Onur Düğün Salonu

Anadolu yakasının en çok konuşulan düğün salonu Onur Düğün Salonu ’nda sizleri büyük bir ekip bekliyor! Düğünden nişana, kurumsal etkinliklerden toplantılara kadar tüm organizasyonlarınıza yönelik özel çözümler üreten salonumuzda fiyatlarda da indirim sizi bekliyor!

Onur Düğün Salonu ’nda Düğün Yapma Şansını Yakalayın

Aydos Ormanları’nın eteklerinde konumlandırılmış Onur Düğün Salonu doğayla iç içe bir mekândır. Kır düğünü meraklılarını oldukça cezp etmeyi başaran Onur Düğün Salonu’nda bol oksijen ise sizleri bekliyor!

Profesyonellerle kaliteli hizmeti sizlerin tüm etkinliklere entegre eden mekanımızda kötü sürprizlere ise yer yok! Doğal afet, kaza veya diğer sorunlarda aktif olarak kriz yönetimini sağlayan salonumuzda organizasyonlarınıza asla gölge düşmez! Sıradanlıktan son derece uzakta bir hizmet anlayışına sahip olan düğün salonumuzda sevdiğinizle birlikteyken gözünüz hiçbir şeyi görmeyecek!

Düğün mekanımızda konuklarınız ve konuklarınızın çocuklarına ilgi alaka konusunda hiçbir problem yaşamazsınız. Devamlı konuklarınızın arasında dolaşan profesyonel ekiplerimiz istekleri anında yerine getirmek için varlar. Kokteyl organizasyonlarınızda her noktada bir görevliyi konumlandırarak konuklarınızın tüm isteklerini beklemeden yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Siz de kaliteli hizmetin ne demek olduğunu bilen, uygun fiyatlı bir düğün salonu arıyorsanız Onur Düğün Salonu’nda görüşmek üzere!

Onur Düğün Salonu ’nda Hangi Tür Etkinliklere Yer Veriyoruz?

Konumu gereği otopark hizmetini sizlere ücretsiz olarak sunan düğün salonumuzda 600 kişiye kadar tüm davetlerinizi en iyi şekilde planlıyor ve yönetiyoruz.

 • Nişan törenleri
 • Sünnet düğünü
 • Düğünler
 • Evlilik kutlamaları
 • Nikâh törenleri
 • Açılışlar
 • Baby shower
 • Davet ve resepsiyonlar
 • Doğum günleri
 • Bayi toplantıları
 • Mezuniyet törenleri
 • Partiler
 • Kurumsal etkinlikler salonumuzda verilen organizasyon hizmetlerinden olup sizlerin de tüm etkinlik taleplerine açığız.

Aydos Orman’ına doğru muhteşem bir manzarada sizleri ağırladığımız salonumuzda yapmak istediğiniz tüm etkinlikler için bir telefon kadar uzağınızdayız! Bizleri arayarak yapmak istediğiniz etkinlik hakkında bilgi alabilir ya da düğün salonumuza gelerek hemen etkinliğinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Onur Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi’nde konumlandırılan Onur Düğün Salonu’na ulaşım açısından hiçbir problem yaşamazsınız. E-5 ve E-6 karayolları üzerinden çok rahat bir şekilde kendi araçlarınızla ulaşabileceğiniz düğün salonumuza dilerseniz toplu taşımayı kullanarak da gelebilirsiniz.

11SA, 132S, 16U, KM31 otobüslerine binerek tüm konuklarınız kısa bir süre içerisinde salonumuza erişebilirler.

Adres konusunda herhangi bir problem yaşamanız halinde sayfada yer alan haritaya tıklayıp konumunuza göre düğün mekanımıza en yakın rotayı takip ederek mekana gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Girişteki kırmızı hali ve lamba dekoru çok hoş ışıl şılı giridk salona. Devamında da aynı kalitede hizmet aldık. çOK memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Onur Düğün Salonunda nişan organizasyonu yaptık burayı seçmemin sebebi ilk başta evime çok yakın olduğu içindi ama nişandan sonra o kadar çok memnun kaldık ki düğünümüzü de burda yapmak istiyoruz 🙂 çok kaliteli ve güleyüzlü bir hizmet aldık teşekkürler

 3. Puan

  uzun araştırmalarımızın sonucunda onur düğün salonunda karar kıldık ve rezervasyonumuzu yaptırdık heycanla bekliyoruz 🙂

Yorum yaz