Oral Düğün Salonu

Benzersiz bir dekoru ve konseptleriyle müşterilerini yıllardan aynı profesyonellikte ağırlamaya devam eden Oral Düğün Salonu, hayallerinizi ve rüyalarınızı gerçekleştirmek için çeşitli imkânları sizlere sunuyor! Hem de bunları sektör içerisinde karşılaşabileceğiniz en uygun fiyatlara yapıyor!

Bizler, Oral Düğün Salonu olarak büyük bir aileyiz. Büyük bir aile olarak da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız! Çeşitli aktiviteleriniz ve etkinlikleriniz için bize tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, hayatınızın en mutlu günlerinizde yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz!

Oral Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Oral Düğün Salonu, 500 ila 750 kişi arasında değişen kapasitesi ile birlikte sizlere hizmet veriyor! Organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz dilediğiniz konseptler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz! Sizler ve misafirleriniz sizlere sunacağımız ilgiyi sonuna kadar hak ediyor!

Gösterişli bir düğün salonu olan Oral Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikler son derece uygun fiyatlarda! Düğün fiyatlarımızı ve fiyatlarımıza nelerin dâhil olduğunu öğrenmek için, bizlerle mail ve telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Oral Düğün Salonu Nerededir? Oral Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Düğün salonumuz, Kâğıthane’de bulunmaktadır. Kâğıthane, konumu itibari ile sizlere ulaşım açısından sıkıntı yaşatmaz. Trafiğin bulunmadığı bölgedeki düğün salonumuza taksileri, toplu taşıma araçlarını ve kendi araçlarınızı kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında tercih edebileceğiniz İETT otobüs hatlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 92B, 3A, 34AS, 92C ve 98G.

Oral Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Resepsiyonlar
 • Partiler
 • Davetler
 • Yemekli ve Yemeksiz Organizasyonlar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Sünnet Düğünleri gibi aktivitelerinizde sizlerin yanınızdayız. Bizleri tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz!

Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlardaki hizmetlerin içeriklerine sayfamızdaki videolardan ulaşabileceğiniz gibi, video altındaki yorumlarda da ulaşabilirsiniz. Kendimizi en doğru bir şekilde sizlere anlatmak için her yolu deniyoruz!

Kendi Organizasyonlarınızı Kendiniz Planlayın!

Organizasyonlarınızı sizlere kendinizin planlayabileceğinizi söyleseydik ne derdiniz? Menülerin oluşturulması, masa sandalye giydirme işleminde tercih edilecek kumaş türleri, çalınacak müzik türleri ve ikramları sizler belirliyorsunuz! Hatta bunun dışında menülerinizi tadarak oluşturuyorsunuz. Menülerinizde daha sonra fikir değiştirirseniz, ya da eklemek ve çıkarmak istediğiniz bir şey olursa bu işlemleri de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

Sizler için gerçekleştiremeyeceğimiz hiçbir hizmet yok! En özel günlerinizin, güvenilir adresi tabi ki, İstanbul’da bulunan Oral Düğün Salonu’dur!

Oral Düğün Salonu’nun Sizlere Bir Önerisi Var!

Oral Düğün Salonu çeşitli hizmetleri sizlere uygun fiyatlarda sunmak istiyor. Kaliteli ses ve görüntü sistemleri ile eğlencenin dibine vurabilirsiniz! Salonumuzda bulunmasını istediğiniz çiçekleri ve mekâna hâkim olmasını istediğiniz kokuları bize söyleyin, bizler en özel günlerinizi istediğiniz çiçekler ve kokular eşliğinde gerçekleştirmenizi sağlayalım.

Salonumuzun en temel amacı sizlerin akıllarında organizasyonlarınız sırasında olumlu bir imaj bırakmak! Sizler de göz kamaştırıcı bir salonda çeşitli etkinliklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Oral Düğün Salonu’na davetlisiniz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hem fiyatları bakımından çok uygun hem de hizmetleri çok iyi bir salon beklentilerin üstünde hizmet almamızda emekleri geçen herkese teşekkür ediyoruz

 2. Puan

  çok şık bir düğün salonu hem hizmet hem de görsel açıdan bizi memnun etti mükemmel bir geceydi teşekkür ederiz

 3. Puan

  Salon ve pist çok geniş. Doyasıya oynayıp halaylarımızı çektik. Çok kalabalık bir organizasyondu fakat hiç sorun yaşamadık tavsiye ederiz.

Yorum yaz