Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
250
Max
Otopark
100
Araç

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Hakkında

Ankara Altındağ ilçesinde çeşitli etkinliklere sahipliği yapma üzere Osmanlı Köşkü Davet Salonu sizlere kapılarını açıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak çokça tercih edilen bir mekan olması ile tanınıyor. Mekanın özellikleri arasında bulunan kişiye özel konsept tasarımı ile sizlere hayalini kurduğunuz evlenme gününü yaşatıyor. Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunuyor ve 250 konuk kapasitesine kadar ulaşabiliyor. Fiyatları konusunda cömert olan mekanın nikah salonu kullanımı fiyatları ortalama 3.000 TL'den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Osmanlı Köşkü sizlere sunduğu olanaklar ile en özel günlerinizi unutulmaz bir hale getirmek için profesyonelce çalışıyor. Düğün, nişan ve kına konseptleri bulunan mekanın kapalı ve açık iki davet alanı bulunuyor. Her iki alanda da 250 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Tarihi desenler ile süslenmiş ve tarihi dokunuşlara tanıklık etmiş mekanın konseptleri kişiye özel oluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak uygun bir ortama ev sahipliği yapıyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Özel günlerinizde istediğiniz etkinliğe kavuşabilmeniz için Osmanlı Köşkü Davet Salonu sizlere uygun fiyatları ile hizmetlerini sunuyor. Nikah paketi fiyatları ortalama 3.000 TL'den başlıyor.

Yemekli ve kokteyl tarzında gerçekleştirebildiğiniz organizasyonlarınızın fiyatları tercihinize göre farklılık gösterebiliyor. Nikah gününüzü yemekli tarzda yapmak istiyorsanız kişi başı fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL olarak sizlere sunuluyor. Eğer kokteyl tarzını seçerseniz ise kişi başı fiyatları 30 TL, hafta sonu fiyatları 80 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Özel günlerinizin sizlerin için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışan Osmanlı Köşkü, bu günlerinize özel hizmetleri ve olanakları sizlerin karşınıza çıkartıyor. Sunduğu hizmetler arasında dışarıdan dansçı getirme, fotoğraf ve video seçenekleri, ses sitemi, fasıl, DJ servisleri bulunuyor. 22:00’a kadar süren müzik yayını ve servisler ile gecenizi güzel hale getirmek hedefleniyor. Ayrıca mekan sadece nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak görev yapmıyor. Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler gibi hizmetleri de sizlere veriyor.

Nerededir?

Siz de hizmetine ve kalitesine güvenilir bir nikah salonu ve evlendirme dairesinde nikahınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Osmanlı Köşkü Davet Salonu mekanına Sakarya Mahallesi, Divan Sokak, No:23, Ankara, Altındağ adresi ile ulaşabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan dansçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonların için de tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses sistemi,dj, fasıl hizmetleri verilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü çeşitleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

22:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün, nişan, kına konseptleri vardır.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

Osmanlı Köşkü Davet Salonu organizasyon fiyatları Osmanlı Köşkü Davet Salonu organizasyon fiyatları Osmanlı Köşkü Davet Salonu organizasyon fiyatları ise 3000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Köşkü Davet Salonu açık alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ben çok memnun kaldım. Garsonlar çok kibar, çok güler yüzlülerdi ve ikramlar lezzetliydi. Tek katlı bir mekan, o yüzden çok ferah. Ailecek rahatlıkla gidebileceğiniz bir yer. Mutlaka gitmenizi tavsiye ederim 🙂

 2. Puan

  13 temmuz günü akşamı ablamın kına gecesi organizasyonu için tercih ettik. İlk önce sözleşlemdeki her şey yerine getirildi hatta fazla ikramda bile bulunuldu.

 3. Puan

  Nereyi tutacaginiza dair kararsızlık içindeyseniz hiç düşünmeyin. Osmanli köşkünde karar kılın.
  Nisanimi burada yaptim. Kina gecemi de yapacağım. Tüm misafirler cok memnun kaldı
  Tüm çalışanlar çok ilgiliydi.
  Mekan hem geniş hem çok şık.
  İşlerini çok iyi yapıyorlar.
  Fotoğrafçısı, garsonlari ikramları ve eğlencesi mükemmel.
  Herkese onerecegim. Teşekkür ederim

Yorum yaz