İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Paris Kuaför Fener Yolu

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Paris Kuaför Fener yolu oldukça geniş olan hizmet yelpazesiyle ön plana çıkıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı hizmetlerinde başarı elde eden firmanın fiyatları 800 TL’den başlıyor. Kuaför hizmetleri ve avantajları hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Sunduğu birçok hizmetle ön plana çıkan Paris Kuaför Fener Yolu’nda topuz saç modelini de dağınık gelin saçı modelini de seçebilirsiniz.

Yüz şeklinize göre yönlendirme de bulunan firma kır düğünü konsepti için örgülü gelin başı seçeneğini öneriyor. Salon düğünü konseptinde ise duvaklı gelin başı seçeneğine eşlik eden gelin tacı gibi gelin saçı aksesuarları önerisinde bulunuyor.

Gelin makyajı seçeneğinde ise vazgeçilmez olan porselen gelin makyajı veya porselen cilt makyajı hizmeti sunan firma sunduğu hizmetle memnuniyet sağlıyor. Doğallıktan yana olan gelin adayları için sunduğu doğal makyaj, sade makyaj içerikleriyle bahar renklerini ön plana çıkarıyor.

Paris Kuaför Fener Yolu Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı konusunda kendini kanıtlamış olan Paris Kuaför fiyatları seçim yaptığınız hizmet içeriğine göre değişiyor. Başlangıç fiyatı 800 TL olan hizmetlerin her şey dahil fiyatı ise 1000 TL civarında seyrediyor.

Değişkenlik gösteren hizmet içerikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Gelin başı, makyaj hizmetlerinin yanında; saç tasarımı, saç kesimi gibi hizmetlerde de ön plana çıkıyor. Yüz şeklinize uygun profesyonel kaş tasarımı ve microblading kaş kontür hizmetiyle net bir duruşa sahip olabiliyorsunuz. Ombre, röfle ve balyaj gibi hizmetlerle havanızı değiştiriyor boyama ve renk geçişi sağlama gibi işlemler sonucunda tarzınızı yansıtabiliyorsunuz.

Kişisel bakım kapsamında manikür, pedikür, el ve ayak masajı, ağda hizmetleri de sunan firmadan mutlu bir hissiyatla ayrılabiliyorsunuz. Paris Kuaför Kadıköy aynı zamanda düğün kadar kına gecesi ve nişan konseptleri içinde harika hizmetler vermeye devam ediyor.

Evde hizmet seçeneğiyle tesettür gelin makyajı ve tesettür gelin başı hizmetleriyle öne çıkan firma ayrıca ücretsiz prova hizmeti de sunuyor. Şehir dışında hizmet seçeneğiyle artı puan kazanan firma ayrıca gelin adayının yakınlarına da hizmet sunuyor.

Paris Kuaför Fener Yolu Nerededir?

Firma İstanbul Kadıköy lokasyonunda bulunuyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen firmanın açık adresi şu şekilde;

Fener yolu Mahallesi, Mustafa Mazhar bey Sokak, Kural Apartmanı Daire: 89 / A 34724 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç tasarımı, saç kesimi, kaş tasarımı ve microblading kaş kontür, ombre, röfle ve balyaj gibi hizmetler bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde, mekanda hizmet seçeneği bulunur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı gelin makyajı gibi hizmetler mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kına gecesi ve nişan başı, gelinin yakınlarına hizmet, prova, cilt bakımı, saç bakımı, manikür, pedikür, takma kirpik gibi ekstra hizmetler yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

*

Paris Kuaför Fener Yolu organizasyon fiyatları ne kadar?

Paris Kuaför Fener Yolu organizasyon fiyatları Paris Kuaför Fener Yolu organizasyon fiyatları Paris Kuaför Fener Yolu organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Paris Kuaför Fener Yolu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Paris Kuaför Fener Yolu

Yorum yaz