Oktaylar Düğün Salonu

Oktaylar Düğün Salonu, İstanbul/Küçükçekmece ilçesinde güzide düğün salonları arasında yer alıyor. 1994 yılında bu yana nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve kokteyl gibi organizasyon türlerinde hizmet veriyor. Çözüm odaklı hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında bulunduran Oktaylar Düğün Salonu, uygun kampanyalar ve müşterilerine özel indirimler sunuyor. Salon düğünü fiyatları bakımından da cazip bir mekan olarak öne çıkıyor. Yemekli ve yemeksiz davetler için elverişli hizmet alanları ve ortamları bulunuyor. Salon, kına paketi ve düğün paketi seçenekleri ile hizmet veriyor. İstanbul/Küçükçekmece Sefaköy’de salon düğünü mekanları arasında yer alan Oktaylar’a nasıl gidilir? Mekanın hizmetleri nelerdir? Bu ve benzeri soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.

Sefaköy’de Salon Düğünü Alternatifi

Evliliğe ilk adımı Oktaylar Düğün Salonu ile atmak ister misiniz? Sınırsız hizmet anlayışı benimseyen mekan, salon düğünü konsepti ile bölgede en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Oktaylar Düğün Salonu, yılların verdiği tecrübeyle salon düğünü arayışınıza son verebilir. İstanbul/Küçükçekmece Sefaköy’de hizmet veren Oktaylar Düğün Salonu, bir salon düğünü için ne gerekiyorsa sunabiliyor. Davetlilerinizin doyasıya eğlenmesi için profesyonel bir ekip görev yapıyor. Bu özel günün sorunsuz sona ermesi için organizasyon sorumlusu istihdam ediliyor.

Evlenecek çiftlerin en müstesna gününde hak ettikleri hizmeti sunmayı hedefleyen salon, eğlenceli bir düğün için her türlü imkanı seferber ediyor. Düğün paketi fiyatları seçenekleri ile cazip olanaklar sunan mekanda ayrıcalıklı bir davet verebilirsiniz. Mütevazı bir kına gecesi düzenleyerek kına tahtı üzerinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Oğlunuz için özel bir sünnet düğünü planlayabilirsiniz. Kızınızın mezuniyet töreni için okul yönetimine Oktaylar Düğün Salonu hizmetlerini tavsiye edebilirsiniz. Nişan töreninizde sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bayi toplantısında bir araya gelebilirsiniz. Kokteyl ve balo için mekan arıyorsanız Oktaylar Düğün Salonu’nun cazip imkanları ile tanışabilirsiniz.

Kına paketi alternatiflerinden yemekli düğün seçeneklerine kadar birçok organizasyon için hizmetinize talip oluyor. Eğlencenin adresi olan Oktaylar, catering hizmetleri almadan lezzetli düğün menüsü ile davetlilerinizin damaklarını da eğlendirebilir! Uygun fiyatları ile dikkat çeken Oktaylar Düğün Salonu, özellikle yaz düğünleri için erken rezervasyon fırsatları sunuyor. Salon düğünü planınız için çeşitli indirimler yapılıyor ve kampanyalar düzenleniyor. Cazip fiyatları, dünya evine girmeye hazırlanan çiftler için ideal bir alternatif olabilir. Peki, Oktaylar Düğün Salonu’na nasıl gidilir? E-5 karayoluna yaklaşık 4 kilometre mesafede bulunan salona, minibüs veya belediye otobüsü ile rahatlıkla ulaşılabilir. E-5 Beşyol kavşağından Sefaköy istikametine giden minibüs ve belediye otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. 36 S, 76 O ve 98 KM hat numaralı belediye otobüsleri, Oktaylar Düğün Salonu güzergahından geçiyor. E-5 metrobüs hattı kullanılarak birçok noktadan rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Salon, Tevfikbey Mahallesi İstiklal Caddesi Orta Sokak üzerinde bulunuyor.

Hayalinizdeki Düğün İçin

Hayalinizdeki düğün için en uygun mekanlardan biri olan Oktaylar Düğün Salonu, hizmetleri, fiyatları ve salon düğünü konseptiyle tam size göre! Oktaylar Düğün Salonu hakkında merak ettiklerinizi Düğün Buketi’nin pratik sayfalarından öğrenebilirsiniz. Mekanın fiyatları ve hizmetleri hakkında Düğün Buketi’nin uzman danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatları dışında indirimler ve kampanyalar ile size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. İstanbul/Küçükçekmece Sefaköy’de salon düğünü tecrübelerinizi bu sayfadan yorumlayabilirsiniz. Oktaylar’ı, hizmetleri, fiyatları ve özellikleri ile değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız yorumlar ve değerlendirmeler, çiçeği burnunda çiftlere salonu düğünü için yardımcı olabilir. Oktaylar Düğün Salonu, düğün, nişan, kına ve sünnet eğlenceleri başta olmak üzere her türlü eğlenceniz için hizmetinizde!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Süsleme renkleri soft ve şık. Ambiyans aydınlık ve ferah. Çok beğendik. Düğünümüzü burada yaptık çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Hem hizmetleri hem de samimi yaklaşımlarını çok beğendik düğün paketleri de tam istediğimiz gibiydi, kokteyl servisleri hızlıydı ve boldu. Çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz

  3. Puan

    Oktaylar düğün salonunda kına gecesi organizasyonumuz oldu ulaşım olarak çok merkezi bir alanda yolu bilmeyen misafirlerim bile kolayca buldular ayrıca dekorasyonu da çok şıktı çok memnun kaldık

Yorum yaz