Özil Düğün Salonu

Bornova’da sadece kapalı alanda hizmet veren bir düğün salonu olmasına rağmen size kır düğünü yapma imkânını da sunan Özil Düğün Salonu ’nu görmeye davetlisiniz! Hayallerinizi süsleyen o mutlu geceyi planlayan ve yöneten kocaman ekibimizi tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişman olmazsınız!

Gösterişli Bir Düğün Mekânı Mı Arıyorsunuz?

Hayallerini kurduğunuz o anları yaşamak istediğiniz mekânı hala seçemediyseniz veya kararsız iseniz Özil Düğün Salonu’nda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz! Gösterişli bir mekân dizaynını tercih edenler için ideal bir salon olan Özil Düğün Salonu sizlerin misafirlerini en iyi şekilde de ağırlayacak kalitede hizmet sunar. Yemekli veya yemeksiz tüm organizasyonlarınız da da sizlere en iyilerini sunmaya özen gösteren Özil Düğün Salonu’nda aradığınız kaliteyi bulacaksınız eminiz!

Özil Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Özil Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davetler Yapılabilir?

800 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuz bölgenin en geniş salonlarından birisidir. Kolonsuz bir mekân tasarımına sahip olan Özil Düğün Salonu’nda çok sayıdaki tuvalet ile konuklarınız eminiz ki çok rahat edecek!
Güler yüzlü personeli ve sizlere devamlı servis yapan servis elemanları ile Özil Düğün Salonu en çok tercih edilen düğün mekânları arasında gösterilmektedir. 1 adet kapalı otoparkı ve engelli girişi ile sizlerin konuklarına kolaylık sağlayan Özil Düğün Salonu’nda dilediğiniz tüm etkinliği yapabilmek için harekete geçin!

Özil Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Davet ve Resepsiyon
Sünnet Düğünü
Kurumsal Etkinlikler
Bayi Toplantıları
Evlilik Teklifleri
Partiler
Nişan
Kutlamalar
Seminerler
Eğlenceler de Özil Düğün Salonu ’nda sizler için planlanmakta ve yürütülmekte olan organizasyonlardan bazılarıdır. Özil Düğün Salonu’na gelerek siz de kendi planladığınız etkinliği gerçekleştirebilir veya organizasyon fikrinizi bizlere danışarak nasıl gerçekleştirebileceğinizi danışabilirsiniz!
Özil Düğün Salonu’nda yapılmış tüm etkinlikleri galeri kısmından görebilir ve yorumları inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorular içinde sayfadaki iletişim numaralarımızdan bizleri daima çekinmeden atayabilirsiniz.,

Özil Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Özil Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

5058/2 Sokak’ta Numara: 4 ‘te bulunan Özil Düğün Salonu İzmir’de Bornova’da konumlandırılmıştır. Rafetpaşa Mahallesi’nde sizlere her zaman kapılarını açan Özil Düğün Salonu Çamdibi’nin en iyi düğün salonları arasında yer alıyor. 119, - 348, - 54, - 59 numaralı otobüslere binerek kısa süre içerisinde mekâna giriş sağlayabilirsiniz. Kendi araçlarınızla da rahatlıkla gelebileceğiniz Özil Düğün Salonu’nda otopark ve vale hizmeti de sunuluyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Harika bir düğün salonu, Bornovanın incisi, emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık, herkese öneririz…

Yorum yaz