İstanbul Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Havuz Başı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi

Ortaköy Princess Hotel Hakkında

Her türlü davetiniz için tercih edebileceğiniz Ortaköy Princess Hotel, otelde düğün alanında sunduğu hizmet başarısı ile yeni evlenecek çiftlerin ilgisini çekiyor. İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde konumlanan otel, boğaz manzarası ile büyüleyici bir gece geçirmenizi garanti ediyor. Yemekli ve kokteylli olarak iki farklı türde gerçekleştirebileceğiniz düğününüz için talep edilen kişi başı fiyatları da son derece uygun aralıklarda seyrediyor.

Sunulan Hizmetler

Mevcut konumuyla bile son derece gösterişli olan Ortaköy Princess Otel, düğününüz için hazırlığını yaptığı davet alanı dekorasyonu ile de öne çıkıyor. Masa ve sandalye süsleme başta olmak üzere sahne, ses ve ışık sistemleriyle de birbiriyle bütünleşen bir dekorasyona şahitlik ediliyor.

Organizasyon sorumlusu olanağı ile otelde düğün davetiniz başından sonuna kadar düzenli bir sistem üzerine oturtuluyor. Bunun haricinde yemek servisi ile de davetlilerinizin memnuniyeti de incelikli bir şekilde düşünülüyor. Düğün öncesinden menü tadımı ve menü değişikliği yapma imkanının da tanınması, oteli daha cazip bir hale getiriyor.

Ortaköy Princess Hotel Düğün Fiyatları

Düğünde olduğu gibi nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve after party gibi organizasyonlar da eksik olmadan gerçekleştiriliyor. Her davet için yemekli ve kokteylli hizmetler veriliyor. Yemekli davet fiyatları 80 TL'den başlayan otelde kokteylli davet fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Düğününüz için belirlediğiniz bütçe dahilinde alabileceğiniz hizmetler için net bilgiler edinmek istiyorsanız ''Fiyat Teklifi Al'' butonundan çıkan formu doldurabilirsiniz.

Kapasite Bilgisi

İki farklı davet alanı ve üç farklı mekan düzenleme şekli ile çiftler için özenle hazırlık yapılıyor. Ortaköy Princess Hotel açık davet alanında 300-400 kişi kapasitesi sunuyor. Kapalı alanda da 300-400 kişi davetli ağırlama fırsatı veren otel, havuz başı etkinliklerde de aynı oranda misafir çağırmanıza olanak tanıyor.

Bunlar haricinde 250 kişi kapasitelik konaklaması ve 100 araçlık otopark hizmetiyle de beğeni topluyorlar.

Nerede?

Avrupa Yakasının en kalabalık ve popüler ilçelerinden biri olan Beşiktaş merkezinde konumlanan Ortaköy Princess Hotel, ulaşım açısından da misafirlerine kolaylık yaşatıyor. Son derece merkezi bir noktada bulunması sayesinde birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel araçlarla yola çıkacak olanlar için açık adres: Yıldız, No:, Dereboyu Cd. No:10, 34347 Beşiktaş/İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Toplamda 102 odası bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tüm ihtiyaçlar otel tarafından karşılanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, kına, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet kutlamaları.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 2 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ücretsiz otopark hizmeti ve vale.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Sahne, ses ve ışık hizmetleri, organizasyon danışmanlığı.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Otel tarafından fotoğraf ve video çekimi yapılıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz başı, açık ve kapalı davet alanları bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otelin temin ettiği bir hizmet oluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı, beyaz et ve kokteyl menüleri.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon, gelin yolu, gelin tagı ve mekan süsleme.

Ortaköy Princess Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Ortaköy Princess Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Ortaköy Princess Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Ortaköy Princess Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ortaköy Princess Hotel açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Muhteşem köprü manzarasıyla gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız düşünmeyin derim. Çok araştırdık çok yer gezdik burayı da zaten kendimiz bulmadık siteniz aracılığıyla bulduk teşekkürler dugunbuketi.com. Verdiği hizmetin karşılığını sonuna kadar hak eden bir yer. Kalitede son nokta diye tanımlayabilirim 🙂

 2. Puan

  Boğaz manzaralı Ortaköy princess kendinizi şatodaymış gibi hissettiriyor. İstanbulun manzarasına karşı suit odalarında jakuizi keyfini sunan Princess Ortakoy ekibine çok teşekkür ederim. Mekana ulaşımdan tutunda tasarıma kadar her şey çok şık.

 3. Puan

  Şirketimiz bünyesinde gerçekleşen hem iş hem eğlence amaçlı geldiğimiz ve bütün çalışanlar olarak 4 gece 5 gündüz kaldığımız günlerde olumsuz hiç bir şey ile karşılaşmamamız bizlerin daha da verimli çalışmasını sağladı. Şirketimizin tek adresi sizsiniz.

 4. Puan

  Çok beğendiğimiz ve fiyat konusunda da bize çok uygun gelen bir mekan. Düğünümüzü de yaparken hiç bir sorunla karşılaşmadan, herkesin memnun kaldığı bir düğün oldu. Tayfun Bey’e teşekkürler.

Yorum yaz