Paris 1 Düğün Sarayı

Her hazırlık tamam fakat istediğimiz gibi düğün salonu bulamadık diyenleri Paris 1 Düğün Sarayı’na davet ediyoruz! Yeni bir hayat kurma yolunda ilerleyen çiftlerimiz her detayın en kaliteli ve kusursuzunu tercih ederken salonumuzda da aynı kusursuzluğu hissedecekler. Hazırlanan organizasyon detayları sizleri mest ederken konuklarınız için hazırlanan detayları da görünce doğru karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Paris 1 Düğün Sarayı olarak farklı içerikleri ekibimiz ile hazırlıyor ve tamamen sizler için çalışıyoruz! Sizleri bu kadar düşünen başka bir ekiple tanışamayacağınıza eminiz. Bizi biz yapan farklı vizyonumuz ve konuklarımıza değer verme anlayışımız ile bugün zirvedeyiz ve sizleri de bu büyülü dünyaya konuk etmek istiyoruz!

Paris 1 Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

750 ile 1000 kişi arasında değişen konuk kapasitemiz ile sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz daha düğün başlamadan başlayacak ve gelin arabanız konvoy için ekibimiz tarafından süslenecek. Süsleme tülleri sizler tarafından belirlenecek. Sizler gelin konvoyuna giderken de bizler salonun son hazırlıklarını tamamlayacağız. Salona döndüğünüzde sizleri gelin hazırlık odasında ağırlayacak ve düğün saatine kadar burada eşiniz ve dostlarınız ile keyifli saatler geçireceksiniz. Hazırlanmanız için geniş bir oda tasarlanacak ve odanın içerisinde koltuk takımı orta sehpa ve makyaj aynası bulunacak. Son saç ve makyaj kontrollerini nedimeleriniz ile gerçekleştirerek aşka adım atma saati gelmiş olacak.

Salona çıkarken gelin yolunda kırmızı halı serilecek ve kenarlardan bulunan küçük ledlerde bu yolda yıldızınıza daha da ışıltı katacak. Ayrıca ekibimiz tarafından sis ve konfeti gösterileri de siz salona girerken çok farklı bir görsellik oluşturacak.

İlk dansınızı ederken konuklarınız için hazırlanan yaldızlı kumaşlar ile kaplanan masalarınıza su ve içecek servisi yapılmaya başlanacak. Yıllardır süregelen bir gelenek olan gelin pastanız ise bu tatlı aşkın ağızları da tatlandırmasına sebep olacak ve şeflerimiz tarafından hazırlanan 8 katlı pasta servis görevlilerimiz tarafından salona getirilecek. Alkışlar eşliğinde kesilen pastanızda konuklarınızın masalarına servis edilecek.

Pasta yanında tatlı ve tuzlu ikramlarda masalarda yerini alacak. Ayrıca tüm gece orkestramız sizler için prova yaptığınız ve sevdikleriniz ile planladığınız dansları edebileceğiniz keyifli dakikalar sunacak.

Paris 1 Düğün Sarayı Nerededir? Paris 1 Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bağcılar semtinde bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmak için Avrupa otoyolu veya Adnan Menderes Bulvarı üzerinden rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmayı tercih edecek konuklarımız ise Eyüp tarafından Eyüp-İstoç dolmuşlarına oradan da Şirinevler-İstoç dolmuşlarına binerek salonumuza ulaşabilirler. Fatih tarafından ise 89T numaralı otobüsleri kullanarak veya 31Y,78,89T numaralı otobüslere binip oradan İkitelli Organize Sanayi-Topkapı dolmuşlarına binerek alternatif bir şekilde salonumuza ulaşacaklardır.

Sınırsız hizmet ve açık yol tarifimiz ile yolunuzun buraya düşmemesi için hiçbir sebep yok! Sizde Paris 1 Düğün Sarayı’na gelin aşkınız tarih sayfalarında yerini alsın.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  15 senedir bağcılarda oturuyoruz. Bu muhitte bize bu güzel düğün salonunu ve kaliteli hizmeti sundukları için paris düğün sarayı görevlilerine sahibine çok teşekkür ederim. Hiçbir sıkıntı yaşamadık ve ekstra masrafta asla çıkarmadılar. Sağolun.

 2. Puan

  kalabalık bir aileyiz ve eşimin tarafıda öyle idi. Hepimiz sığamayız diye endişe etmiştik ama paris düğün salonunun kapasitesi bizi ağırlamaya fazlasıyla yetti. Üstelik ferah ferah herkes hareket edebildi,oynadı. Bölgemizde böyle bir düğün salonunun olması büyük bir ayrıcalık. teşekkürler.

 3. Puan

  bir tanıdığımız önerdi mekanı onun sayesinde bizde bu harika salonu keşfetmiş olduk. Sunum malzeme ve enerjileri mükemmeldi. Kaliteli düğün isteyenlere tavsiye ederiz. Şık ve ferah mimariside ekstra güzelleliklerinden 🙂

 4. Puan

  aylar boyunca araştırmalarımız sonrasında bağcıalr ilçemizde bu güzel düğün salonunda karar kıldık. Gerçekten çk anlayışlı bir ekibi var. Kafamızdaki planı anlattık ve yıllarn verdiğin tecrübeleri ile bize ek öneriler yaparak daha da zenginleştirdiler. çok memnun kaldık.

 5. Puan

  düğün organizasyonumuzu kafamızda planlarken kafamzıda bir çok soru işareti vardı. Çevreden duyduklarımız gittiğimiz önceki düğünler vegördüğümüz kötü sunumlar moralimizi iyice bozdu. Fakat paris düğün salonu tüm bu ön yargıalrı yıkarak profesyonelliği ile usta yönetimi ile bizi çok ve çok memnun etii. Hepsine teşekkür eder sizelere de tavsiye ederiz.

Yorum yaz