Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Onur Bacacı Exclusive Wedding Hakkında

Tekrarı olmayan anılarınızı unutulmaz kılmak için Onur Bacacı Exclusive Wedding her zaman yanınızda yer alıyor. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı, her konuya hakim uzman ekibi ile hizmet veriyor. 1.500 TL’den başlayan avantajlı paket fiyatları sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olan Onur Bacacı, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile ön plana çıkıyor.

Olanakları

Düğün fotoğrafçılığı alanında sıradanlıktan uzaklaşarak harikalar yaratan bir ekip olan Onur Bacacı Exclusive Wedding, Ankara şehrinde uzun yıllardır vermiş olduğu hizmet kalitesi ile müşterilerinin mutluluğuna mutluluk katmaya devam ediyor. Alışılmış stüdyo çekimlerinin aksine farklı şehirlerde ve farklı mekanlarda dilediğiniz konsepte uygun çalışmalarla harikalar yaratıyor. Sadece şehir dışı değil dilerseniz yurt dışı çekimlerinizi de bu ekiple çalışabilirsiniz..

Dış çekim fotoğrafçısı olan Onur Bacacı ekibi ile aynı masaya oturarak konsept belirleme ve diğer detayları planlamakla işe başlayabilirsiniz. İstekleriniz ve hayallerinize göre çekim yeri ve saatini belirleyerek güzel bir gün batımını arka fon yapabilir ya da ışıltılı bir gün ışığına yüzünüzü dönebilirsiniz.

Çekim Türleri

Düğün klibi hizmeti ile düğününüzün en keyifli anlarından kesitleri bir araya getiren düğün fotoğrafçısı Onur Bacacı,  mutluluğunuzu kalıcı kılıyor. Aynı zamanda save the date ve trashday çekimleriyle de keyifli bir deneyime ortaklık etmenizi sağlıyor. Dış çekim haricinde konsept çekim ve nişan çekimi de yapılıyor. Özel gün ve davetlerde mutlaka desteğini göreceğiniz dış  çekim ve düğün fotoğrafçısı, kusursuz bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Onur Bacacı Exclusive Wedding Dış Çekim Fiyatları

Seçeceğiniz konsept, mekan, gün, fotoğraf ve video çekimlerine göre fiyat oranları değişiklik gösterebiliyor. Şehir içi ve şehir dışı seçimleriniz de fiyatları etkileyen unsurlardan biri. Başlangıç paket fiyatları 1.500 TL- 2.000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Siz de en özel gününüzü ölümsüzleştirmek için unutulmaz anılar yaratmak isterseniz ‘’Fiyat Teklif Al’’ butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin nezih semtlerinden Çankaya mevkiinde bulunan   düğün  fotoğrafçısı Onur Bacacı, merkezi konumu itibari ile kolay ulaşım imkanına sahip. Hem toplu taşıma hem de özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın açık adresi şu şekildedir; İncek Mah. Türkan Şoray Cad. Ali Ağa İş Merkezi No:3 Çankaya / Ankara

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önceden iletişim kurmalısınız.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri, save the date, trashday çekimleri yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Konsept belirleme, ekip temini, fotoğraf çekimi, orijinal kopya teslimi, fotoğraf düzenleme.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video çekimi, düğün klibi, düğün hikayesi hizmetlerini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim, save the date ve trashday çekim hizmetleri bulunmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Onur Bacacı Exclusive Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Onur Bacacı Exclusive Wedding düğün fiyatları Onur Bacacı Exclusive Wedding düğün fiyatları Onur Bacacı Exclusive Wedding organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Onur Bacacı Exclusive Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Onur Bacacı Exclusive Wedding

Yorum yaz