Orty Hotel Airport

Orty Hotel Airport İzmir Gaziemir’de havalimanının girişinde tüm ihtişamıyla sizleri ve değerli davetlileriniz ağırlıyor. 3 yıldızlı otel statüsünde yer alan Orty Hotel hem açık hem de kapalı alanda hizmet veriyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzeninde organizasyonlar gerçekleştiren Orty Hotel Airport merkezi konumu ve modern çizgisi ile dikkat çekiyor. Havalimanı oteli olma özelliği ile Türkiye’de bir ilke imza atan Orty Hotel, hizmet kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile fark yaratıyor.

Açık alanda kır düğünü konsepti sunan Orty Hotel kapalı alanda konforuyla göz dolduran yüksek tavanlı balo salonunda hizmet veriyor. 2011 yılından bu yana misafirlerini ağırlayan Orty Hotel Airport düğün, kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü organizasyonları gerçekleştiriyor. Mezuniyet, açılış, toplantı, davet gibi özel gün etkinliklerinin de düzenlendiği Orty Hotel yüksek standartlardaki hizmetiyle adından övgüyle söz ettiriyor. Dünya mutfağından seçme lezzetlerin buluştuğu düğün menüleri iştah kabartıyor. Hem açık alanda hem de kapalı alanda sunduğu şık ve zarif konsepti ile Orty Hotel görenleri kendine hayran bırakıyor.

Orty Hotel Airport’ta Sunulan Hizmetler

İzmir Gaziemir’de 2011 yılından bu yana konuklarına kapılarını açan Orty Hotel özellikle havaalanı ve fuar alanına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Son derece ihtişamlı mimarisi ile göz kamaştıran Orty Hotel Airport butik hizmeti ile tercih edilirliğini artırıyor. Özellikle otel düğünü yapmak isteyenler için oldukça cazip seçenekler sunan Orty Hotel Airport düğün fiyatları ve zengin içerikleri sebebiyle yoğun ilgi görüyor. Açık alanda 200 ile 300 kişi arasında davetli ağırlama kapasitesine sahip otel kapalı alanda 50 ile 100 kişi arasında davetli ağırlıyor. Kokteyl düzeninde 200 kişiye kadar hizmet veren Orty Hotel Airport şık mimarisi ve modern dekorasyonu ile göz kamaştırıyor. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren Orty Hotel dünyaca ünlü tatları sizlerle ve davetlilerinizle buluşturuyor.

Organizasyonlardan önce menü tadımı yaptıran Orty Hotel dilerseniz menüde değişiklik imkanı da sunuyor. Orty Hotel ışık, ses, sahne sistemi ve organizasyon sorumlusu hizmetini düğün paketleri içerisinde veriyor. Özel araçla gelecek davetlilerinize otopark ve vale hizmeti sunan Hotel Airport engelli girişi ile özel davetlilerinize verdiği değeri de gözler önüne seriyor. Orty Hotel Airport talebiniz doğrultusunda dışarıdan düğün fotoğrafçısı, catering firması ve organizasyon şirketi de kabul ediyor.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyatlar

İzmir Gaziemir’de Dokuzeylül Mahallesi’nde hizmet veren Orty Hotel Airport butik hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile organizasyonlarda fark yaratıyor. Orty Hotel Airport İzmir Gaziemir’in en seçkin düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Orty Hotel Aİrport hizmet kalitesi sebebiyle mezuniyet töreni, açılış, toplantı ve davet gibi etkinlikler için de ilk sıralarda tercih ediliyor. Orty Hotel Airport deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile en özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürüyor. Orty Hotel otel düğünü konseptinde hem açık alanda hem de kapalı alanda yılın 12 ayı sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlıyor.

Otel düğünü yapmak isteyenlere son derece cazip düğün fiyatları sunan Orty Hotel Airport’un düğün fiyatları organizasyonun türüne göre değişiyor. Kişi sayısına göre değişiklik gösteren düğün fiyatları menü çeşidine göre de farklılık gösteriyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzenindeki organizasyonlarda farklı fiyat seçenekleri sunan Orty Hotel Airport dönemsel kampanyaları ile cazibesini artırıyor. Orty Hotel İzmir Gaziemir’in en nezih ve en seçkin otelleri arasında yer alıyor.

Sırala

  1. Avatar
    Melike & Zafer
    Puan

    Otel düğünü yapmak isteyenlere tavsiye etmekten büyük gurur duyarız, muhteşem bir gündü, harika bir düğün yaşadık…

Yorum yaz