Palmiye Düğün Salonu Hakkında

Palmiye Düğün Salonu İstanbul’un Avrupa Yakası'nda bulunan Sultangazi ilçesinde yer almaktadır. Salon düğünü yapmak isteyenler için çift katlı kapalı davet alanıyla değerli misafirlerinin hizmetinde. Düğününüz için geniş misafir kapasiteli bir yer arıyorsanız bu mekan tam size göre. 700 kişiye kadar misafirlerinizi ferah kapalı salonda ağırlayabilirsiniz. Mutlu günlerinize tüm yakınlarınızın eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarınızın yanında nişan, sünnet düğünü, partiler ve mezuniyet gibi birçok mutlu gününüz için de profesyonel servis personelleri ile hizmetler sunmakta. Ses, sahne ve ışık hizmetleri de bulunan Palmiye Düğün Salonu'nda ayrıca uzman müzisyen ekibiyle organizasyonlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Mutlu günlerinizi eğlenceli anlar ile harmanlayabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz uzman müzisyen ekibinden yararlanmayarak dilediğiniz müzik listesiyle kaliteli ses sistemini kullanarak, organizasyonunuzda müziklerinizin size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yöresel halk oyunları içinde uygun olan mekan yüksek tavanı ve dans alanıyla da misafirlerine dilediğince eğlenme imkanı sunuyor. Ayrıca organizasyonunuz için mekanı dilediğinizce süsleme ve konsept hazırlama imkanıyla düğününüz için mekanı dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

Kusursuz bir organizasyon için uzman kadrosuyla misafirlerine hizmet sunan Palmiye Düğün Salonu dilerseniz yemekli veya kokteylli olarak da hizmet sunmakta. Profesyonel aşçılar ile hazırlanmış leziz yemekleri misafirlerinize sunabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz ek organizasyon hizmetlerinden yararlanabilir veya catering getirtme gibi imkanlardan yararlanarak misafirlerinize eşsiz lezzetler sunabilirsiniz. Fotoğrafçı ve kameraman hizmeti gibi imkanlar da sunan Palmiye Düğün Salonu misafirlerine kusursuz bir organizasyon hazırlamaktadır. Uzman fotoğrafçılar ile mutlu günlerinizi ölümsüzleştirebilir, nesiller boyu hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Uygun Fiyatlar

Kapalı salonda düğün yapmak isteyen misafirlerine hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunan Sultangazi Palmiye Düğün Salonu uygun fiyatlar ile misafirlerini ağırlamaktadır. Palmiye Düğün Salonu düğün paketi fiyatı ise 4500 TL’den başlayan ücretleri ile misafirlerine kapılarını açıyor. İndirimler, kampanyalar ve düğün paketleri hakkında bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz. Ayrıca ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuyla organizasyonunuz için size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. İlk defa organizasyon hazırlıyorsanız Düğün Buketi organizasyon danışma hattını arayarak kusursuz bir organizasyon için yardım alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sultangazi’de bulunan mekana dilerseniz aracınızla veya toplu taşıma kullanarak ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacaklar için 336E,36A ve 36EM hatları Palmiye Düğün Salonu'nun yakınından geçmektedir. Aracınızla mekana ulaşmak isterseniz açık adresi ise şöyle;

Sultançiftliği Eski Edirne Yolu/32 Sok. No:1, 34270 Sultangazi/İstanbul

Yorum yaz