Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün hikayesi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Özel Gün Fotoğrafçısı

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Beyoğlu ilçesinde bulunan Özel Gün Fotoğrafçısı, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak çalışıyor. Stüdyoda, bunun dışında farklı konseptlerde çekimler de yapılıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Üstelik ekibi sayesinde tek bir şehre de bağlı kalmıyor. Çekim paketlerinin fiyatları belli kriterlere göre değişkenlik gösterse de minimum 1000 TL’den başlıyor. ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan form doldurarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çekim Türleri

Özel Gün Fotoğrafçılık, çiftlerin anılarında kalacak fotoğrafları en iyi şekilde hazırlamaya özen gösteriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak sınırlı kalmadan nişan fotoğrafları da çekiliyor. Atacağınız ilk adımdan son adıma kadar sizin yanınızda oluyor. İsteğe göre stüdyoda da çekim gerçekleştiriliyor.

Özellikle ayıracak zamanı olmayan çiftler için stüdyo çekimleri de istenilen şekilde arka plan ve konseptlerde hazırlanıyor. Dış çekim için ise ister ormanda ister parkta hoşunuza giden her yerde çekimleriniz tüm koşullara karşın gerçekleştiriliyor.

Hizmetleri

Beyoğlu fotoğrafçısı olmasına rağmen Özel Gün Fotoğrafçısı yalnızca burada ve İstanbul içinde çalışmıyor. İsteğinize göre şehir dışında da çekimler yapılabiliyor. Çok istediğiniz bir yer, veya sizin için anlamlı olan bir şehir fark etmez. 2 hafta önceden randevu almanız dış çekim ve düğün fotoğraf çekiminizin planlanması için yeterli oluyor.

Sunulan hizmetlere bir de çok hoşunuza gidecek bir şey ekleniyor. Firma size bir de düğün hikayesi yaratıyor. Unutulmaz anlardan oluşan ve profesyonel ekip tarafından kurgulanan düğün hikayesi size o anları tekrar yaşatıyor. Çekim boyunca çekilen fotoğraflarınızın orijinal kopyaları da istediğiniz takdirde size verilebiliyor. Tüm çekimin teslim süresi ise yalnızca 2 hafta.

Özel Gün Fotoğrafçısı Dış Çekim Paketi Fiyatları

Özel Gün Fotoğrafçısı, farklı isteklere göre çiftlere uygun paketler sunuyor. Çekim fiyatları belli bir sabitin üzerinde sizin özel isteklerinize göre değişiyor. Minimum 1000 TL'den başlayan dış çekim fiyatları, lokasyon, özel konseptler gibi detaylarla 2.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. DüğünBuketi.com’a özel fiyatlandırılan ve çeşitli kampanyalar ile çekim ayrıcalıklarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede?

Firma, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Cihangir semti olarak konumlanıyor. Stüdyoyu bulmak oldukça kolay. Ziyaret etmek isteyenler Cihangir’i hedef alarak bu noktaya geldiklerinde iletişim numarasından iletişime geçebilirler.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, konsept çekim ve dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, şehir dışı çekim, düğün hikayesi her şey dahil paket içeriğinde mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftada teslim ediliyor.

Özel Gün Fotoğrafçısı düğün fiyatları ne kadar?

Özel Gün Fotoğrafçısı düğün fiyatları Özel Gün Fotoğrafçısı düğün fiyatları Özel Gün Fotoğrafçısı organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Özel Gün Fotoğrafçısı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Özel Gün Fotoğrafçısı

Yorum yaz