Örnek 1 Düğün Salonu

Ataşehir’de uygun fiyatlı düğün mekânı arayanlar için Örnek 1 Düğün Salonu ideal bir salon! Sizlere birçok konuda hizmet sağlayan Örnek 1 Düğün Salonu ’nda menülerden eğlenceye kadar her şeye siz karar veriyorsunuz! Sınırların olmadığı bir düğün gecesi için Örnek 1 Düğün Salonu tercihiniz olsun diyoruz! Doğum günü partilerinden balolara kadar çeşitli etkinlik ve organizasyonu yapabildiğiniz Örnek 1 Düğün Salonu yöneticileri ve organizasyon ekibi sizi büyük bir heyecanla bekliyor!

Kusursuz Bir Gece İçin

Düğün geceniz ya da kurumsal etkinlikleriniz için en kusursuz olanı istiyorsunuz, biliyoruz! Sizlere sağladığımız mekân ve organizasyon hizmetimiz ile talep ettiğiniz ne varsa gerçek olacak! Evlenecek çiftlerin hayallerini süsleyen her detayı gerçek kılabildiğimiz Örnek 1 Düğün Salonu’nda uygun fiyatlarla da sizi memnun etmekteyiz.

Hiçbir pürüzün olmadığı Örnek 1 Düğün Salonu ’nda sizi profesyonel bir ekip ağırlayacaktır. Planlamadan gerçekleştirme aşamasına kadar her detayıyla ilgileneceğiniz bir düğün geceniz olsun istiyorsanız Örnek 1 Düğün Salonu’ndan yana tercihinizi kullanın!

Örnek 1 Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Örnek 1 Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davetler Verilebilir?

Yemekli veya kokteylli tüm etkinliklerinize kapılarını aralayan Örnek 1 Düğün Salonu’nda sizleri bekliyoruz!

500 kişilik kapasite ile sizleri ağırladığımız Örnek 1 Düğün Salonu ’nda dilediğiniz etkinliği gerçekleştirebilecek bir mekân büyüklüğümüz var. Yeniden ayarlanabilir dekorumuz sebebiyle de zaten mekândaki alanı efektif bir şekilde kullanabiliyoruz. Düğün gecenizi en iyi dekorlarımızla daha da mükemmel hale getirmek için sizden alacağımız ilhama ihtiyacımız var! Örnek 1 Düğün Salonu’na gelerek hayal ettiğiniz o geceyi bizlere en ince ayrıntısına kadar anlatmaya ne dersiniz?

Örnek 1 Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabiliyor?

Sünnet Düğünü
Evlilik Teklifleri
Nişan
Kutlamalar
Eğlenceler
Kurumsal Etkinlikler
Bayi Toplantıları
Seminerler
Partiler
Davet ve Resepsiyon gibi çeşitli etkinlik ve organizasyonlarınızda sizlerle 20 yıldır buluşan Örnek 1 Düğün Salonu ’nda yapılan tüm etkinlikleri görmek ister misiniz? Galeriye bakarak veya yorumları inceleyerek bizler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak sizin elinizde!
Örnek 1 Düğün Salonu’nda Sağlanan Hizmetler
7 Katlı düğün pastası & galeta & kuru pasta
İçecek servisi
90 Dakika Ful HD Video çekim
10*2 = 20 adet düğün sonunda çekilecek aile pozları
Kolonya - Şeker ikramı
Anlaşmalı kuaförümüzde uygun fiyatlara gelin başı
Orkestra ve sanatçı
İsteğe bağlı Dondurmalı Pasta ve Kuruyemiş

Örnek 1 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Adını bulunduğu mahalleden alan Örnek 1 Düğün Salonu Avcılar’da bulunmaktadır.  Örnek Mahallesi üzerinde Şht. Cahar Dudayev Caddesi’nde yer alan Örnek 1 Düğün Salonu’na ulaşım oldukça kolaydır. Konuklarınızın toplu taşıma araçlarıyla çok rahat bir şekilde ulaşacağı Örnek 1 Düğün Salonu’na dilerseniz şahsi araçlarla da gelebilirsiniz. 11E, 11Ü, 20D, 20Ü otobüsleri ve Esatpaşa- Üsküdar dolmuşları ile Örnek 1 Düğün Salonu ’na ulaşmak ise çok kısa sürmektedir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Örnek 1 düğün salonunun bütün düğün salonlarına örnek olmasını diliyorum :))))))) böyle güzel hizmet ben ömrü hayatımda görmedim…….

  2. Puan

    Pembe halı ve çiçek süslemelerine bayıldım rüya gibi bir düğün oldu herkese rahatlıkla önerebilirim sizi her şey için çok teşekkür ediyoruz.

  3. Puan

    Hem kalite hizmet hem de fiyat olarak uygun bu fiyata böyle hizmet veren başka bir salon yoktur bence. 🙂

Yorum yaz