İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Özgür Kaplan Hakkında

İstanbul Ataşehir'de yer alan Özgür Kaplan gelin saçı ve makyajı alanında başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Gelin adaylarının hayalindeki gelin saçı ve makyajına kavuşmasını sağlıyorlar. Özgün tasarımları ve makyaj alanındaki uzman kadrosu ile sizlere hizmet veriyorlar. Güzellik salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Özgür Kaplan Güzellik Salonunun Özellikleri

Aldığı eğitimler ve tecrübeler ile daima yeniyi takip eden firma, gelin adayları için en trend modelleri sunuyor. Birbirinden güzel ve farklı modelin arasından dilediğinizi tercih ediyorsunuz. Saç tasarım avantajı ile seçimlerinizi kolaylaştırıyorlar.  Size en yakışan modelin seçimi Özgür Kaplan sayesinde daha kolay oluyor.

Gelin saçı ve makyajı haricinde gelin adaylarının en sık tercih ettiği saç bakımı, el-ayak bakımı, manikür, pedikür, ağda, kaş dizaynı, kaş kaldırma, epilasyon ve solaryum gibi hizmetler de yer alıyor. Düğün gününüzde en yakınlarınızın yanında olmasını dilerseniz gelinin arkadaşları, akrabaları olarak bir gruba da aynı zamanda hizmet verilebiliyor. Düğününüzden 1 ay önce iletişime geçerek rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Özgür Kaplan yıllardır hayalini kurduğunuz özel günlerinizde saç ve makyajınızla her şeyin kusursuz olmasını sağlıyor. Sizlere en uygun saç modelini yüz hatlarınıza ve elbisenize uygun şekilde tasarlıyor. Saç aksesuarlarıyla süslüyor ve sizi güler yüzleriniz ile düğününüze uğurluyorlar.

Kalın  ve ince bukle detayları, topuz seçenekleri ile birbirinden güzel modeller sunuyorlar. Dilediğiniz modeli tasarım ekibine söyleyerek beraber düğün saçı modelinizi tasarlayabiliyorsunuz.

Özgür Kaplan Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Düğün makyajı her uygulaması ile detaylı ve beceri isteyen bir iş olarak dikkat çekiyor. Mükemmel bir görüntü yaratmak için alanında uzman kişiler ile çalışılıyor. En özel gününüzde hafif, akmayan, doğal duran bir makyajı hak ediyorsunuz! Porselen makyaj harici kullanılan kaliteli makyaj ürünleri ile cildinize en yakışacak makyaj yapılıyor. Düğün saçı ve makyajınızı 1000TL’ye yaptırabilir ve ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Nerededir?

Özgür Kaplan güzellik salonu kurulduğu günden beri İstanbul Ataşehir’de yer alıyor. Sizler de özel gününüzde daha özel hissedebilmek ve hayallerinize ortak olacak uzman bir ekipten düğün saçı ve makyajı hizmeti almak istiyorsanız detaylı bilgi için Düğün Buketi destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Epilasyon, solaryum, manikür, pedikür, ağda, cilt bakım, el ayak bakımı, kaş dizaynı, kaş kaldırma türü hizmetler sulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğünden önce saç provası imkanı tanınıyor ve gelin yakınlarına gelin ile eş zamanlı hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Saç tasarımı, gelin saçı provası ve makyajı yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç aksesuarları ile hayal ettiğiniz gelin saçına ve yüz şeklinize uygun gelin makyajına uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Özgür Kaplan organizasyon fiyatları ne kadar?

Özgür Kaplan organizasyon fiyatları Özgür Kaplan organizasyon fiyatları Özgür Kaplan organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Özgür Kaplan Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Özgür Kaplan

Yorum yaz