Palmiye Garden

İzmir’in yemyeşil köşesi Buca’nın Kaynaklar bölgesinde en özel gün ve davetlerinizi hayata geçirebileceğiniz muhteşem bir mekan alternatifine sahipsiniz: Palmiye Garden! Palmiye Garden bünyesinde bulunan iki ayrı kır bahçesinde unutulmaz organizasyonlara imza atabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile her yıl onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik eden Palmiye’de eksiksiz bir kır düğünü organizasyonuna dair aradığınız her detayı bulabilirsiniz. İzmir’in en çok tercih edilen kır düğünü salonları arasında ilk sıralarda yer alan Palmiye’de muhteşem bir organizasyon sizleri bekliyor.

İzmir’in En İyisi

Palmiye Garden, çiftlere sunduğu birbirinden avantajlı düğün paketleri ve kaliteli hizmet garantisi ile İzmir’in en iyi kır düğün salonları arasında yer alıyor. İkisi de birbirinden şık kır bahçelerinden farklı organizasyon türleriniz ve katılacak kişi sayısına göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş bir alana kurulmuş olan tesisin büyük kır bahçesinde 1000 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Daha az sayılarda davetliniz bulunuyorsa 700 kişilik kır bahçesini tercih edebilirsiniz. Palmiye’nin her iki kır bahçesi de şık dekorasyonu ve eşsiz peyzajı ile dikkat çekiyor. Yaz organizasyonlarının en çok tercih edilen alternatiflerinden olan kır düğünlerinizi bu iki bahçeden dilediğinizde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kış aylarında organizasyon düzenleyecekseniz Palmiye’nin kapalı alanını da tercih edebilirsiniz. Samimi davetlerin vazgeçilmez adresi olan Palmiye’nin kapalı salonunda 500 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz.

Palmiye Garden bünyesinde gerçekleşen organizasyonlarınızda davetinize özel organizasyon sorumlusu hizmeti sağlanıyor. Diğer organizasyon türlerine göre ekstra özen ve emek gerektiren kır düğünü davetlerinizi mekanın organizasyon sorumlusu ile birlikte başından sonuna kadar planlayabiliyorsunuz. A’da Z’ye planlanan organizasyonunuzda gece boyunca herhangi bir sürprizle karşılaşmadan dansın ve eğlencenin tadını çıkarabiliyorsunuz. Gece ile ilgili tüm beklenti ve isteklerinizi organizasyon sorumlusuna iletebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak kır bahçesinin dekorasyonunda ekleme veya çıkarma yapmak istediğiniz bölümleri de organizasyon sorumlusu ile paylaşabiliyorsunuz. Böylece hayallerinizdeki gibi bir mekanda hayal ettiğiniz gibi bir organizasyonun kapılarını aralayabiliyorsunuz. Palmiye’de gerçekleştirilen tüm organizasyonlarınızda gece sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Bu özelliği ile de mekan tercih edilirliğini arttırıyor.

Unutulmaz Kır Düğünü Organizasyonları

Palmiye Garden’a adım attığınız andan itibaren kendinizi büyülü bir dünyanın içinde buluyorsunuz. Mekana ilk giriş anınızdan gecenizin son dakikalarına kadar ayrıcalıklı bir organizasyonun tadını çıkarabiliyorsunuz. Eksiksiz bir kır düğünü organizasyonundan tüm beklentilerinizi Palmiye’nin profesyonel ekibi ile birlikte hayata geçirebiliyorsunuz. Mekanın teknolojik donanımları ile de organizasyonunuzun eğlencesine eğlence katabiliyorsunuz. Barkovizyon ekranı ile davetlilerinize eşiniz ile birlikte geçirdiğiniz en güzel anlarınızdan oluşan harika bir gösterim sunabiliyorsunuz. Ses, müzik ve sahne sistemleri ile tüm gece müzik organizasyonunuzdan eksik olmuyor. Tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşan orkestra ekibi ile dans etmeye doyabilirsiniz. Organizasyon boyunca kesintisiz olarak alınan yüksek çözünürlüklü video kaydı ve gecenin belirli zamanlarında çekilmiş düğün fotoğrafları düğün paketinize ek olarak sizlere hediye edilir.

Düğün pastası ve davetlilerinize sunulacak ikramlar da yine mekan tarafından temin edilir. Yemekli veya kokteyl organizasyon türündeki başarıları ile adından övgüyle söz ettiren Palmiye Garden’da her davetlinizin damak zevkine uygun bir menü bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Farklı organizasyon türleriniz için birbirinden şık renk ve desenlerde masa sandalye süslemelerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mekanın küçük misafirlerinizin keyifli vakit geçirebilmeleri için hazırlanan oyun bahçesi de bulunuyor. Aynı zamanda 450 araçlık güvenli otoparkı ile de misafirlerinizi araç park etme derdinden kurtarabiliyorsunuz. Elbette tüm bu hizmetlerden Palmiye Garden kalitesi ve ayrıcalığı ile yararlanabiliyorsunuz.

Palmiye Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

Palmiye Garden, İzmir’in yeşil alanları ile ünlü ilçesi Buca’da hizmet veriyor. İzmir’in dört bir yanından toplu taşıma araçları ile mekana ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz için ise mekanın açık adresi şöyle:

29 Ekim Mahallesi, 2205. Sk., 35395 Buca / İzmir

Yorum yaz