İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
20 ₺
Hafta İçi
20 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
500
Max

Oya Düğün Salonu Hakkında

Oya Düğün Salonu, İstanbul Üsküdar konumunda yer alıyor. Kına gecesi organizasyonlarında Üsküdar’da en çok tercih edilen mekanlardan biri olmayı başarıyor. Yemekli ve kokteyl seçenekleriyle birbirinden lezzetli ikramlar hazırlanıyor. Kapalı salonu konuklarınıza konforlu bir davet vermeniz için hazırlanıyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 20 – 70 TL bandında değişiyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Oya Düğün Salonu merkezi konumu ve geniş davet alanı ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Kapalı alanı ile her mevsim düğün, davet, kutlama, nişan, mezuniyet, kına gecesi organizasyonlarınızı planlayabiliyorsunuz. Organizasyon sorumlusu davetinizin her adımını sizin istediğiniz gibi planlıyor. Yemek servisi, ışık, ses, sahne ve diğer hizmetler için profesyonel bir ekip oluşturuluyor.

Gelin damat odasında rahatlık hazırlanarak unutulmaz bir geceye adım atabiliyorsunuz. Mekanın kapalı alanında 100 – 500 kişi ağırlayabiliyorsunuz. 100 kişilik butik etkinlikler, 500 kişilik kalabalık davetler için en ideal mekan. Yemekli ve kokteyl seçeneklerine göre oturma planı yapılıyor ve davet boyunca sorunsuz bir şekilde misafirleriniz ağırlanıyor.

Sunulan Hizmetler

Oya Düğün Salonu kına gecesine özel süslemelerle hazırlanıyor. Kına tahtı, kına örtüsü, kına minderleri, kına tepsisi ve Hint kınası gibi ihtiyacınız olan malzemeler temin ediliyor. Popüler kına müzikleri eşliğinde organizasyonunuzu yapabiliyorsunuz. Balonlar, tüller ve yapay çiçeklerle mekan hazırlanıyor. Şık dekorasyona ek süslemeler dahil olunca ortam herkesi büyülüyor.

Konuklarınıza yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinden dilediğinizi ikram edebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, soteler, salata, meze ve ara sıcaklarla zengin bir masa oluşturuluyor. Özenle servis edilen ikramları düğün pastası ve içecekler takip ediyor.

Kına gecesine özel repertuvarıyla dj ve orkestra ekibi gecenin enerjisini arttırıyor. Video ve fotoğraf çekimleriyle her anınız ölümsüzleştiriliyor.

Oya Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları kokteyl menülerde kişi başı 20 TL’den başlıyor. Üsküdar’da yemekli kına gecesi fiyatları ise 60 TL’den başlıyor. Fiyatlar 80 – 100 TL bandına çıkabiliyor. Konuk sayınıza uygun paketleri değerlendirebilirsiniz.

Kına gecesine özel paketleri indirimli fiyatlarla değerlendirmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Oya Salonu, İstanbul Üsküdar’da bulunuyor. Marmaray , tren, metro ve minibüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.M4, M5 metro hattı, C-56 minibüsü seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz açık adresten faydalanarak özel araçla gidebilirsiniz.

Adres: İcadiye, Çifte Çınar Sokak No:46, Üsküdar/İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kapalı olmasına rağmen çok ferah bir salon. Düğün ve kına gibi davetler için kusursuz.

  2. Puan

    Salon çok iyi merkezi hizmet güzel tesisatı süper doya doya eğlenilecek mekan salon yenilenmiş süper olmuş ben tavsiye ederim

Yorum yaz