Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
250
Max
Otopark
100
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Hint kınası
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Semazen
 • Şerbet ikramı

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Hakkında

Kına geceleri, her gelin adayının hayalini kurduğu günlerden biridir. Ankara ili Altındağ ilçesinde yer alan mekan son dönemlerde eski kına geleneğini, modern bir anlayışla harmanlıyor. Osmanlı Köşkü Davet Salonu, hayallerindeki kına gecesini düzenlemek isteyen gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen bir yer haline gelmeye başladı. Tarihi bir yapıya sahip olan davet salonu, kendine has atmosferi, dekorasyonu, sunduğu imkanları ve uygun fiyatlarıyla müşterileri tarafından oldukça beğeniliyor. Mekanın yemekli kına gecesi fiyatları kişi başı 50-80 TL civarında değişiyor.

Özellikleri

Osmanlı Köşkü Davet Salonu, sahip olduğu tarihi atmosferiyle, diğer kına gecesi mekanlarına göre büyük bir avantaja sahip. Sadece bir adet kapalı ve açık davet alanından oluşan mekan, 500 kişilik bir kapasiteye sahip. Tarihi atmosferi, tam olarak kına geceleri için özel olarak tasarlanmış dekorasyonla desteklendiği için, eğer tercih edersiniz, eşsiz bir ortamda kına gecesi yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Osmanlı Köşkü dekorasyonu tam olarak tarihi atmosferi yansıtacak şekilde düşünülmüş. Dikdörtgen masaların tercih edildiği salonda farklı renklerde masa örtüsü ve şamdan seçenekleri bulunmakta.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Hayalini kurduğunuz kına gecesini eşsiz bir tarihi atmosferde yaşamak imkanı sunan Osmanlı Köşkü Davet Salonu, her cebe uygun fiyatlara sahip. Mekanın hafta içi yemekli kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlıyor. Hafta sonuysa bu fiyat 80 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyllerse 30-50 TL arasındadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden talepte bulunabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Osmanlı Köşkü, kına geceniz için gerekli olan tüm her şeyi sizler için temin edebiliyor. Uzman ve tecrübeli organizasyonlarının tam olarak hayalinize uygun olarak planladığı salon kına geceniz için gerekli olan, kına seti, kına mumu, Hint kınası, kına tepsisi, bindallı, kaftan, yer minderi ve kına tacı gibi şeyleri sizler için temin ediyor. Böylece kına geceniz eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Salonun menüleri oldukça zengin. Farklı etkinlikler için farklı menülere sahip olan mekan, kına geceniz için menüde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor. Böylece kendiniz için en uygun menüleri ortaya çıkarabiliyorsunuz. Mekanın yemek servis hizmeti ve elemanı da bulunuyor. Mekan, kına geceniz için müzisyen, orkestra, davul şovu, oryantal/zenne şovu gibi şeyleri ayarlayabiliyor. Üstelik salonun fotoğraf ve video çekim ekibi tüm bu anları eksiksiz bir şekilde kayıt altına alıyor!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Altındağ ilçesinde, şehir merkezinde bulunan Osmanlı Köşkü, Sakarya Mahallesi’ne giderek ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla gitmek istiyorsanız ise, 339-5, 354-3, 437 gibi otobüs hatlarını ya da M1, M2, M3 metro hatlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Mah. Divan Sok. No:23 Hamamönü Altındağ / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan dansçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonların için de tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses sistemi,dj, fasıl hizmetleri verilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü çeşitleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

22:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün, nişan, kına konseptleri vardır.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu kına gecesi fiyatları ne kadar?

Osmanlı Köşkü Davet Salonu kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Osmanlı Köşkü Davet Salonu kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Köşkü Davet Salonu açık alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ablamın dügünü bu mekanda oldu çok süperdi insallah benim duğünümde burda olur allah nasip ederse çok kaliteli bir düğün salonuydu tebrikler

 2. Puan

  25 Mayıs tarihinde kına gecemi bu güzel mekanda yaptım ve gerçekten çok memnun kaldım. En başından sonuna kadar Jale ablanın ilgi ve samimiyeti her şeyin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağladı.

Yorum yaz