Palm Park Hakkında

Hayatlarını birleştirmeye karar vermiş çiftlerimiz, Palm Park’ın kalitesi önderliğinde muhteşem bir kır düğünü ile dünya evine girmek ister misiniz? Sizleri hem kaliteye hem de ferahlığa davet eden Palm Park’ı gelin yakından tanıyalım. İlk olarak Palm Park’ın manzarasından değineceğiz. İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan Palm Park eşsiz manzarasıyla sizi ve misafirlerinizi mest edecek. En özel gecenizde orman, doğa, bahçe ve kır manzarası siz değerli çiftlerimize ve misafirlerinize eşlik edecek. Evlilik hayalleri kuran çiftlerin klasik hayallerinden biri kır düğünü yapmaktır. Hatta ayakkabılarını çıkarıp çimlerin üzerinde doyasıya oynamayı hayal ederler. Palm Park’ta doğayı hissetmek için ayakkabılarınızı çıkarmanıza gerek yok. Palm Park’ın atmosferi ve doğayla iç içe olması, siz gelin ve damat adaylarımıza kurdukları hayallerin çok ötesinde bir gece yaşatacak. Palm Park sadece düğün organizasyonu değil; açılışlar, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kına gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü gibi etkinler de Palm Park’ta gerçekleştiriliyor. Palm Park hakkında daha fazla bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hattına ulaşabilirsiniz.

Sizlere Neler Sunuyor?

Harika bir atmosferde ve doğa ile içiçe bir kır düğünü sunan Palm Park bunların dışında bir çok imkana sahip. Palm Park’ın kapasitesi siz gelin ve damat adaylarımızın tüm isteklerine cevap verecek durumda. Maksimum 1000 kişinin ağırlanabileceği mekanda isterseniz çok küçük butik bir düğün yapabilir, isterseniz de tüm tanıdıklarınızı bir araya getirebilirsiniz. “İzmir’in havasına güven olmaz.” demiş atalarımız, ancak sizin olumsuz hava koşullarını düşünmenize gerek yok. Sadece açık alanı bulunmayan Palm Park’ın kapalı alana da sahip olduğunu da söyleyelim. Buna ek olarak kapalı mekanının açılır kapanır tavanı ve kolonsuz tasarımı olumsuz hava koşullarında bile sizlere harika bir kalite sağlıyor. Ayrıca doğa ile içiçe demişken Palm Park’ın şehir merkezinde olduğunu da söyleyip kafanızdaki soru işaretlerini giderelim. Kır düğününüzü yemekli veya yemeksiz iki tür de yapabileceğiniz mekanda alanında uzmanlaşmış aşçılar bulunuyor.

Yemekli bir kır düğünü organizasyonu düşünen çiftlerimize harika bir haberimiz var. Düğününüz bir ziyafete dönüşecek! Palm Park’ın alanlarında uzman aşçıları sizlere leziz menüler sunuyor. Ayrıca tüm misafirlerinizin bu ziyafete katılmasını isteyen uzman şefler özel menüler de hazırlıyor. Çocuk, vegan, vejetaryen, diyabet, kosher menüleri bu özel menüler kapsamına giriyor. Bunlara ek olarak düğün organizasyonunuzdan önce Palm Park’ın dünya standartlarındaki mutfağını ziyaret edebilir, menü tadımı yapabilirsiniz. Menü tadımından sonra menüde değişiklik, öneri veya istekte de bulunabilirsiniz.

Unutulmaz Davetlerin Adresi

Harika bir kır düğünü organizasyonu geçirmeniz için Palm Park tüm ayrıntıları düşünmüş durumda. En özel gecenizde hiçbir şekilde bir sorun yaşamamanızı isteyen Palm Park bir de organizasyon sorumlusu bulunduruyor. Alanında uzman ve iletişim becerileri çok yüksek olan organizasyon sorumlunuz sizinle sürekli iletişimde kalacak ve herhangi bir aksilikle karşılaşmanızı önleyecek. Muhteşem geçireceğiniz kır düğününüzün gizli kahramanının organizasyon sorumlunuz olacağını düşünüyoruz. Palm Park’ın harika bir organizasyon geçirmeniz için tüm ayrıntıları düşündüğünü söylemiştik, bu ayrıntılara özgürlükler de dahil. Palm Park harika bir düğün gecesi geçirmeniz için tüm özgürlükleri size sağlamış durumda. Dışarıdan getireceğiniz fotoğrafçı veya organizasyon firmasına izin veren Palm Park, bunlar için tüm imkanları da sağlıyor. Servisin ve müziğin 00.00’a kadar sürdüğünü de unutmadan sözlerimize ekleyelim. Ayrıca usta aşçılarıyla ziyafet sunan Palm Park, dünya standartlarındaki ses ve ışık sistemleri ile de sizlere harika bir eğlence sunuyor.

Palm Park Kır Düğünü Fiyatları

Yemeksiz Paket

(Hafta İçi)

Yemeksiz Paket

(Hafta Sonu)

Yemekli Paket

(Hafta İçi)

Yemekli Paket

(Hafta Sonu)

5000₺ - 7500₺ 7500₺ - 10.000₺ 50₺ - 80₺ 80₺ - 100₺

Yukarıda belirtilen fiyatlar isteklerinize ve taleplerinize göre değişebilir. Yemekli paketlerdeki ücretler kişi başı fiyatlar olup KDV dahildir. Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayıp taleplerinizi girebilir, Düğün Buketi’nin sizlere özel olarak sunduğu fiyatlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Palm Park’ın kampanyalarından haberdar olmak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık servisine ulaşabilirsiniz.

Palm Park Açık Adres & Nasıl Gidilir?

Palm Park, İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunmaktadır. Konumu açısından şehir merkezinde olan mekan sizlere ve misafirlerinize otopark imkanı da sağlamaktadır. Ayrıca Palm Park’ın vale hizmeti olduğunu da belirtelim. Toplu taşıma ve raylı sistem ile çok kolayca gidilebilen Palm Park’a özel araçları ile gitmek isteyenler için açık adres şu şekilde;

Kaklıç Mahallesi - Ahmet Piriştina Caddesi - No:26 - Çiğli - İzmir

Yorum yaz