitli ağaçlarla çevrili bahçesi ve geniş kapalı alanıyla öne çıkan mekan, beyaz rengin saflığına bürünmüş bir şekilde sizi bekliyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masa kullanımına giden ekip, nikah için ayrı bir alan oluşturuyor.

Mekan ortasından geçen havuz, ortamda farklı bir hava oluşturuyor. Mekanın kapalı alanında 200 ile 400 kişiye, açık alanında ise 200 ile 2.000 kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

Park of İstanbul Poi Wedding Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Kokteyl veya yemekli menüsüyle ön plana çıkan Park of İstanbul, damak zevkine uygun tatları analiz ederek hizmete sunuyor. Mekanda kokteyl fiyatları 80 TL’den başlıyor. Hafta sonu 125 TL olabilen kokteyl fiyatları kişi sayısına göre değişebiliyor. Yemekli fiyatlar ise hafta içi 80 TL, hafta sonu 180 TL olabiliyor. DüğünBuketi aracılığıyla oluşturacağınız rezervasyonlar ile daha indirimli ve kampanyalı seçeneklerden faydalabilirsiniz.

Mekan ile iletişime geçmek ve daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak öne çıkan Park of İstanbul Poi Wedding, geniş hizmet yelpazesiyle birçok organizasyona imza atıyor.Açılış, kurumsal etkinlik, bayii toplantısı davet ve resepsiyon gibi etkinliklere rehber olan mekan, eğlence odaklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Nişan ve söz, kına gecesi, kır düğünü, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower ve mezuniyet gibi organizasyonlara da yer veriliyor.

Organizasyon sorumlusu bulunan mekan, dışarıdan organizasyon firması getirmenize de sıcak bakıyor. Yemek servisi sunulan mekanda nikah sonrası yemek seçeneğini değerlendirebilir, nikah töreni öncesinde menüyü tadarak menüde değişim sağlayabilirsiniz.

Açılır kapanır tavan tasarımına sahip olan mekanda her mevsim organizasyon düzenlenebiliyor. Farklı alanları sayesinde ise aynı anda birden fazla organizasyon düzenlenebiliyor.

After party alanında nikah sonrası dostlarınızla DJ eşliğinde eğlenebilir, fotoğraf ve video hizmetiyle değerli anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Nerededir?

Park of İstanbul Poi Wedding, İstanbul Çekmeköy'de kapılarını açıyor. Toplu taşıma ve özel aracın kolaylıkla ulaşabildiği mekanda 250 araçlık otopark ve vale hizmeti bulunuyor. 11A, 14A ve 522 numaralı otobüs hatlarıyla, mekana en yakın duraklarda inebilirsiniz. Şahsi araçlar ile ulaşım için de açık adres şöyledir:

Çatalmeşe Mahallesi, Mesire Alanı, 30 Ağustos Caddesi No:3 34467 Çekmeköy / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nikah törenimizi Park of İstanbul Poi Wedding’de gerçekleştirdik…. Mekanın tasarımına ve hizmetlerine hayran kaldık… After party alanında nikah sonrası arkadaşlarla doyasıya eğlendik… Servis, müzikler her şey harikaydı…

Yorum yaz