İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
35 ₺
Hafta İçi
45 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
10
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Asansör
 • Çim zemin
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yöresel dans ekibi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Otantik Kına Davet Salonu Hakkında

Otantik Kına Davet Salonu İstanbul Beylikdüzü konumunda sizi bekliyor. Mezuniyet partisi ve balo törenleri için kapılarını aralıyor. Eğitim hayatınızın en unutulmaz günlerinden biri olmaya aday bu töreni eğlenceli bir organizasyonla taçlandırabilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menülü mezuniyet partisi fiyatları kişi başı 35 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Otantik Kına Davet Salonu mezuniyet partilerine özel oturma düzeni ve süslemelerle mekanı göz alıcı hale getiriyor. Mezuniyet partisi için açık davet alanında 100 kişi, kapalı davet alanında ise 200 kişi ağırlayabiliyor. Otopark hizmeti ile park sorununu da ortadan kaldırıyor. Supla, şamdan ve yapay çiçek detayları mekana hoş bir hava katıyor. Teras ve çim zemin ile ferah davet alanı geniş bir alan sunuyor. Kapalı salonu kolonsuz, yüksek tavanı ve asansör hizmeti sunuyor.

Mekanda mezuniyetin yanı sıra düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, açılışlar, doğum günü ve baby shower gibi hizmetlerde veriliyor. Hayal ettiğiniz balo törenine bu mekanla kavuşabiliyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

Otantik Salonu mezuniyet organizasyonları için özel bir davet alanı oluşturuyor. Kep atabileceğiniz geniş pisti, mezuniyet konuşmalarını gerçekleştirebileceğiniz sahnesi bulunuyor. Işık, ses ve sahne konusunda profesyonel bir ekip size destek veriyor. Etkinlikten önce prova yapabiliyorsunuz. Mezuniyete özel konsept tasarımı ile masalar oturma düzenine ve kişi sayısına göre hazırlanıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile herkesin damak zevkine hitap edecek bir menü tercih edebilirsiniz. Mezuniyet pastası ve ikramlar özenle davet boyunca servis ediliyor. Dj ve müzik performansı herkesi hareket geçiriyor. Eğlenceli bir mezuniyet törenine imza atıyorsunuz. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile kaydediliyor ve bu güne dair size anı kalıyor.

Otantik Kına Davet Salonu Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mekan mezuniyet partileri için öğrencilere özel fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli mezuniyet partisi fiyatları kişi başı 100 – 150 TL, kokteyl 50 – 60 TL aralığında oluyor. Yemeksiz balo törenleri ise 35 – 45 TL bandında sunuluyor.

DüğünBuketi.com’a özel fiyat seçeneklerinden faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otantik Kına Davet Salonu İstanbul Beylikdüzü konumunda sizi bekliyor. 03A, 401, 401T, 448, Beylikdüzü – Zincirlikuyu otobüsleri ve BL- 101 dolmuş hattı ulaşım seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adres: Büyükşehir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:38 White Corner Avm 2. Kat Beylikdüzü İstanbul.

Sorular

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Otantik Kına Davet Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Otantik Kına Davet Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Otantik Kına Davet Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 45 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 60 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Otantik Kına Davet Salonu Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Otantik Kına Davet Salonu açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hayalleri süsleyen bir mekan ♥️ şahane bir ekibe sahip kusursuz bir düğün için tercih edilebilir 👍🏼

 2. Puan

  Mükemmel bir ekip mükemmel bir mekan. Gayet ilgili alakalı sorunsuz bir işletme buradan bütün ekibe tekrardan teşekkür ediyorum. Kına, nişan, düğün ve mezuniyet gibi organizasyonlarınızda tek adresiniz burası olmalı.

Yorum yaz