Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kır bahçesi
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları

Ankara Keçiören konumunda bulunan Park Aden Düğün Balo Salonları açık ve kapalı alanlarıyla çeşitli organizasyonlara ve davetlere ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen mekanda davet fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekanın sunduğu hizmetler ve daha fazlası için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

1200 kişilik mercan 600 kişilik inci bahçesi açık alanında sadeliği ön plana çıkaran Park Aden Balo Kokteyl, beyaz rengin hakimiyetine bırakılmıştır. Çim alanı ve fıskiye ile süslenen doğal havuzuyla ön plana çıkan açık alan kır düğünü organizasyonları için vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor. Kapalı alan kapasitesi 2000 kişiyi bulan mekanda ağırlığı ön plana çıkan renkler tercih edilmiştir. Özel nikah alanı dikkatleri üzerine çekmektedir.

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları Davet Fiyatları

Birçok seçeneği bünyesinde barındıran Park Aden Düğün Salonu, kokteyl ve yemekli düğün ve davet hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan mekanın kokteyl fiyatları hafta içi 10 TL ve hafta sonu 30 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yemekli organizasyon fiyatları ise hafta içi 30 TL hafta sonu 50 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi alıp davet bütçenizi oluşturmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Mekanın sağladığı avantajlar doğrultusunda en çok düğün organizasyonu tercih edilse de farklı konsepte organizasyonlara da yer verilmektedir. Kına, nişan, sünnet düğünü, söz, baby shower, mezuniyet baloları gibi eğlence üzerine olan organizasyonlar yapılabilmektedir. Konferans, seminer, özel davet, iş toplantısı gibi kurumsal faaliyetler içinde kapılarını açan Park Aden Kokteyl Balo diğer mekanlara kıyasla bir adım önde ilerliyor.

Organizasyon sorumlusu bulunan mekanda etkinlik türünüze göre her detayı kendi zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Yemekli organizasyon çeşitlerinde kaliteyi ön planda tutan mekanın değişmez menü içeriğinde ordövr tabağıyla giriş yapabilir, ara sıcakla içinizi ısıtabilirsiniz. Ana yemeğin tadıyla damağınıza şölen yaşatabilir mevsim salata ve tatlıyla akışı sonlandırabilirsiniz. Hikayenize uygun düğün pastası hizmeti de sunan Park Aden Düğün Salonu ayrıca sınırsız meşrubat hizmetiyle de beğenileri toplamaktadır.

Paket içerisinde bulunan orkestrayla 23.00’a kadar eğlenebilir, kına organizasyonlarınız da size eşlik eden nedimelerle enerjinizi yüksek tutabilirsiniz. Video ve fotoğraf hizmeti sunan Park Aden’de eğlenirken çekilmiş 50 adet pozunuzu anılarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

Park Aden Düğün Salonları Nerededir?

Ankara Keçiören konumunda bulunan Park Aden Kokteyl Balo merkezi konumuyla ulaşması kolay bir mekan.  Ayrıca Park Aden 1000 araçlık otoparkı ve vale hizmetiyle misafirlere kolaylık sağlamaktadır. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen mekanın açık adresi;

Yozgat bulvarı, Ovacık Mah. (Forum AVM Karşısı), Kartaltepe Kent Ormanı Etlik / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan tarafından tüm hizmetler sağlanabiliyor. Ancak isteklerinize göre organizasyon sorumlusuyla görüşebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, sünnet düğünü, söz, baby shower, mezuniyet baloları gibi eğlence üzerine olan organizasyonlar yapılabilmektedir. Konferans, seminer, özel davet, iş toplantısı gibi kurumsal faaliyetler içinde kapılarını açan Park Aden diğer mekanlardan bir adım öne geçiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel otopark ve vale hizmeti gibi ayrıcalıklar sunan mekanda ayrıca after party alanı da bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın başlangıç paketi içerisinde servis elemanı, masa süsleme, ışık ve ses hizmetleri bulunur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, kameraman, fotoğrafçı ve düğün pastası gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Park Aden tarafından çekim hizmetleri sağlanmaktadır. En güzel anlarınızı kayıt altında tutmanızı en profesyonel şekilde sağlayabilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

4 farklı davet alanıyla açık ve kapalı alan seçenekleri mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra seçeneği mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et seçeneği sunulan menülerde ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek, mevsim salata, düğün pastası ve sınırsız meşrubat bulunur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

4 farklı davet alanıyla ön plana çıkan mekanda organizasyon çeşidine göre değişiklik sağlanabiliyor.

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorum yaz