Önderler Düğün Salonu

Prestijli bir düğünün altına en güzel imzayı Önderler Düğün Salonu atar! Siz sevenlerimiz ve davet organizasyonu gerçekleştirmek isteyen tüm konuklarımız için özveri ile hazırlanıyoruz. Bu hazırlıklar sonucunda sizlerin karşısına çıkmaya hazır hale gelip tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. Sizlerin çok değerli olduğunu bilen ve bu değeri organizasyonlarımıza yansıtan bir ekip olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri gözü ile değil ailemize katılan yeni üyeler gibi gördüğümüz siz sevgili konuklarımız için önünüze serilecek mutlulukların kapısını aralıyoruz.

Davetler sevdikleriniz ile sizleri bir araya getiren özel anlardır. Bir de o davet sizin düğününüz ise eksiksiz bir organizasyon istersiniz tıpkı aşkınız gibi. Biz bu aşka layık olmak için çalışıyoruz! Tüm kalbimiz ile bu mutluluğa ortak olduğumuz için ekipçe kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Önderler Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

800 kişilik konuk kapasitesine sahip olan salonumuzda aradığınız kalitede bir davet yaşayacaksınız. Büyüleyici bir konsept oluşturularak dekore edilen salonumuzda masa dekoru tamamen isteğinize göre oluşturulacak. Masa ve sandalyeler kumaşlar ile giydirilerek tüm salonda renkler ahenk içinde gözükecek. Masalardan sonra perileri kıskandıran gelinimiz için gelin masası dekore edilecek. Bu masada da inciler ve şamdanlar yerini alacak ve servis için takımlar açılacak. Ayrıca dileyen çiftlerimiz için hatıra defteri oluşturulacak ve tüm gece boyunca sevenleriniz bu gece için duygu ve düşüncelerini kâğıda aktararak ölümsüzleştirecekler.

Geniş pist alanımızın çevresinde kolon bulunmamakta ve masaların arasında bulunan kolonlarda geniş aynalar bulunmaktadır. Ayna dekoru hem salonu geniş göstermekte hem de farklı bir konsept oluşturmaktadır. Salonun belirli köşelerinde bulunan havalandırmalar ve klimalar düğün boyu sizlere temiz bir havada eğlenme imkânı sunacaktır. Salona giriş anında ekibimiz tarafından oluşturulacak volkan ve konfetiler ile hayranlıkla izlenilecek anlar ortaya çıkarken salon fotoğrafçımız da bu anları ölümsüzleştirecek.

Mekân çalışanlarımız ise tüm gece kelimenin tam anlamıyla etrafınızda pervane olacak ve konuklarınızın konforu için gerekli tüm desteği sağlayacaklar. Organizasyon yöneticimiz de tüm gece siz sevdikleriniz ile eğlenirken düğün takibi yapacak ve herhangi bir içecek veya ikram gibi eksikliği hemen giderecektir. Tüm ikramlar masalara ve konuklarınıza özel olarak servis edilecektir.

Önderler Düğün Salonu Nerededir? Önderler Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bağcılar semtinde bulunan salonumuza ulaşmak için Avrupa otoyolu/O-3 üzerinden veya D100 karayolunu kullanarak hızlı bir şekilde salonumuza ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma ile ise Fatih tarafından gelecek konuklarımız için Pertevniyal Valide Sultan’dan hareket eden 89C numaralı otobüsleri tercih ederek tek otobüs ile salonumuza ulaşacaksınız. Asya yakasından gelecek konuklarımız ise toplu taşıma ile Hamza Yerlikaya’dan hareket eden E-10 ya da 15F numaralı otobüslerden herhangi birisini tercih edip oradan da 34G otobüsleri ile salonumuza kolayca ulaşabilecekler. Veya Marmaray ile Avrupa yakasına geçip oradan M1B metro hattına binip oradan da HT10 otobüsleri ile salonumuza ulaşmış olacaklardır. Adresimiz: Demirkapı Mah.Velioğlu Cad. Önder Sk No:4,  Bağcılar.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  düğün öncesi hazırladığımız konsepti birebir uyguladılar. Garsonlar çok hızlı idi. Ne eksik ne falza herşey yerinde ve zamanında idi. Herkese herşey için teşekkür ederiz. İyiki varsınız iyiki düğünümüzü burada yapmışız.

 2. Puan

  herşşey çok uygun ikramları lezzetli muhteşem herşey ayarrında Herşey makul ve veridği hizmet aldığı paraya göre kat ve kat üstünde. tavsiye ediyoruz.

 3. Puan

  bağcıların gözde salonalrından önderler de düğün yaptığım için çok şansılıyım. Zengin bir aile değiliz ve beklentimizde çok yükske değildi fakat bizde raaht rahat eğlenceğimiz güzel bir mekan arıyroduk ki burayı bulduk iyiki bulmuşuz. Teşekkürler.

 4. Puan

  düğün öncesi düşündüklerimin çok ve çok üstünde gerçekleşti herşey ve iyi de oldu. Mifarilerimizde bölgemizde böyle güzel bir mekanın bulunmasından ve hizmetten hoşnut kaldılar. Sizlere tavsiye ederiz.

 5. Puan

  fiyatı benzer salonlara göre daha uygun olduğu için tercih ettik fakat verdikleri hizmet kendi sınıfının neredeyse en üstünde idi. Çok mmenun kaldık. Orkestranın seçtiği müzikler ve tercihlerimizin hemen hemen hepsini kusursuz çalması harika idi. sayelerinde pisti terk edemedik bir türlü. teşekkürler 🙂

Yorum yaz