İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat
Özel damat aksesuar tasarımı
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Özel dikim abiye
Özel nişanlık tasarımı

Özlem Süer Hakkında

Özlem Süer, gelinlik modelleriyle İstanbul Şişli ilçesinde hizmet sunuyor. Prenses model ve düz kesim gelinlikleriyle farklı alternatifler sunuyor. Düğün hazırlığında olan kişilerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Kaliteli kumaşlarıyla, model çeşitliliğiyle, özel koleksiyonlarıyla gelin adaylarını mutlu etmek için çalışıyor. Gelin adayları için en uygun gelinliğin bulunmasına yardımcı oluyor. Her bütçeye uygun gelinlik fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Sunduğu Olanaklar

Özlem Süer House, gelinlik modelleriyle göz kamaştırıyor. Gelin adaylarına hazır model gelinlikler sunuyor. Aynı zamanda kiralama fırsatının da sunulduğu firmadan gelin adayları mutlu olarak ayrılıyor. Teslim süresinin 6 hafta sürdüğü moda evinde, gelin adayları 3 ve 5 prova içinde gelinliklerine kavuşabiliyor.

Müşteri memnuniyetine önem verdiği için gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Pek çok model ile alternatif sunan gelinlikçi, ziyaretinizi bekliyor.

Ek Hizmetleri

Özlem Süer, gelinlik hizmetinin yanı sıra aksesuar hizmeti de sağlıyor. Gelinliklerin tamamlayıcı parçalarından olan duvak, eldiven, şapka ve yelpaze hizmetlerini sunuyor. Düğün gününde her detayının kusursuz olmasını isteyen gelin adayları için firma ideal bir seçim oluyor.

Gelin adaylarının seçtiği gelinlik modeline uygun olan aksesuarlarla mükemmel bir görünüme katkıda bulunuyor. Tasarımları arasında avangart tasarımların bulunduğu moda evinden gelin adayları memnuniyetle ayrılıyor.

Özlem Süer Gelinlik Fiyatları

Firma tarafından tasarlanan gelinlik modellerinin fiyatları her bütçeye uygun olarak belirleniyor. Başlangıç fiyatı 5.000 TL ve her şey dahil fiyatı 7.000 TL olarak sunuluyor. Özlem Süer, tasarım ve hazır kalıp modelleri ile her yıl dünya ve Türkiye moda platformlarında yerini alıyor. Bu sayede modellerdeki çeşitlilik ile gelin adaylarına hizmet sunuyor.

Gelin adayları seçtikleri hizmetlere göre gelinlik fiyatlarında değişim görebiliyor. Size özel fiyatları öğrenmek için ücretsiz teklif formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Adres Bilgileri

Gelinlikçi tasarladığı gelinlikler ve sunduğu hizmetlerle İstanbul Şişli ilçesinde gelin adaylarını bekliyor. Mağazanın bulunduğu konum itibariyle toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Metro, minibüs ve otobüs ile mağazaya gidilebiliyor. Taksi ve özel araç ile gidecekler için açık adres şu şekildedir:

Teşvikiye, Büyük Çiftlik Sk. No:20, 34365 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, abiye ve gelinlik tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Duvak, eldiven, şapka ve yelpaze gibi aksesuarlar ek avantajlar arasında.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp model, dikim provası ve daraltma seçenekleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar tasarımı ve özel dikim hizmetleri yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarım hizmetleri veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün tamamlama süreci ve provalarla birlikte 6 hafta sonra teslim ediliyor.

Özlem Süer organizasyon fiyatları ne kadar?

Özlem Süer organizasyon fiyatları Özlem Süer organizasyon fiyatları Özlem Süer organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Özlem Süer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Özlem Süer

Yorum yaz