İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Özgür Masur Hakkında

İstanbul Şişli lokasyonunda hizmet sunan Özgür Masur geniş vizyonuyla tasarımlarına kimlik kazandırıyor. İmza attığı çalışmalara birçok ünlü isim hayat veriyor. Gelinlik modelleri ile öne çıkan tasarımcı profesyonel hizmet anlayışıyla da adından söz ettiriyor. Fiyatları ise 5000 TL’den başlıyor.

Abiye, Nişanlık ve Gelinlik Modelleri

Birçok davette ve festivalde göz kamaştıran tasarımlara imza atan modacı en güzel abiye, nişanlık veya gelinlik konusunda memnuniyeti garantiliyor.

Kaburga gelinlik, askılı gelinlik, straplez, Fransız, klasik ve tulum gelinlik seçeneklerini beğeniye sunan ekip detaylarda kullandığı inceliklerle hayranlık uyandırıyor.

Belirli bir çizgiye sahip olan modacı tasarımlarıyla tanınıyor. Lacivert, mor, beyaz, açık gökyüzü, menekşe ve soluk yeşil gibi birçok rengin kumaşlarla dans etmesini sağlayan modacı ten renginizi çözümlüyor.

Saç, makyaj ve ten renginize özel tasarımlar sunan ekip vücut tipinizi de analiz ediyor. Ekip balık model, güpür detaylı, kabarık, kısa, uzun veya iki parça abiye modelleriyle dikkat çekiyor.

Özgür Masur Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Milyonlarca bakış açısına rehber olan moda evi tecrübeleriyle yüzleri güldürmeye devam ediyor. Gelinlik veya abiye konusunda zihinlerde kalan tasarımlara yer veren firmanın fiyatları 5000 TL’den başlıyor.

Firmanın değişkenlik gösteren fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Abiye tasarımlarının yanında gelinlik tasarımlarıyla da ön planda olan Özgür Masur kendi çizgisini oluşturuyor. Modacının elinden çıkan ürünler şıklığı ve zarifliğiyle kendisini belli ediyor.

Hazır model, kiralama gibi hizmetlerin yanında özel dikim seçeneğini de hizmete sunan ekip isteklerinizi dinleyerek bir taslak oluşturuyor. Beyaz sayfaya uzun çizgiler, çiçekler, fırfırlar, yırtmaçlar ve çeşitli yaka seçeneklerini çizen ekip ideal görüntünüzü yakalamaya çalışıyor.

Parçaları tek tek ekleme veya çıkarma yaparak birleştiren ekip aksesuar konusunda da söz sahibi oluyor. Ayakkabı, duvak ve eldiven seçeneğinizin uyum sağlamasını öngören tasarımcı tepeden tırnağa zarif olmanızı sağlıyor. Hizmet yelpazesinde gelin kesesi, şapka veya şemsiye gibi alternatifleri de bulunduran firma her zevke hitap ediyor.

3 ila 5 prova alan ekip 4 haftalık bir süreç sonunda kusursuz görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Firmanın hafta sonunda hizmet vermesi ise pozitif etki uyandırıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Özgür Masur Moda Evi İstanbul Şişli konumunda bulunuyor. Özel araçla ulaşılabilen firmaya toplu taşıma araçlarıyla da ulaşılabiliyor. Şişli lokasyonundan ulaşmak isteyenler Ergenekon Caddesini, Rumeli Caddesini veya D45 numaralı otobüs hatlarını tercih edebiliyor. Açık adres ise şöyle;

Valikonağı Caddesi, Sümer Apartmanı Daire: 18 – 3 / 34365 Şişli – İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik tasarımının yanında abiye ve nişanlık hizmeti de verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmet verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp ve özel dikim abiye, nişanlık ve gelinlik modellerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp veya özel dikim seçenekleri, gelin kesesi, şapka, şemsiye, ayakkabı duvak ve eldiven gibi aksesuar çeşitleri, kişiye özel konsept tasarımı, hafta sonu hizmet gibi seçenekler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Aksesuar seçimi kişi isteklerine göre şekillenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftalık bir süreç sonunda ürün teslim ediliyor.

Özgür Masur organizasyon fiyatları ne kadar?

Özgür Masur organizasyon fiyatları Özgür Masur organizasyon fiyatları Özgür Masur organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Özgür Masur Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Özgür Masur

Yorum yaz