İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Paris Moda Gelinlik Hakkında

Paris Moda Gelinlik İstanbul Bakırköy lokasyonunda hizmet sunmaya devam ediyor. Moda evi özel tasarımlarıyla beğeni toplarken kaliteli hizmetiyle de adından söz ettiriyor. Gelinlik fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Abiye ve Gelinlik Modelleri

Moda evi birbirinden güzel abiye ve gelinlik modellerini onayınıza sunuyor. Hayalinizdeki görüntüye en uygun olanı yakalamaya çalışan ekip zevklerinize önem veriyor. Omuz detaylı gelinlik, dantelli gelinlik, balık, straplez veya transparan gelinlik modellerini özgür ruhlu gelinlere öneren firma düğün konseptinize dikkat ediyor.

Otelde düğün seçeneğine prenses model gelinlik türlerinden kabarık, taşlı veya türbanlı modeli önerirken ev, yazlık düğünlerine A kesim gelinliği öneriyor. Sade, uzun kollu, kuyruklu gelinlik modellerini vücut tipinize göre yeniden tasarlayan ekip mutlu olmanızı sağlıyor.

Rengarenk abiye seçeneklerini de hizmet skalasına ekleyen firma mor, kırmızı, yeşil, yavruağzı veya beyaz renkteki modelleri ten renginize uygun seçiyor.

Paris Moda Gelinlik Fiyatları

Özel dikim veya hazır kalıp seçenekleriyle hizmet sunan Paris Gelinlik kusursuz bir sonuç almanızı sağlıyor. Çözüm odaklı ilerleyen firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Tasarım sürecindeki kullanılan malzemeye göre şekil alan gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Paris Moda Gelinlik heyecan dolu hazırlık sürecini tanışma randevusuyla başlatıyor. İstek ve arzularınızı öğrenen ekip ihtiyacınız olanı tecrübelerine dayanarak beğeninize sunuyor.

Hazır model gelinlik hizmetinin yanında özel dikim gelinlik seçeneğini de sunan ekip büyük beden hizmetini de alternatifler arasına ekliyor. Abiye hizmeti de alabildiğiniz firmada isteklerinize güler yüzlü personel sayesinde ulaşabiliyorsunuz.

Kiralama konusuna da sıcak bakan ekip hazır model gelinlik veya abiye seçeneklerine tamir ve tadilat işlemi uyguluyor.

2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmadan 1 haftalık bir süreç sonunda ürünlerinizi alabiliyor, keyifli anlarınızı başlatabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Paris Moda Gelinlik İstanbul Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteriyor. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmayan firma toplu taşıma araçlarının kolaylıkla ulaşabildiği bir lokasyonda yer alıyor. Firmaya ulaşım için Bakırköy – İkitelli Köy İçi güzergahı veya A31 Marmaray hattı tercih edilebiliyor. Özel araçla da ulaşım sağlanabilen firmanın açık adresi ise şöyle;

Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Caddesi, Yılmaz Apartmanı No: 22 Daire: 5 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma gelinlik hizmetinin yanında abiye hizmeti de veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır ve özel dikim gelinlik modellerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik ve abiye, hazır model gelinlik ve abiyeye tamir ve tadilat, kişiye özel konsept tasarım gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımlarında çiçek motifli, taş detaylı veya pul detaylı abiye veya gelinlik modellerine rastlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftalık kısa bir süreçte ürünler teslim alınabiliyor.

Paris Moda Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Paris Moda Gelinlik organizasyon fiyatları Paris Moda Gelinlik organizasyon fiyatları Paris Moda Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Paris Moda Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Paris Moda Gelinlik

Yorum yaz