Özseren Düğün Salonu

Özseren Düğün Salonu sizlerin en mutlu anlarına tanıklık etmeye devam ediyor! 2 adet salonuyla aynı anda birden çok etkinlik yapmanıza olanak tanıyan mekanımıza gelerek siz de planladığınız etkinlikleri hemen gerçekleştirme şansını yakalayın! Yaz ya da kış mevsimi fark etmeksizin mutluluğa yelken açmak adına Özseren Düğün Salonu en doğru tercih olacaktır! Kapasitesinden hizmet kalitesine, fiyatlarından sizlere sağlayacağı ekstralara kadar aradığınız her şeyi bulabildiğiniz salonumuza davetlisiniz!

Özseren Düğün Salonu’nda Hayaller Gerçek, Mutluluklar İse Bir Anı Olacak!

Evliliğe giden yolda aşkınızı taçlandırmak için Özseren Düğün Salonu en doğru tercih! En trend düğün konseptlerini sizlere sunabilecek mekan özelliği ve personel kadrosu olan düğün salonumuzda sizlerin en mutlu günleri en özel şekilde planlanıp yürütülür. Mutlu olmanız adına hiçbir şeyin atlanmadığı bu mekanda yapacağınız nişan, düğün yada kına gecesi etkinliklerinizde profesyoneller daima çevrenizde olacak.

Siz de mutluluğa Özseren Düğün Salonu'nun farkıyla adım atabilir ve güzel dakikalarınızı uzun seneler boyunca sevdiklerinizle birlikte anımsayabilirsiniz.

Özseren Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesi Sizi Bekliyor? Neler Yapılabilir?

400 kişi oturma kapasiteli mekanımızda 3 adet 48000’lük klima sistemi bulunmaktadır. 1 adet hava perdesiyle sizlere en iyi mekân deneyimini sunmaya çalışarak yaz ve kışın her gün tüm organizasyonlarınız boyunca klimalar aktif olarak çalıştırılmaktadır.

Alt salonda ise 600 kişiyi ağırlayabilen, 4 tane 48000’lük klima sistemleri mevcut olup kokteyl alanı da vardır. Bölgenin en geniş düğün salonu olma özelliğini taşıyan  sizlerin en güzel anlarını planlıyor olmaktan çok mutluyuz. Pistin büyüklüğü, meşalelerin özenle dizimi ve ihtiyaç odaları gibi çeşitli konularda bilgi almak için sizi Özseren Düğün Salonu’na bekliyoruz!

Özseren Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Gerçek Oluyor?

 • Açılışlar
 • Yemekli Davetler
 • Kına Geceleri
 • Seminerler
 • Kutlamalar
 • Kurumsal Yemekler
 • Partiler
 • Bayi Toplantıları
 • Düğünler
 • Evlilik Teklifleri
 • Nişan Merasimleri yapılabilecek etkinliklerin bazısı! Siz de planlamış olduğunuz etkinlik fikrinizle bizlere başvurun, biz sizler için gerçekleştirelim!

Salonumuz Nerede Bulunuyor? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan düğün salonumuza gelmek için birçok alternatif bulunuyor. Şahsi araçlarla direk otobandan İzmir’in her ilçesinden ulaşabileceğiniz, dilerseniz toplu taşımayla da gelebilmek mümkün. Çiçek Mahallesi’nde 1637 Sokak’ta bulunan salonumuza gelmek için 498, - 599, - 699 otobüslerine binmeniz yeterli oluyor.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Puan

  Son derece organize ve başarılı bir düğün düzenliyorlar, keyfin ve eğlencenin en büyüğünü yaşadık ve misafirlerimize yaşattık… Çok teşekkürler…

 2. Avatar
  Puan

  Bu salonda düğün yapmak çok eğlenceli ve güzeldi, emsalsiz bir düğün gecesi yaşadık, evlenecek çiftlere tavsiye ederiz…

Yorum yaz