İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Servis elemanı
Klima

Özgür Düğün Salonları Hakkında

İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan Özgür Düğün Salonları, fiyat performans açısından göz doldurması ile evlenecek çiftlerin tercih ettiği mekanlardan bir tanesi oluyor. Bu mekanda düğün organizasyonu yapmanın kişi başı fiyatları, 10 TL ila 30 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Diğer bir adıyla Özgür Düğün Sarayı, konuklarını en mutlu olacakları şekilde ağırlamayı öncelik olarak görüyor. Müşteri memnuniyeti bu mekanda ön planda tutuluyor. Mekanda, bir balkon bulunuyor ve misafirler isterlerse organizasyonu balkondan da izleyebiliyorlar. Ayrıca, kapasiteyi genişletmek açısından da iyi bir seçenek oluyor. Renkli ışıklandırmaları ile mekanın aydınlatması hareketlendirilmeye çalışılıyor ve görsel bir şov yaşanıyor. 500 kişi ila 750 kişi arası kapasitesi olan bu mekan, tüm sevdiklerinizi ağırlamaya yetiyor da artıyor.

Sunduğu Hizmetler

İster nişan ister kına gecesi, istediğiniz organizasyon Özgür Düğün Salonları'nda gerçekleştirilebiliyor. Her masada supla ve şamdan bulunuyor. Altın rengi suplalar, konukların yemeklerini yerken görsel olarak da memnun olmalarını sağlıyor. Senenin trendini mekan süslemesinde kullanan bu mekan, çiftlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyor. Ne dilerlerse onların hepsi gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Sadece suplalar altın renginde değil, sandalye süslemeleri ve mekan da ağırlıklı olarak gold trendine göre dizayn ediliyor. Hangi müzik türünde eğlenmek isterseniz düğünden önce planlanıyor ve istediğiniz müzikler çalınıyor. Her mevsimde mekan, klimalar ile havalandırılıyor ve daima ferah bir ortam yaratılıyor. Olası bir elektrik kesintisinde eğlencenin devam edebilmesi için ise, jeneratör bulunuyor ve anında devreye giriyor.

Özgür Düğün Salonları Düğün Organizasyonu Fiyatları

Yemekli ya da yemeksiz düğün organizasyonu fiyatları kişi başı 10 TL ila 30 TL arasında değişiyor. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz ya da diğer mekanları da bir göreyim derseniz DüğünBuketi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mekanın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yer alan Özgür Düğün Salonları'na ulaşım oldukça rahat. Mekan, Bakırköy Minibüs Durağı karşısında yer alıyor. Bağcılar Meydanı Tramvay Durağı'na 200 metre uzaklıkta bulunuyor. Toplu taşıma kullanarak veya kendi aracınızla rahatça ulaşabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Merkez Mah. Bağcılar Cad. No 11/A, 34200 Bağcılar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, düğün, nişan gibi kutlamalar yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde müzik hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde müzik ve yemek hizmeti sunuluyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli ya da yemeksiz menü çıkartılabiliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen konseptte dekorasyon yapılabiliyor.

Özgür Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Özgür Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Özgür Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Özgür Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Özgür Düğün Salonları kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz