İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Oz Haute Couture

Şişli ilçesindeki Oz Haute Couture, özel dikim gelinlik, nişanlık ve abiye modelleri ile hizmet veriyor. İstanbul ilinde bulunan modaevi 3000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet sunuyor. İhtiyacınız olan her detayı karşılayan modavi hakkında detaylı bilgiye 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Çoğu kadın genç yaşlardan itibaren gelinliğini düşünmeye başlıyor. Düğün yapılacak mekan, gelin saçı, istenilen düğün konsepti dahil gelinlik seçiminde önemli oluyor. Bu nedenle işini bilen bir modaevi ile çalışmak da fayda sağlıyor. Klasik model gelinlikler olduğu gibi modern dokunuşlara sahip en şık modeller de modaevinde yer alıyor.

A kesim, prenses, kabarık, tüllü, vintage, gotik, balık model ve daha pek çok gelinlik çeşidi gelin adayları için hazır oluyor. Gelinliğin en önemli noktası olan doğru vücut yapısı ve doğru gelinlik eşleştirmesi konusunda güler yüzlü ekip tarafından bilgi veriliyor. Hazır modeller içinize sinmezse özel dikim hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Oz Haute Couture Gelinlik Fiyatları

En trend gelinlik modellerine sahip modaevinin fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında değişiyor. Aradığınız tarzda hazır model gelinliklere ulaşabileceğiniz modaevinin özel dikim fiyatı ise tamamen model, kumaş ve işçiliğe bağlı oluyor.  2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde gelinliğinizi teslim eden modaevi, DüğünBuketi.com çiftlerine özel fırsatlar da sunuyor. Danışmanlarımızla görüşerek haberdar olabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Gelinliklerin olmazsa olmazı gelin duvağı için uzun ya da kısa seçenekleriniz oluyor. Beğendiğiniz gelinlik modeline göre duvak tasarımı yapılıyor. İnci, dantel gibi işlemelerin eklenebileceği duvaklar günümüzde yerini yavaş yavaş gelin tacı modellerine bırakıyor. Taç şeklinde ya da tarak şeklinde olabilen gelin tacı ve şapkalar nikah törenlerinde de çok tercih ediliyor. Bunların yanı sıra bolero, eldiven, kuşak ve gelin kesesi de modaevinden temin ediliyor.

Ulaşım

İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Oz Haute Couture, merkezi konumda yer alıyor. Otobüs, metro, dolmuş gibi toplu taşıma araçları ile rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilen firmaya kişisel araç ile de kolaylıkla gidilebiliyor. Açık adres:

Nişantaşı, Abdi İpekçi Cd. Bakır Palas Apt. Kat:1 No:5 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Modaevi İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kaftan, bindallı ve abiye modelleri de modaevinde bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası ile gelinliğiniz kusursuz oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik, duvak ve tadilat işlemleri başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, gelin aksesuarları her şey dahil paketin içerisinde yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 Hafta içerisinde gelinliğiniz hazırlanıyor.

Oz Haute Couture organizasyon fiyatları ne kadar?

Oz Haute Couture organizasyon fiyatları Oz Haute Couture organizasyon fiyatları Oz Haute Couture organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Oz Haute Couture Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Oz Haute Couture

Yorum yaz