Onurcan Düğün Salonu

Birçok şubesi ile İstanbul’da sizleri en iyi şekilde ağırlayan Onurcan Düğün Salonu en mutlu günlerinizi yepyeni konseptleriyle inşa ediyor! Kına gecesinden düğüne kurumsal etkinlikten mezuniyet törenlerine kadar çeşitli organizasyonlarınıza kucak açan Onurcan Düğün Salonu’nda sizleri de görmek istiyoruz!

En Mutlu Gününüzü Profesyonellere Emanet Edin!

Profesyonellerle çalışmak her zaman iyidir bilirsiniz! Düğün gibi sizler için en önemli günlerde de profesyonellerle çalışmayı ihmal etmeyin! Düğün gecenizde çıkacak en ufak bir sorun bile mutluluğunuza gölge düşürebilir zira. Onurcan Düğün Salonu ’nun deneyimli ekipleri sayesinde siz de tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda sorun yaşamadan eğlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzü emanet edeceğiniz Onurcan Düğün Salonu sizleri büyük bir merakla bekliyor!

Onurcan Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Onurcan Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davet Verilebilir?

Avcılar’ın en büyük düğün salonu olma özelliğini hala koruyan Onurcan Düğün Salonu ’nda yapmak istediğiniz tüm etkinliklere yönelik bir çözüm var. En güzel anlarınızı yaşayacağınız Onurcan Düğün Salonu’na gelerek kapasite ile ilgili net bir bilgi almaya ne dersiniz?

Onurcan Düğün Salonu’nun da yapacağınız tüm yemekli ve kokteylli organizasyonlarınızda kapasite değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda mekân ayarlaması için de davetli sayınızı elbette bizlere bildirmeniz gerekiyor. Profesyonel düğün planlaması yapmak ve kapasite hakkında net bir karara varabilmek için sizleri bekliyoruz!

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Onurcan Düğün Salonu’nda Gerçekleştirilebilir?

Toplantılar
Kına Geceleri
Düğünler
Evlilik Teklifleri
Nişan Organizasyonları
Davet ve Resepsiyonlar
Seminerler
Kurumsal Etkinlikler
Açılışlar
Kadınlar Matinesi
Baby Shower Partileri gibi birçok etkinlik ve organizasyon çeşidi Onurcan Düğün Salonu ’nda sizlere sunuluyor.
Onurcan Düğün Salon’una gelerek yapmak istediğiniz etkinlik ve organizasyonlar hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz gibi bir organizasyon gecesi yaşamak için uzmanlarımıza danışabilirsiniz!

Onurcan Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Onurcan Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Yeşilkent Mahallesi’nde Balıkyolu Caddesi üzerinde bulunan Onurcan Düğün Salonu, İstanbul’da Avcılar’da hizmet vermektedir. Evlenecek çiftlerin en çok önem verdiği ulaşım avantajı gibi konularda da talepleri karşılayabilen Onurcan Düğün Salonu’na ulaşım son derece kolaydır. Toplu taşıma ile gidebileceğiniz Onurcan Düğün Salonu’na dilerseniz şahsi araçlarınızla da kolaylıkla erişebiliyorsunuz. 142F otobüsüyle rahatlıkla gelebileceğiniz Onurcan Düğün Salonu’na dilerseniz dolmuş ve ticari taksilerle de gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    çok güzel ve nezih bir salon özellikle gelin damat masasının tasarımına bayıldık kalp şeklinde ve çok tatlıydı çok beğendik teşekkür ederiz.

  2. Puan

    Orkestraya özel teşekkür göndriyorum düğünü siz coşturdınuz süper eğlendik. Düğün stresi falan kalmadı doyasıya eğlendik 🙂

  3. Puan

    eylencemize eylence katan orkestra ekibine, her anımızda yanımızda olan mekan sahiplerine, hızlı ve ilgili personellerine sevgilerimizi yolluyoruz ve onurcan düğün salonunu tüm çiftlere öneriyoruz =)

Yorum yaz