Park İstanbul Düğün Salonu

Sevdanızda küçük detayların büyük bir aşk ortaya çıkardığına tanık oldunuz ve bunu düğünle süsleyeceğiniz zaman adım adım yaklaşıyor. Park İstanbul Düğün Salonu da aşkınız için en mükemmel detayları bir araya getirerek kusursuz bir organizasyon ortaya çıkaracak! Sizlerden gelen fikir taleplerini ve istekleri asla geri çevirmeden gecenin değil yılın çifti olup mükemmel bir düğüne imza atmanızı sağlayacağız. Bunları yaparken asla tek başımıza değiliz çünkü bizim yol göstericimiz sizlersiniz! Sizin istekleriniz yolumuza ışık tutacak ve en doğru fikri gecenize yansıtacağız.

Düğün dışında kına gecesi, nişan, söz, sünnet gibi her özel gününüze aynı titizlikle hazırlanacağız. Siz mutluluğun keyfine varırken bizler yaptığımızın işin doğruluğunu gözlerinizde gördüğümüzde mutlu olacağız.

Park İstanbul Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

750 kişilik hizmet veren salonumuzda organizasyon gerçekleştireceğiniz zaman ilk olarak sizde küçük bir ricamız ve isteğimiz olacak. O da davetli listelerini belirleyip bizlere ulaştırmanız. Bu sayede sizlere çok daha net çizgilerle konsept fikirleri sunabileceğiz. Davetli sayınız dekorasyonda bazı noktalara yön verebilecek kadar önemlidir. Sonrasındaysa bu netlik içerisinde eğlencenin en yüksek dozda yaşanacağı geceniz için çalışmalar başlayacak. Sadece organizasyon ekibimiz değil salon yönetimiz, temizlik ekibimiz, mutfak şeflerimiz herkes koordineli bir sistem içerisinde çalışmalarını yürütecek. Çünkü bir gece yaşanacak gecenizin izleri tüm hayatınıza yayılacak ve biz en güzel izi kalbinizde bırakmak istiyoruz!

Salon içerisinde dekorasyonun tüm izleri kendini belli ederken iç mimarimizin ferah tasarımı dikkatinizi çekecek. Pistimizin çevresinde kolon bulunmaması ve yüksek tavanlı bina formatına sahip olmamız eğlencenizde bunalmayı engelleyecektir. Her noktada bulunan havalandırmalarsa tüm gece ferah bir hava içerisinde sevdiklerinizin arasında olmanızı sağlayacak.

Masaların heybetli şamdan ve kumaşlarla süslenmiş görüntüsü de farklılık yaratma konusunda şık detaylar arasında yerini alacak. Sandalyelerde masa kumaşına uygun giydirilip uyum yakalanırken masalara gelecek tatlı/tuzlu ikramlar tüm gece yüzünüzü daha da güldürecek.

Sahnenin hemen yan tarafında bulunan gelin masanız etrafı altın rengi detaylarla oluşturulmuş ağır görünümlü masa ve çevresinde şık sandalyelerle bezeli bir görünüm oluşturarak mükemmelliğinize layık olacak şekilde süslenecek.

Park İstanbul Düğün Salonu Nerededir? Park İstanbul Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için D100 karayolu veya Avrupa otoyolunu kullanarak rahat şekilde mekânımıza varmış olacaksınız. Ana hatlar üzerinden tarif verdiğimiz için kendi konumuzdan rota oluşturmanız daha faydalı olabilir. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Esenyurt tarafından dolmuşlarla gelebileceği gibi merkez sayılabilecek mesafelerden örneğin Fatih yönünden Taksim-Cevizlibağ hattına binip oradan 34G numaralı hatta ilerleyip son olarak Küçükçekmece- Balık Yolu dolmuş veya otobüsleriyle salonumuza ulaşabilirsiniz. Avcılarda gayet merkezi bir noktadan bulunduğumuz için salonun sokağına girmeniz gayet kolay olacak ve toplu taşımayla salona çok yakın bir mesafeye ulaşacaksınız. Adresimiz, Firuzköy Esenyurt Yolu No:150 Avcılar.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Emine & Coşkun
  Puan

  Güzel ve şık hazırlanmış bir salon samimi bir ortamı var memnun kaldık biz

 2. Avatar
  Gözde & Erkan
  Puan

  Çok kalabalık bir düğün oldu ama hiç karışıklık çıkmadı servis zamanında yapılmış misafirlerimizden çok iyi geri dönüş aldık çok memnun kaldıki.

 3. Avatar
  Canan
  Puan

  Hem hizmet hem fiyat açısından biz çok memnun kaldık teşekkür ederiz emeği geçen tüm fersonele

Yorum yaz