Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
2000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
3000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları, Ankara'nın Keçiören ilçesinde unutulmaz kır düğünü davetlerine ev sahipliği yapıyor. Yılların verdiği deneyim ve profesyonel organizasyon ekibi ile her anında unutulmaz bir gece sizi bekliyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan düğün fiyatları sunan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları Özellikleri

Park Aden'in geniş arazisi adeta davet kompleksi niteliği taşır. Davet alanında toplamda 4 adet salon bulunup aynı anda 3000 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahiptir. Butik düğün veya kalabalık kır düğünü davetlerinizi düzenlemek için bu mekan biçilmiş kaftandır.

Kır düğünü alanları 1200 kişilik Mercan Bahçesi ve 600 kişilik İnci Bahçesi olmak üzere 2 tanedir. Kır düğünü alanları için olası hava olumsuzluklarına karşı yeni teknoloji olan açılır kapanır tavan teknolojisi kullanılır. Bu sayede ne yağmur, ne fırtına gecenize gölge düşürüp davetinizi engelleyemez.

Park Aden Düğün Salonu bünyesinde beyazın doğa üzerinde zarifçe hakimiyet kurduğu bir alanda dünya evine girebilirsiniz. Yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler ile hazırlanan oturma düzeni, davetli sayınıza ve davet türünüze göre değiştirilebiliyor. Standart beyaz giydirmeler üzerine tercih ettiğiniz renklerde runner ve tül süslemeleri yapılabiliyor.

Park Aden Düğün Salonu Keçiören Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları hafta içi kişi başı 10 TL'den başlıyor. Bu fiyat hafta sonu 30 TL civarında seyrediyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlarda değişmeler olabiliyor. Seçtiğiniz menüye göre kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatlar 100 TL'ye kadar değişkenlik gösterebiliyor.

Olanakları

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları bünyesinde davetlerinizi yemekli veya kokteyl menüler eşliğinde düzenleyebilirsiniz. Her biri özenle hazırlanan menülerden kendinize en uygun olanı seçebilir, dilerseniz içeriklerinde küçük değişiklikler talep edebilirsiniz. Menü tadım olanağı da sunan Park Aden'de bu seçeneklere ek olarak yalnızca pasta meşrubat ikram seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Mekanın düğün paketlerinde yer alan hizmetler arasında fotoğrafçı ve kameraman temini de bulunuyor. Davet boyunca kesintisiz çekim imkanı sunan mekan, ekipmanları da sizin için temin ediyor. Deneyimli bir orkestra ekibiyle de çalışan Park Aden Düğün Salonu, ışıklandırma ve ses sistemlerinde son teknolojiden yararlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Keçiören bölgesinde salona özel aracınızla ulaşmak için Talat Paşa Bulvarı veya Hipodrom Caddesi'ni tercih edebilirsiniz. Genelde açık olacak bu güzergâh kısa sürede davet alanına ulaşmanızı sağlayacaktır. Toplu taşıma kullanacak konuklarınız ise Opera İstasyonu'ndan hareket eden 263-3 numaralı otobüse direkt binip ulaşabilecekleri gibi inince yürümemek adına 286 numaralı otobüse aktarma yapabilirler. Hacettepe Mahallesi yönünden geçen 288 numaralı otobüslerin de tercihiniz arasında olmasında fayda olacaktır. Açık adresi ise şöyle;

Ovacık Mahallesi, Park Aden Düğün Salonu, Yozgat Bulvarı, Etlik - Keçiören / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, söz, nişan, mezuniyet partisi, kına gecesi, özel ve kurumsal davetler düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Park Aden ile anlaşmalı olarak çalışan fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda açık ve kapalı olarak hizmet veren 4 farklı davet alanı seçeneği bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Genel olarak beyaz giydirmeler kullanılıyor, davet türüne göre farklı dekorlar hazırlanabiliyor.

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları açık alan kapasitesi 2000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Fotografcisi herseyin önüne gecti. Tum güzel seylerin önüne gecti. Anılarımız yok hic.

 2. Puan

  Fotografcisi herseyin önüne gecti. daha iyi bir fotoğrafçı bulabilirler memnun kalmadık.

 3. Puan

  Park adeni bir arkadaşım tavsiye etti.kardeşi orada çalıyordu.bize birçok konuda yardımcı oldular.havuzu var.gelin ve damat koltuklar havuz üzeirnde.havuzbaşı kır düğünü tarzı karışık bir düğün oldu.mekanın ortamı huzur veriyor.biz de huzurlu ve mutlu bir kır düğünü yaptık.bize detak olan herkese müteşekkiriz.tesekkurlr.

Yorum yaz