Otel Wood House

Otel Wood House; Antalya’nın tarihi ve merkezi bir bölgesi olan Kaleiçi’nde bulunuyor. Otel; düğünün yanı sıra kokteyl, kına gecesi, nişan, özel yemekler, baby shower, sünnet düğünü ve bekarlığa veda gibi daha birçok organizasyona da ev sahipli yapıyor. Otel Wood House; tarihi mimarisi ve hizmet kalitesiyle ön plana çıkıyor. Yıllardır yerli ve yabancı turistleri misafir etmiş, çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapmış otel, güler yüzlü ve ilgili, alanında profesyonel ekibiyle de dikkat çekiyor.

Otel Wood House'un Sunduğu Hizmetler ve Otelin Avantajları

Her şeyden önce organizasyonunuzu bir otelde yapmanızın en büyük avantajı, şehir dışından gelecek misafirlerinize konaklama için alternatif sunabilecek olmanızdır. Şehir dışından düğün için gelmiş biri hem yol yorgunluğunu hem de bütün gece eğlenmenin verdiği tatlı yorgunluğu en azından bir gece konaklayarak atmak isteyecektir. Tabi sadece düğün için değil kına gecesi gibi diğer organizasyonlar ve kurumsal toplantılar için de aynı durum geçerli olacaktır.

Otel Wood House tarihi dokusu ve sunduğu hizmetlerin karşılığında çok uygun fiyatlı organizasyon paketleri sunuyor. Kokteyl ve diğer tüm yemekli organizasyonlar için kişi başı 30 ile 50 lira arasında başlangıç fiyatları var. Aynı zamanda size hem açık hem de kapalı alanda organizasyon yapma imkanı sunuyorlar.

Otel Wood House'un misafir ağırlama kapasitesi yaklaşık olarak 150 kişi. Butik ve şirin bir mekan arayışındakiler için biçilmiş kaftan diyebileceğimiz bir yer. Özellikle samimi bir ortamda, yakınlarıyla ve değer verdiği insanlarla olmak isteyen çiftlere önerebileceğimiz bir mekan. Tam anlamıyla abartıdan uzak ama özenli ve elegant bir dekorasyonun hakim olduğu bir düğün için en doğru adres diyebiliriz.

Kaleiçi Rönesans Otel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Antalya, Kaleiçi’ndeki Otel Wood House'a ulaşım son derece kolay. Antalya şehir merkezine 1 km mesafede bulunan otele özel aracınızla veya toplu taşımayla hatta yürüyerek bile gidebilirsiniz. Şehir dışından gelecek misafirleriniz ise Antalya Havalimanı’ndan arabayla 15 dakikada ulaşabilirler. Kaleiçi Rönesans Otel’in açık adresi ise; Barbaros Mah., Kandiller Sok., No: 4, 07100, Kaleiçi/Antalya

*Eski adı Kaleiçi Rönesans Otel olan otelin ismi 2018 yılında Otel Wood House olarak değişmiştir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    mükemmel Antalya da tek adres

  2. Puan

    antalyadaki e ngüzel düğün yapılcak mekan budur şüpesiz biz çok memnun kaldık daha oncedende bi iki düğüne katılmıştık ama gelin ve damat olmak daha heyecanlıymış :)))

Yorum yaz