Öztan Düğün Salonu

Tuzla’da sizleri en iyi şekilde ağırlayan Öztan Düğün Salonu olarak yepyeni paket fiyatlarımız ve konseptlerle yeniden karşınızdayız! Müşteri memnuniyetini kazanacağı tutardan daha ön planda tutan Öztan Düğün Salonu’nda evlenecek çiftlere göre uygun düğün paketleri bulunuyor. Her şeyin dört dörtlük olmasını istediğiniz bir düğününüz varsa tercihiniz Öztan Düğün Salonu’ndan yana olmalı!
Düğün, Nişan yâda Diğer Tüm Etkinlikler İçin Tuzla’daki Adresiniz Öztan Düğün Salonu
Her şeyin en iyisini isteyenlerin istediklerine kavuştuğu bir mekân olan Öztan Düğün Salonu ’nda sizlerin en mutlu anlarını yaratmaktan çok mutluyuz. Yapacağınız tüm etkinliklere özel konsept tasarımını sağladığımız Öztan Düğün Salonu’nda sizler için birçok hizmetimiz bulunuyor. Özel mekân tasarımı, sandalye giydirme, canlı müzik gibi birçok hizmeti sizlere sunduğumuz Öztan Düğün Salonu ’nda tüm ekip arkadaşlarımız ise gece boyunca yanınızda oluyor.
Siz de Öztan Düğün Salonu’na gelerek hayallerinizdeki organizasyon fikrini gerçekleştirebilir ve aradığınız kalitede bir geceyi şık bir mekânda yaşayabilirsiniz.

Öztan Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Öztan Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davetler Verilebilir?

Öztan Düğün Salonu’nda dillere destan bir düğün yapmayı planlıyorsanız ilk olarak kapasitenizi belirlemeniz gerekiyor. Yemekli ya da kokteylli yapacağınız organizasyonlarınızda kapasite elbette değişmektedir. Bu sebeple, ilk olarak yemekli mi yoksa kokteylli mi bir düğün yapacaksınız buna karar verin, daha sonra kapasite için Öztan Düğün Salonu ’nun maharetli organizasyon ekipleriyle görüşün! Sizlerin tüm etkinliklerine özel çözümler üreten Öztan Düğün Salonu ekibi ile kapasite açısından hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Öztan Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Davet ve Resepsiyon
Sünnet Düğünü
Evlilik Teklifleri
Kutlamalar
Eğlenceler
Partiler
Kurumsal Etkinlikler
Bayi Toplantıları
Seminerler
Nişan gibi tüm etkinliklerinizde Öztan Düğün Salonu’nun farkını hissedeceksiniz! Size özel hazırlanan mekân tasarımı ve menüler ile eminiz ki siz ve konuklarınız Öztan Düğün Salonu’ndan memnun ayrılacak!
Öztan Düğün Salonu’nda yapılmış tüm etkinlikleri galerimizden görebilir ve kendi etkinliğiniz için fikir alabilirsiniz.

Öztan Düğün Salonu Nerede Hizmet Veriyor? Öztan Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Şifa Mahallesi’nde Gül Hayat Sokak’ta yer alan Öztan Düğün Salonu numara 10’da sizlerle her gün buluşuyor! Tuzla’nın memnuniyet açısından en iyi düğün salonu olarak anılan Öztan Düğün Salonu’na gitmek için toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. 17B otobüsüne ya da TUZLA- HAREM dolmuşuna binerek kısa süre içerisinde Öztan Düğün Salonu’na gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hizmet kalitesi çok iyi. İlgi alaka on numara bayıldık mekana. Düğünümüzden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Farklı bir salon arayanlara tavsiye ederim çok şık bir süslemesi var ayrıca gelin odasıda çok geniş ferah ve temiz hizmettede gayet iyiler bizden 5 yıldız

  3. Puan

    Öztan düğün salonunda düğünümüz oldu genel itibariyle tüm hizmetlerden memnun kaldık bir eksiğimiz olmadı mekan sahipleri çok yardımcı oldu saolsunlar memnun kaldık

Yorum yaz