Özdilek Düğün Salonu

Özdilek Düğün Salonu İstanbul İkiltelli’de, son derece merkezi bir konumda, geniş ve konforlu kapalı salonda misafirlerini ağırlıyor. Mimarisi ve dekorasyonu ile göz kamaştıran düğün Salonu 1000 kişilik kapasitesi ile dikkat çekiyor. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’nin en hareketli semtlerinden İkitelli’de hizmet veren mekân, hizmet kalitesi ve sektörel tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Düğün Salonu, İkitelli düğün salonları arasında salon düğünü konseptindeki başarısı sebebiyle ilk sıralarda tercih ediliyor. Özdilek hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Özdilek Düğün Salonu; düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonlarının vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Bayi toplantıları, açılış, davet, iftar yemekleri ve dernek geceleri gibi etkinlikler için de hizmet veren Özdilek dekorasyonuyla göz kamaştırıyor. Düğün Salonu yılın 12 ayı hizmet veriyor. Geniş, ferah ve havadar salonu ihtişamlı süslemeleri ve göz alıcı ışıklandırmaları ile dikkat çekiyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratan Özdilek Düğün Salonu sektörel tecrübesini her detayda fazlasıyla hissettiriyor.

İkitelli’de Salon Düğünü

İstanbul İkitelli’de Atatürk Mahallesi’nde sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan Özdilek Düğün Salonu konforunun yanı sıra hizmet kalitesiyle de dikkat çekiyor. Düğün salonu olarak 25 yıl önce hizmet vermeye başlayan Özdilek Düğün Salonu yılların kazandırdığı deneyimle, başarılı organizasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Her zevke ve her bütçeye uygun cazip seçenekler sunan Özdilek Düğün Salonu düğün fiyatlarıyla fark yaratıyor. Özdilek Düğün Salonu, avantajlı düğün paketleri ile yeni evlenecek çiftler ve aileler tarafından yoğun ilgi görüyor. Sadece kapalı alanda hizmet veren salon geniş davetli ağırlama kapasitesi ve zengin ikramları ile göz dolduruyor. Son derece merkezi bir lokasyonda hizmet veren Özdilek Düğün Salonu ister özel araçla ister toplu taşımayla zahmetsizce ulaşım imkanı sağlıyor.

Sunulan İmkanlar

Kapalı salonda hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren Özdilek Düğün Salonu, güler yüzlü kadrosu ve samimi hizmeti ile dikkat çekiyor. Salon düğünü konseptinde İkitelli düğün salonları arasında öne çıkan mekân, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu ile adından övgüyle bahsettiriyor. Özdilek Düğün Salonu 1000 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile Küçükçekmece’nin en büyük düğün salonları arasında yer alıyor. Özdilek Düğün Salonu gösterişli salon süslemeleri, şık giydirmeleri, güçlü ışıklandırması ve geniş pistiyle İkitelli’nin en eğlenceli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Özdilek Düğün Salonu pasta ve içecekten oluşan düğün menüsünün yanı sıra yemekli düğün menüleri de sunuyor. Dilerseniz dışarıdan catering firması da kabul eden Özdilek Düğün Salonu gelin odası, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleri düğün paketi içinde sunuyor.

Düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünlerinin coşkusunu artıran orkestra ve sanatçı Özdilek Düğün Salonu’nun tercih edilirliğini artırıyor. Özel araçla gelen davetlileriniz için çok sayıda aracın park edebileceği geniş otoparkı ile hizmet veriyor. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan avantajlı lokasyonu ile cazibesini artırıyor. hem İstanbul içinden hem İstanbul dışından gelecek davetlileriniz için ulaşımı son derece zahmetsiz bir noktada hizmet veriyor. İstanbul İkitelli’nin Atatürk Mahallesi’ndeki Özdilek Düğün Salonu ister Anadolu Yakası’ndan ister Avrupa Yakası’ndan gelecek misafirlerinize merkezi konumu sebebiyle kolaylık sağlıyor. Toplu taşıma, metro, özel araç ve taksiyle kolaylıkla ulaşabileceğiniz Özdilek Düğün Salonu salon düğünü konseptinde gerçekleştirdiği düğünlerle adından övgüyle bahsettiriyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Dekorasyona bayıldım çok şık. Modern ve nezih bir salon düğünü oldu. Hizmet profesyonel Tavsiye ederim.

  2. Puan

    Salonun güzel bir mimarisi var kalabalık bir davet verseniz bile çok rahat edersiniz salonda ikramları biz kendimiz seçtik hepsi taze taze ve bol geldi orkestradan arkadaşlar istek yaptığımız her şarkıyı çaldılar çok memnun olduk iyi bir hizmetti memnun kaldık

  3. Puan

    Kına gecemi Özdilekde yaptık özellikle kına tahtım hem çok ihtişamlı ve güzel hazırlanmıştı servisleri de tam istediğim şekilde ve herkese eşit dağıttılar kaliteli bir salon gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Yorum yaz