Kayseri Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Orman Içinde
  • Şehir dışında
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu Hakkında

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Düğününüzün doğanın tam içerisinde yemyeşil bir çevrede olmasını istiyorsanız burası tam olarak size uyuyor. Tesis toplamda 3000 metre kare alan içerisini kurulmuş olup ve tüm hizmetler bu alanda içerisinde sağlanıyor. Harikulade şehir manzarası ile düğününüz daha da harika bir hale geliyor.

Ayrıca uzaklardan gelen misafirleriniz için devasa bir otoparkı bulunuyor. İşletme bu noktasıyla diğerlerinde ayrılıyor. İşletme nerdeyse 250 kadar aracı otoparkında konumlandırabiliyor. İşletme 50 TL’den başlayan fiyatları ile kır düğünü salonu konseptinde hizmet veriyor.

Kayseri Ottoman Düğün Salonu Özellikleri

Tesiste çim tabanlı açık alan bulunuyor. Bu bölüm aynı zamanda işletmenin tüm alanını kapsıyor. Bu alan toplamda 3000 metre kareye yayılıyor. Talep edilmesi halinde salon içerisinde dekorasyon yapılabiliyor. Bu açık alanında toplamda 750 kişiye kadar ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Ayrıca salonun konumunun getirdiği avantaj sayesinde birçok farklı manzarası bulunuyor. Örneğin tesisin bir kısmı şehir manzarasına sahipken, diğer kısmında orman manzarasını görebiliyorsunuz.

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunan tesisin fiyatlarında menü için seçilen yemek konseptine göre değişkenlik olabiliyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Ottoman Düğün Salonu içerisinde olumsuz hava koşullarına karşı eylem planı bulunuyor. Ayrıca servislerde çocuklara özel menüler bulunuyor. İşletme içerisinde engelli girişi için özel alan hazırlanmış olup hizmette sınır tanınmıyor.

Yemek servisinden organizasyona kadar birçok alanda müşteri dostu politikalar benimseniyor. Bu nedenle de menü de değişiklik yapma fırsatı tanınıyor. Böylelikle müşteriler menü belirlemede söz hakkına sahip oluyor. Birçok firma menüde değişiklik konusunda bu kadar esnek olamayabiliyor. Kır düğünü konseptinde hizmet veren işletme sizleri ağırlamak için bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tesis Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde konumlanıyor. Doğanın tam da ortasında yer alan tesise ulaşmak için önce şehir merkezinden Altınoluk Yolu’na çıkmak gerekli. Ardından şehir mezarlığına vararak buradan mesire alanına kolayca ulaşabiliyorsunuz. İşletmenin açık adresi aşağıda yer alıyor.

Adres: Beştepeler Mesire Alanı Melikgazi/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering firması ile anlaşabiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otelde çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alanı bulunuyor. Bu açık alan toplamda 3000 metre üzerine kurulmuş bir alan olup aynı anda birçok misafiri ağırlayabiliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik saat 23.00 itibariyle sonlanıyor.

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz