İstanbul Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Orka Royal Hotel

İstanbul'un tarihi Fatih ilçesinde konumlanan Orka Royal Hotel, şık davet alanları ile unutulmaz düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Otelde düğün denilince akla gelen ilk adresler arasında yer alan Orka, oldukça uygu fiyat seçenekleri de sunuyor. Kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatları ve otel hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Otelde düğün davetlerine özel iki farklı davet alanı seçeneği sunan Orka, teras ve kapalı alan alternatifleri ile ilgi çekiyor. Teras bölümünde 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Muhteşem manzarası ile öne çıkan alanda aynı zamanda havuz da bulunuyor. Havuzbaşı otel düğünü için şık konseptler sunan Orka Royal Hotel, kapalı alanda davet düzenlemek isteyen çiftlere de balo salonu sunuyor. Bu alanda da 200 kişiye kadar misafir kapasitesi bulunuyor.

Otel bünyesinde düğün davetlerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz etkinlikleri, kurumsal davetler ve seminerler düzenlenebiliyor.

Orka Royal Hotel Fatih Düğün Fiyatları

Otelin düğün fiyatları davet türüne, gününe veya seçilen menülere göre değişkenlik gösterebiliyor. Hafta içi otelde düğün fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor. Hafta sonu davet düzenlemek isterseniz ise kişi başı 150 TL'den başlayan seçenekler sunuluyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Orka Royal Otel, düğün davetinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlıyor. Anlaşmalı fotoğrafçıları olan otel, davet boyunca çekim olanağı sunuyor. Ses ve sahne sistemleri ile ekipman teminleri ile de davetinize renk katıyor.

Otelde organizasyon sorumlusu hizmeti de bulunuyor. Davet planlamasında destek alabileceğiniz gibi, dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile de çalışma şansına sahipsiniz.

Yemekli düğün ve davetlerinizde otelde catering hizmeti alabilirsiniz. Orka Royal Hotel, alanında deneyimli bir mutfak ekibi ile çalışıyor. Menü tadım olanağı ve menüde değişiklik gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otel, İstanbul'un Fatih ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi konumu sayesinde şehrin dört bir yanından toplu taşıma ile ulaşım sağlanabiliyor. M2 metro ve T1 tramvay hattı otelin yakınından geçiyor. Ayrıca 28T, 32, 36CE, 46Ç, 54E, 66 ve 93 numaralı otobüslerle de ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Hoca Paşa, Nöbethane Cd. No:6, 34113 Fatih / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, yemek servisi, servis elemanı, organizasyon sorumlusu, ekipman temini ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Otelin anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alanda teras katında, kapalı alanda ise balo salonunda hizmet veriyor.

Orka Royal Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Orka Royal Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Orka Royal Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Orka Royal Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Orka Royal Hotel açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz