Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Göl kenarı
 • Kır bahçesi
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Klima
Servis hizmeti

Otel Club Bizim Çatı Hakkında

Ankara'da göl manzaralı bir düğün düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Hatta hem göl manzarası olsun hem de kır düğünü yapalım diye de düşünebilirsiniz. Bunun üzerinde bir de havuz başı davet alanı da olsun diye düşünüyorsanız, merak etmeyin, çok şey istemiyorsunuz. Otel Club Bizim Çatı Gölbaşı tüm bu davet alanlarını 30 TL'den başlayan düğün fiyatları ile sizlere sunuyor!

Davet Alanı Özellikleri

Bizim Çatı ihtiyacınız olan tüm davet türlerini bünyesinde barındıran dört dörtlük bir düğün mekanı. Havuz başı davet alanında 750, göl manzaralı kır bahçesi alanında ise 1000 kişiye kadar davetli ağırlama imkanınız bulunuyor. Salkım ağaçları altında, Mogan Gölü'nün serin esintisi ile yeni hayatınıza "Evet" deme şansı sunuluyor.

Bizim Çatı'nın davet alanları bununla da sınırlı değil. Gölün üzerinde yer alan iskele nikah töreninizi gerçekleştirmek için harika bir konum. Ayrıca soğuk Ankara günlerinde otel konforunda düğün yapabilmeniz için 200-300 kişilik bir düğün salonu da bulunuyor.

Tüm davet alanları, size ve etkinliğinizin türüne özel konseptlerle hazırlanıyor. Romantik, rüstik, minimal ya da siz nasıl isterseniz, bahçe düzeni ve mekan giydirme renkleri buna göre belirleniyor. Gelin tagı, gelin yolu ve yapay çiçek seçenekleriyle muhteşem dış çekimler gerçekleştirebileceğiniz alanlar oluşturuluyor.

Bizim Çatı Otel Gölbaşı Kır Düğünü Fiyatları

Bunca farklı davet alanı arasından seçim yapmanızı oldukça zorlaştıracak mekan, menülerde de aynı özelliğe sahip. Otel Club Bizim Çatı Kokteyl düğün fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise 50 TL olarak değişiyor. Yemekli düğün fiyatı ise kişi başı 50 TL ve 80 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Düğünbuketi.com ayrıcalığı ile hayâlinizdeki düğün organizasyonunun detaylarının profesyonel eller tarafından tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken "Ücretsiz Teklif Al" butonuna tıklayarak etkinlik tarihinizi ve davetli sayınızı bizlere bildirmek.

Sunulan İmkanlar

Bizim Çatı Otel ışık, ses ve sahne hizmetlerinden DJ ve orkestra teminine, organizasyon sorumlusundan düğün fotoğrafçısına tüm hizmetleri bünyesinde barındıran bir mekan. Düğün pastası, kokteyl ve yemek servisi, birbirinden çeşitli konseptler, güler yüzlü çalışanlar ve işinde usta bir ekip... Düğününüzün eksiksiz olması için ihtiyacınız olan her detay burada mevcut.

Club Bizim Çatı aynı zamanda bir otel olduğu için etkinlik sonrasına konaklama imkanınız da bulunuyor. Mogan Gölü manzaralı odalarda düğün sonrası yorgunluk atabilir ve açık büfe kahvaltı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Gidilir? Nerede?

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan mekân, adres ve nasıl gidilir konularının zihinleri pek meşgul etmeyeceği bir konumdadır. Şehir dışında bulunması nedeniyle Ankara’dan D260 karayolu takip edilerek ulaşılabilmektedir. Karşıyaka Mh. Haymana Yolu 7.km No:281’de konumlanmıştır. Şehir dışındaki konumu sayesinde şehrin gürültüsünden ve stresinden Bizim Çatı sayesinde uzaklaşabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah töreni, kına gecesi, sünnet düğünü, şirket toplantıları, piknik, doğum günü, mezuniyet partisi gibi tüm davetler düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerinde düğün pastası, servis hizmeti, etkinliğe uygun mekan düzenleme, otopark ve vale hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içeriği hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın profesyonel düğün fotoğrafçısı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Dört farklı davet alanı bulunuyor: havuz başı, kır bahçesi, kapalı düğün salonu ve iskele.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dj, müzik grupları ya da yerel sanatçılar ile çalışabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menüler ara sıcak, kanepe, ordövr tabağı ve meyve tabağı seçeneklerine sahip. Yemekli menülerde kırmızı et ve beyaz et seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'da sona ermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz konsepte uygun dekorasyon yapılabiliyor.

Otel Club Bizim Çatı düğün fiyatları ne kadar?

Otel Club Bizim Çatı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Otel Club Bizim Çatı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Otel Club Bizim Çatı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Otel Club Bizim Çatı açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mükemmel

 2. Puan

  Kapasite olarak oldukça geniş bir mekandı. Mezuniyet balomuzu burada yaptık. Deliler gibi eğlendik çok güzeldi o günü unutamam herhalde her düşündüğümde gülümseyerek hatırlıyorum böyle bir gün yaşattığınız için teşekkürler.

 3. Puan

  Nişanımızı 4.4.2017 de burada yaptık. Düğünümüz için de düşünüyoruz. Otelde konaklama imkanı da davetlilerimizi memnun edecektir eminiz. Şık süslemelerle bir masal perisi gibi kendimi hissettiren LEVENT bey’e sonsuz şükran sunuyorum.

Yorum yaz