Orkide Düğün Salonu Hakkında

Avcılar’ın ortasında kusursuz ve şık dizaynı ile hizmet veren Orkide Düğün Salonu, rüyalarınızı gerçek kılmak için siz değerli ziyaretçilerini bekliyor. Avcılar’da düğün salonu araştırmalarında sıkça tercih edilen Orkide Düğün Salonu’muzda düğünden bayi toplantılarına kadar her organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ile düğün fiyatları ya da diğer organizasyon giderleriniz minimuma inecek. Kaliteli hizmetimiz ve profesyonel ekibimiz ile siz ve organizasyonunuz ise bizlere emanet!

Düğün organizasyonlarınızda sizlerin beklentilerini ve taleplerini gerçekleştiren Orkide Düğün Salonu aşkınıza heyecan, özel gününüze anlam katacak. Orkide Düğün Salonu ile beklentilerinizi sınırlı organizasyon firmalarına mecbur kalmadan bizimle karşılayabilir, hayallerinizi mümkün kılabilirsiniz!

Şehrin göbeğinde yer almasıyla davetlileriniz ve sizler için oldukça kolaylık sağlayan Orkide Düğün Salonu, her anlamda taleplerinizi karşılamaktadır. Sunduğu lezzetlerden dekorasyonuna, personellerinin ilgisinden organizasyon kalitesine kadar fark yaratan Orkide Düğün Salonu’nda düğün yapmak hiç olmadığı kadar kolay!

Kaç Kişilik Hizmet Verme Kapasitesine Sahiptir?

500-750 kişiye aynı anda hizmet verebilen Orkide Düğün Salonu yemekli  ya da yemeksiz olarak hizmet vermektedir. 500-750 kişilik yemek organizasyonunu standart menüleriyle sınırlandırmayan Orkide Düğün Salonu ile dilediğiniz menüyü seçebilir, misafirlerinize özel lezzetler sunabilirsiniz. Düğün pastasından sunulacak ikramlara kadar her lezzet Orkide Düğün Salonu mutfak ekibi tarafından en az 500- 750 kişiye yetecek hatta artacak şekilde hazırlanır. 50-75 araç kapasitesi ile otoparkı da bulunan Orkide Düğün Salonu’nda misafirlerinizin araçları da rahatça park edilebilir.

Orkide Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Orkide Düğün Salonu Nerededir?

Orkide Düğün Salonu İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunmakta olup, Denizköşkler Caddesi’nde yer almaktadır. Orkide Düğün Salonu’na dilerseniz kendi araçlarınızla ulaşabilir, dilerseniz toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Orkide Düğün Salonu’na en yakın duraklar ise Malatya Pazarı ve Aymerkez durakları olarak biliniyor. Orkide Düğün Salonu’na giden otobüsler ise; 300G, ve 303 numaralı otobüslerdir. Orkide Düğün Salonu’na gitmek için en doğru bilgiyi harita bölümünde bulunan telefon mail gibi iletişim kanallarından öğrenebilirsiniz.

Orkide Düğün Salonu hem size hem de misafirlerinize kendini özel hissettirecek. Orkide Düğün Salonu’na girişinizde sizleri valenin karşılaması ve özel otoparka aracınızın alınması ile karşılanacak ve salona birbirinden lezzetli ikramlar ile davet edileceksiniz. Menülerde değişiklik ve menü tadımı seçeneği imkanı sunan Orkide Düğün Salonu ile sıradan menülerden uzaklaşıp, kendinizin sevdiği menülerden oluşan lezzetleri tadacaksınız! Davetlilerinizin çocuklarınıza özel çocuk menüleri ile çocuklar aç kalmazken, misafirleriniz bu jestiniz karşısında sizden günlerce bahsedecek!

Orkide Düğün Salonu’nda ışık ses ve sahne hizmeti ile dilerseniz orkestra dilerseniz sanatçı getirtebilir, kendi sevdiğiniz müziklerle doyasıya eğlenebilirsiniz! Dünya’da bulunan tüm müzik tarzlarını karşılayabilecek ses ve sahne hizmetini bünyesinde barındıran Orkide Düğün Salonu’nda düğün yapmak sizi heyecanlandırdığı kadar misafirlerinizi de heyecanlandıracak!

Avcılar’da onlarca düğün salonu arasından gerek hizmet kalitesi gerekse de dekorasyonu ile sıyrılan Orkide Düğün Salonu’nda evlenmek ister misiniz? Avcılar’ın en gösterişli düğün salonu olan Orkide Düğün Salonu’nda aşınıza “Evet” demek için hemen bizimle iletişime geçin.

Hangi Tür Etkinlikler Var?

Açılış kutlamalarından doğum gününe, nişandan sünnet düğüne kadar çeşitli organizasyonlara imza atan Orkide Düğün Salonu’nda ayrıca davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantıları gibi kurumsal etkinlikler de düzenlenebilmektedir.

Metropolün En Nezih Düğün Salonu Orkide Düğün Salonu’nda Dünya Evine Girin, Kendinizden Uzun Süre Söz Ettirin

Orkide Düğün Salonu’nda ölümsüz anlara şahitlik yapmak ve sizlerin hayatına minicik dokunuşlar yapmak için kapılarımızı açıyoruz…

 

Sırala

 1. Avatar
  Perihan&Halil
  Puan

  Kendimi prenses gibi hissettiğim, harika dizayn, güzel yemekler ve bizi coşturan müzik sayesinde düğünümde yok yoktu. Hayatının en önemli anında her isteğiniz gerçekleşiyorsa ve gelenlerde mutlu ise insan daha ne ister ki.

 2. Avatar
  Nehir & Ozan
  Puan

  Çiçek gibi bir düğün salonu, hem geniş hem büyük hem de ferah…Organizasyon ekibi de mükemmel bir iş çıkardılar süslemelere hepimiz hayran kaldık. Tavsiye ederiz.

Yorum yaz