İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
35 ₺
Hafta İçi
45 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
10
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Asansör
 • Çim zemin
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yöresel dans ekibi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Otantik Kına Davet Salonu Hakkında

Otantik Kına Davet Salonu İstanbul Beylikdüzü’nde nişan ve söz törenleri için hizmet veriyor. Birbirinden şık nişan konseptleri ve kişiye özel tasarımlar ile çiftlerin ilk durağı bu mekan oluyor. Kapalı ve açık davet alanı ile butik etkinlikler düzenlenen mekanda nişan, düğün, kına gecesi ve mezuniyet töreni gibi bir çok etkinlik yapabiliyorsunuz. Nişan fiyatları kişi başı 35 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Otantik Kına Davet Salonu açık ve kapalı davet alanı seçenekleri sunuyor. Açık davet alanı 50 – 100 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı davet alanı ise 100 – 200 kişilik bir konuk kapasitesi sunuyor. Size uygun alanı tercih ederek organizasyonunuz gerçekleştirebiliyorsunuz. Davet alanları kolonsuz salon ve yüksek tavan özelliği ile ferah bir ortam olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Şık supla, şamdan ve yapay çiçek süslemeleri ile mekan hazırlanıyor. Organizasyon sorumlusu söz töreniniz için tüm detayları planlıyor, akış sizin dilediğiniz gibi oluyor.

Sunulan Hizmetler

Otantik Salonu söz töreniniz için bir arka fon oluşturuyor. Tercih ettiğiniz konsepte göre şık tüller ve çiçeklerle süsleniyor. Nişan masanızda nişan pastası, mumlar ve hediyelikler yerini alıyor. Nişan makası, nişan tepsisi ve kırmızı kurdele temin ediliyor.

Dj ve müzik performansları ile düğün tadında bir tören oluyor. Dans gösterisi ve yöresel dans ekiplerini de davetinize dahil edebiliyorsunuz. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile konuklarınıza dilediğiniz lezzetleri ikram edebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et ağırlık ana yemekler, kokteyl menüleri, cupcake ve pasta seçenekleri ile zengin bir masa hazırlanıyor.

Otantik Kına Davet Salonu Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanın nişan ve söz fiyatları yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçeneklerine gör değişiyor. Yemekli nişan fiyatları kişi başı 100 – 150 TL, kokteyl menülü ise 50 – 60 TL aralığında oluyor. Yemeksiz davet vermek isterseniz 35 TL’den başlıyor.

Dilerseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve size özel fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otantik Kına Davet Salonu İstanbul Beylikdüzü konumunda sizi bekliyor. BL- 101 dolmuş hattı ve 03A, 401, 401T, 448, Beylikdüzü – Zincirlikuyu otobüsleri de ulaşım seçenekleriniz arasında bulunuyor. Özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres: Büyükşehir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:38 White Corner Avm 2. Kat Beylikdüzü İstanbul.

Sorular

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Otantik Kına Davet Salonu nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Otantik Kına Davet Salonu nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Otantik Kına Davet Salonu nişan ve söz fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 45 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 60 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Otantik Kına Davet Salonu Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Otantik Kına Davet Salonu açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Profesyonel ve mükemmel düzeyde elit bir mekan

 2. Puan

  Her konuda içinizin sonuna kadar rahat edeceği bir mekan. Çalışanlar sahipleri kendi organizasyonu gibi ilgili, eğlenceli. Hijyen kurallarına son derece uymaları gönül rahatlatıcı üstelik böyle bir dönemde. Bende tüm misafirlerimizde çok memnun kaldık. Yine olsa yine sizi seçerdim. Herşey için çok teşekkür ederiz güzel ekip ❤️🙏🏻

Yorum yaz