Orkide 1 2 Düğün Salonu

Salon düğünlerinde ezber bozuyoruz! Orkide Düğün Salonu olarak sizlere güzel bir atmosferde altında benzersiz bir gece yaşatacağız. Eşsiz yemek menülerimiz, salon konseptlerimiz ve nice detaylar bu gece davetinize misafir olacak. Düğünde patlatılan konfeti ve süs detayları ile bu gecenin yıldızı siz olacaksınız! Günler belki de aylarca sevdiğiniz ile mekân aradınız ve hiçbir salonda mükemmeliyeti yakalayamadıysanız artık doğru adrestesiniz.

Başlangıçların ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz ile çeşitli çalışmalar yürüterek sizler için farklı renkleri ve desenleri bir araya getiriyoruz. Herkese hitap eden hizmet anlayışımız ile aradığınızı bulacağınıza eminiz. Hayalinizi yansıtacak konsepti seçtin sonra ise hazırlıklar başlayacak ve gece boyu eğlence için her detay tek tek ele alınacak.

Orkide 1 2 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz 500 ile 750 kişi arasında konuk kapasitesine sahiptir. Salonumuzun konuk kapasitesine uygun 2 adet lavabo,1 adet mescit ve bebek emzirme odası bulunmaktadır. Bu odalar yüksek konuk kapasitesine uygun bir alt yapıda ve lavabolarımızda ise gece boyunca yarım saatte bir temizlik kontrolleri yapılmaktadır. Kusursuz düğün alanımıza uygun bir arka plan oluşturulmaktadır.

Salonumuza giriş kısmında ise ledlerden bir ışık tasarımı oluşturuldu ve bunlar tüm duvarlara yerleştirildi. Görkemli bir girişin ardından salonumuzun tavanlarında da asma tavan arasında bulunan renkli ledler ile ışık şöleni devam edecek. Duvarlarda beyaz renk hâkim olmak ile birlikte Osmanlı oyma desen işlemeleri kolonlar ve bu desenlerin arasından ise loş ışıklar çıkmaktadır. Görkemli salon iç mimari ambiyansını ise geniş kristal avizeler tamamlamaktadır. Masalar ise salonumuza uygun ve zarafete teslim olacak şekilde dekore edilecektir. Nasıl diye soracak olursanız desenli masa örtüleri ve bu örtülerin üzerine gold renkli suplalar ve dev şamdanlar yerleştirilecektir. Şamdanların ortasına da rengârenk çiçekler yerleştirilecektir.

Masaların arasına yerleştirilecek kırmızı halı ise muhteşem dans pistimiz ve sahnemize açılacaktır. Geniş dans pistimiz her türlü yöresel oyun ve dansa müsait olup sizlere rahat bir hareket alanı sağlamaktadır. Pistin arkasında bulunan sahnemiz ise orkestramız için tahsis edilecek ve gece boyu yüksek dozda eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız.

Yemekli davet organize etmek için gayet açık olan salonumuzda usta şeflerden çıkan düğün yemeği menüleri bahsettiğimiz zarafete teslim olmuş masalarınıza konuk olacaktır. Sizlerin onayı alınarak oluşturulan bu menüler servis ekibimiz tarafından sıcak servis edilecektir.

Orkide 1 2 Düğün Salonu Nerededir? Orkide 1 2 Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan salonumuza D100 karayolunu kullanarak rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşmak için ise Aksaray – İmar blokları hattındaki dolmuşlardan herhangi birine binip oradan 34AS numaralı otobüsleri kullanıp son olarak da Küçükçekmece - Balık yolu dolmuşları ile salonumuza ulaşabilirsiniz. Merkezde olduğumuzdan dolayı ulaşmak bir hayli kolay olacak ve bu güzergah üzerinden bir çok otobüs geçecek ve metro hattı da bulunacaktır. Adreslerimiz:  Denizköşkler Mahallesi, Avcılar Belediye Başkanlığı Karşısı, Deniz Köşkler Caddesi No :1 Avcılar, 34315 Avcılar, Büyükçekmece'dir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Orkide düğün salonunu tercih etmemin sebebi en açık hem de kapalı alanlarının olması oldu biz çok önceden anlaştığımız için yağmur yağma ihtimalinden korkuyorduk en kötü kapalı alana geçeriz demiştik ama neyse ki yağmadı hizmetler de çok şahaneydi teşekkür ederiz.

  2. Puan

    Orkide düğün salonunun terasında nişanımı yaptık aile arasında bir nişandı ama aileler kalabalık olunca salon tutmak zorunda kaldık :))))))))) Orkidenin de ününü çok duymuştuk o yüzden görüşmeye gittik ve anlaştık çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

  3. Puan

    Terasta kokteyl verdik düşündüğümden daha güzel oldu manzara harika hizmet kalitesi çok iyi. Elleriniz emeğinize sağlık.

Yorum yaz