Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Papyon Foto Hakkında

Kendi alanındaki deneyimini ve birikimini her açıdan gösteren Papyon Foto dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sektöründe 2012 yılından beri hizmetini sunuyor. Konak ilçesinde yer alan fotoğrafçılık, birçok farklı çekim türünde hizmet vermesiyle yeni evlenecek çiftlerin uğrak noktası haline geliyor. İzmir düğün fotoğrafçısı alanında birçok farklı alternatif içerisinden başarılı ve sevilen kareler yakalamasıyla öne çıkıyor. Ortalama fiyatları 1000 TL'den başlamaktadır.

Çekim Yapılan Mekanlar ve Türleri

Tekrara düşmek yerine her seferinde özgün fotoğraflar yakalamayı hedefi haline getiren Papyon Foto, bu doğrultuda üretimlerini gerçekleştiriyor. Sizin düğününüz veya nişanınız için istediğiniz yönde çekimler yapan ekip, her biri alanında profesyonel kişilerden oluşuyor. Onlara sadece hayalinizdeki kareleri söylemeniz yeterli oluyor. Geri kalan tüm yükü omuzlarına alan fotoğrafçılar eşliğinde harika bir albüme sahip oluyorsunuz.

Saray, tarihi mekanlar, deniz kenarı ve çeşitli meydanlarda isteğinize göre her yerde çekim yapan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı çekim türleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi başta olmak üzere save the date ve trashday hizmetleriyle de her şey istediğiniz gibi ilerliyor. Bunların haricinde firma katalog çekimi ve konsept çekim hizmeti de veriyor.

Papyon Foto Konak Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ücret kriterini ve fiyatları yapılan çekim türüne bağlı olarak belirleyen Papyon Foto, düğün fotoğrafçısı hizmeti veren birçok yere oranla oldukça uygun taleplerde bulunuyor. Minimum düğün fotoğrafı fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Sunulan Ek Hizmetler

Dış çekim alanında profesyonelliğini önceki çalışmalarında gösteren ve kanıtlayan düğün fotoğrafçısı, İzmir’de konumlanıyor. Bulunduğu şehirde birçok yeni çiftin en özel günlerine tanıklık eden Papyon Foto, şehir dışı ve yurt dışı hizmetlerine de açık oluyor. Hangi şehirde hangi ülkede olursanız olun oraya gelip hayalinizdeki kareleri çekerek sizleri memnun eden bir ekip ile çalışılıyor.

Aynı zamanda yapılan çekimlerden 1 hafta sonra orijinal kopya teslimiyle de en güzel gününüzden geriye kalanlara büyük bir keyifle bakabiliyorsunuz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Konak ilçesinde stüdyosu bulunan Papyon Foto, ulaşım açısından sıkıntı çıkarmayan merkezi bir noktada yer alıyor. Birçok toplu taşıma aracı ve özel araç ile rahat bir şekilde düğün fotoğrafçısı stüdyosuna varılabiliyor. Stüdyonun açık adresi:

Mimar Sinan, 1434. Sok. 10/2A, 35280 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her şehrine hizmet veriliyor. Talep edildiğinde yurt dışına da gidiyorlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Şehir dışında ve yurt dışında çekim yapma hizmeti bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3-4 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Katalog çekimi ve konsept çekim.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün fotoğrafı çekimi ve nişan çekimi hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve orijinal fotoğraf teslimi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Saray, tarihi mekan, beach club, hotel, deniz kenarı ve meydanlarda çekim yapma seçenekleri var.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta sonra teslim ediliyor.

Papyon Foto düğün fiyatları ne kadar?

Papyon Foto düğün fiyatları Papyon Foto düğün fiyatları Papyon Foto organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Papyon Foto Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Papyon Foto

Yorum yaz