Öz Umut 3 Düğün Salonu

Eşsiz dekorasyon ve zevkli gözlerden çıkan şık tasarımlar ile Öz Umut 3 Düğün Salonu’nda aşkınıza yakışır bir düğün yaşanacak! Her işletme harika organizasyon vaatleri verip asla tutmuyor diyorsanız belki haklı olabilirsini fakat burası bildiğiniz hiçbir işletmeye benzemiyor. Öz Umut 3 Düğün Salonu ekibi bir aile gibi içten ve samimi çalışır ve sizleri de kendi ailelerindenmiş gibi benimseyip organizasyonları ona göre gerçekleştirirler.

Biz bu samimiliğimizi profesyonellik ile birleştirdiğimizde mükemmeliyete ulaşıyoruz. Tevazumuzu asla elden bırakmadan sizlere modern çizgilerden oluşan bir düğün etkinliği oluşturuyoruz. Dilerseniz tamamen siz konsept oluşturursunuz biz uygularız ya da siz diğer hazırlıklar ile ilgilenirken biz sevda yüklü geceniz için son sürat çalışmalara devam ederiz.

Öz Umut 3 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişilik hizmet kapasitesi bulunan salonumuzun içerisinde asma balkonumuzda mevcuttur. Ahşap kenarlıklı bu balkondan da geceyi rahatlıkla izleyebilir ve pisti rahatça görebilirsiniz. Salonumuzun ortasında bulunan geniş pistimizde ise mermer zemin hakim olmakta ve geniş halaylarınız veya karşılıklı roman havası danslarınıza gayet uygun bir hareket alanı sağlamaktadır. Pistimizin hemen ardında bulunan sahnemizde ise piyanist şantörümüz sizler için tüm gece canlı performans sergileyecek ve sanatçımızda bu müzik ziyafetine eşlik edecektir. Ayrıca salonun tüm köşelerinde bulunan havalandırmalarımız ve klima sistemimiz yaz/kış sizlere temiz hava sağlayacaktır. Elektrik kesintilerine karşı da jeneratör desteğimiz eğlencenize asla ara verdirmeyecek.

Gelin hazırlık odası ise gelinimizin bu özel güne hazırlanabilmesi için konforuna göre hazırlanmıştır. Hazırlık odasında koltuk takımı, makyaj aynası, orta sehpa, mini buzdolabı ve gardırop bulunmaktadır. Personelimiz düğün öncesinde de çiftimizin hizmetinde olacak ve oda hizmeti eksik edilmeyecektir. İçecek ve ufak aperatif ikramları düğün öncesinde telaşınızı biraz olsun azaltacaktır. Nedimeleriniz ile bu tatlı saatleri geçirecek ve sonrasında sevdiğiniz ile karşılaşma ve salona çıkış anında yüzünüzdeki tebessümlere ortak olacağız.

Salona çıkış anında da az önce tarif ettiğimiz efsane bir mimari ile tasarlanmış salonumuza konfetiler eşliğinde giriş yapacak ve siz aşkın dansını ederken sevenleriniz hem size eşlik edecek hem de bu anı fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştireceklerdir.

Öz Umut 3 Düğün Salonu Nerededir? Öz Umut 3 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Esenler bölgesinde bulunan salonumuza ulaşım sağlamak için şahsi aracınız ile Avrupa otoyolu veya İstanbul çevreyolu üzerinden veya Hasdal-Okmeydanı bağlantısı ile salonumuza ulaşabilirsiniz. Salonumuz Tuna Mahallesi, 664. Sok. No:4, 34225 Esenler/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Toplu taşıma ile ise Gaziosmanpaşa veya Eyüp tarafından gelecek konuklar Bayrampaşa dolmuşlarını kullanarak salonumuza ulaşabilirler. Bayrampaşa’dan ise Esenler-Davutpaşa dolmuşları ile ulaşabilirler. Bakırköy-İncirli tarafından gelecek konuklarımız direkt Esenler metromuzu kullanabilirler. Haritaya daha geniş bakıp Şişli bölgesinden gelecek konuklarımız için Mecidiyeköy’den kalkan 34A numaralı otobüse binip oradan da 36V numaralı otobüsleri kullanabilecekleri bir güzergâh yönlendirmesi yapılabilir. Aşkınız için bu en özel davet usta ellere emanet olacak ve siz huzurun tadını doyasıya çıkaracaksınız!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kızımın nişan ve dügünü yaptık tasviye eden kişi çok güzel analiz yapmış nitelikli ve ayrıcalıklı bir mekan güzel yüzlü servis ve saygıdeger yöneticileriyle çok güzel bir mekan ????

 2. Puan

  Dışarıdan bkaıldığında alt kat olarak görünüyor fakat içersi gayet ferah. Işıklar gayet iyi idi. 600 kişilik yemekli bir organizasyon yaptık. yemekleri konuklarımız beğendiler. Görsellik olarak da güzeldi mekan. kalite fiyat açısından iyi idi ve ulaşım çok kolaydı. Akrabalarımız civarda oturduğu için bir sorun olmadı tabii. düğünü burada yapmamızın en büyük nedeni ulaşım yönünden yakın olması idi

 3. Puan

  özellikle masa düzeni sandalyeler ve renk uyumu çok hoşma gitti ilk gördüğümde. 300 kişilik aperatifli bir organizasyonumuz oldu. İkranların tadı ile sunum şekli çok iyiydi. Konumu da gayet iyi. Herşeyden çok memnun kaldığımızı belritmek isterim

 4. Puan

  çalışanları çok kibar ve ilgili idi. Kendi branşındaki salonlara göre ilk 3 de yer aldığını düşünüyoruz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat ile hizmet sundular. Bölgemizde böyle bir olanak ve salonun olması ayrıca gurur verici bir durum. Herşey için teşekkür ederiz.

 5. Puan

  çok memnun kaldık mekandan. Esenler kalabalk bir yer o yüzden ulaşım biizm içinçnemli idi. Yerin merkezi olması bu anlamda işimize yaradı. Işıklandırma ve ferahlık gayet güzeldi. Sürekli pistte oynamaktan pek fazla bakamadık fakat msifirlerimizden yorumlar gayet iyiydi.

 6. Puan

  ikramları gayet lezzetli ve yeterliydi bize göre. Personleide gayet titiz ve ilgili idi her konuk ile teker teker zöenerek ilgilendiler. Müzikler konusunda da şarkı seçimlerini ve canlı performanslarını çok beğendik. Sağolun.

Yorum yaz