İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
2685 ₺
Hafta İçi
2685 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
150
Min
500
Max

Paparazzi Hakkında

İzmir’de lüks davet organizasyonu gerçekleştirileceği zaman akla ilk olarak Çeşme ilçesinde yer alan Paparazzi geliyor. Davetlileri tüm ihtişamıyla büyüleyen mekanda davet fiyatları kişi başı 2.685 TL’den başlıyor. Adından sıkça söz edilen bu yerde davet düzenleyebilmek hayatınızın en iyi deneyimlerinden biri oluyor.

Mekanın Genel Özellikleri

500 kişi kapasiteli Paparazzi, İzmir’in luxury düğün mekanları arasında bulunuyor. Açık davet alanında ve havuz başında organizasyonlar düzenlenebiliyor. Mekana adım attığınızda muhteşem aurası sizi etkisi altına alıyor. Sadece davet organizasyonları için değil, Beach Club olarak da hizmet veriliyor.

İstediğiniz konseptte düzenlemeler yapılabiliyor. Bir düğün organize etmek istenirse, gelin tagı ve gelin yolu gibi dekorlar ekleniyor. Resmi bir davet düzenlenecekse masalar ve süslemeler ona uygun olarak dizayn ediliyor. Sezonda cumartesi günleri hariç diğer günler hizmet veriliyor.

Paparazzi Davet Fiyatları

Yemekli ya da kokteylli davet düzenlenebiliyor. Davet fiyatı kişi başı 12.685 TL civarından başlıyor. Hizmet içeriğine ekleme ya da çıkarmalar yapılırsa bu fiyatlar değişebiliyor. Euro kuru üzerinden fiyat teklifleri sunuluyor. 160 Euro'dan başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Paparazzi, profesyonel ekibiyle sizlere kusursuz bir davet deneyimi yaşatıyor. İstenilen her türlü menü çıkartılabiliyor. İster kosher, ister vegan, ister çocuk menü ya da diyabet gibi farklı menüler sunulabiliyor. Kokteylli ya da yemeksiz davet imkanı da bulunuyor. Menü tadımı yapılabiliyor, hoşnut kalınmadığı durumlarda da değişime gidilebiliyor.

Kesintisiz fotoğraf ve video hizmeti bulunuyor. Böylece gelecek nesillere gösterebileceğiniz büyük bir arşiviniz oluyor. Baştan sona tüm ayrıntılarla etkinlik sorumluları ilgileniyor. Davet süresince hizmette sınır tanımıyor. Kutlamanın ardından after party de düzenlenebiliyor. Canlı müzik ve DJ ile davetlilere sınırsız eğlence sunuluyor.

Yaz ve sıcak hava sizi hiç korkutmasın, çünkü mekanın ortamı ferahlatan klimalar da bulunuyor. Paparazzi, şıklığıyla göz kamaştırıyor ve hem siz hem de davetliler tarafından beğeni kazanıyor.

Ulaşım Bilgisi

Paparazzi mekanına toplu taşıma ya da şahsi araçla ulaşılabiliyor. Şehir merkezinde bulunduğu için mekana ulaşım oldukça kolay oluyor. Çeşme ilçesinde konumlanan mekana tüm vasıtalarla gidilebiliyor. Özel araçla gidecek olanlar için açık adres:

Ayayorgi Mevki, No:11, 35930 Çeşme / İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    İzmir’in en lüks yerlerinden biri. Manzarası harika ve unutulmaz bir gece geçiriliyor. Çalışanlar çok başarılı.

  2. Puan

    Lüks ve unutulmaz bir davet verdim. Konuklarım geceden çok memnun ayrıldı. İlayda Hanım’a çok teşekkür ederim.

Yorum yaz